نویسنده: اتابکی:

قربانی عظیم! ٠٩:٤٥ - دوشنبه ٢١ دی ١٣٩٨

ملت عراق از شیعه و سنی و کرد و... همه به خوبی میدانند که اگر او نبود چه آینده تلخی در انتظارشان بود و کیست که نداند ملت و دولت سوریه با حمایت های بی دریغ او از شر نقشه های شوم جریان استکبار در امان ماندند و همچنین در افغانستان و ترکیه و... . او ضامن یکپارچگی و تمامیت ارضی کشورهای عراق، سوریه، لبنان، ترکیه و... بود و همواره نقشه های شوم دشمنان را بر باد میداد. حضرت امام خامنه‌ای با اشاره به اخلاص و فداکاری شهید سلیمانی، گفتند: "حاج قاسم بارها و بارها در معرض شهادت قرار گرفته بود اما در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد، از هیچ‌کس و هیچ چیز پروا نداشت." به همین دلیل قطعا انتقام خون سردار سلیمانی در حوزه‌ای فراملی گرفته خواهد شد. این به معنای جنگ بین ایران و آمریکا نیست. فراملی به این معناست که آمریکا هرگز نمی‌تواند به راحتی از انتقام گروه های مقاومت در منطقه و جهان فرار کند و باید تاوان سنگینی بابت این اقدام تروریستی و ناجوانمردانه خود پس دهد.

ادامه مطلب

نویسنده: شهید عباس بابایی:

وصیتنامه سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی ٢١:١٤ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

ملیحه جان به خدا قسم مسلمان بودن تنها فقط به نماز و روزه نیست البته انسان باید نماز بخواند و روزه هم بگیرد . اما برگردیم سرحرف اول اگر دوستت تو را ناراحت کرد بعد پشیمان شد و به تو سلام کرد و از تو کمک خواست حتما به او کمک کن . تا میتونی به دوستانت کمک کن و به هر کسی که می شناسی و یا نمی شناسی خوبی کن. نگذار کسی از تو ناراحت بشه و برنجه. هر کسی که به تو بدی می کند حتما از او کناره بگیر و اگر روزی از کار خودش پشیمون شد از او ناراحت نشو. هرگز بخاطر مال دنیا از کسی ناراحت نشو. ملیحه جون در این دنیا فقط پاکی، صداقت ،ایمان ، محبت به مردم ، جان دادن در راه وطن ، عبادت باقی می ماند. تا می تونی به مردم کمک کن . حجاب ، حجاب را خیلی زیاد رعایت کن .

ادامه مطلب

نویسنده: شهيد جواد جليلي:

وصيت‌نامه شهيد جواد جليلي ٢١:٠٩ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

از شما مردم مسلمان و دوستان و آشنايان تقاضا مي‌كنم كه با انقلاب به حالت سستي برخورد نكنيد انقلاب هدف بزرگي را دنبال كرده است و از شما مي‌خواهم كه جلوگيري از فرزندان خود نكرده و بگذاريد راهي راه مي‌خواهند بروند و اگر كسي مانع از رفتن فرزندش به جبهه‌هاي جنگ شود به خدا قسم مسئول است. خدايا تو را شكر مي‌كنم كه به من قدرت تشخيص حق از باطل را دادي و خدايا تو را شكر مي‌كنم كه رهبرم را شناساندي كه به من چنين پدر و مادري دادي خدايا تو را شكر مي‌كنم كه مرا در ناداني نميراندي مادر عزيزم مي‌دانم كه شما را اذيت كردم و براي شما نتوانستم فرزند خوبي باشم.

ادامه مطلب

نویسنده: شهید محمد جهان آرا:

وصیت نامه شهید محمد جهان آرا ٢١:٠٢ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

خداوندا! تو خود شاهدی که من تعهد این آزادی را با گذراندن تمام وقت و هستی خویش ارج نهادم. با تمام دردها و رنج هایی که بعد از انقلاب بر جانم وارد شد صبر و شکیبایی کردم ولی این را می دانم که این سران تازه به دوران رسیده، نعمت آزادی را درک نکرده اند چون دربند نبوده اند یا در گوشه های تریاهای پاریس، لندن و هامبورگ بوده اند و یا در... و تو ای امامم! ای که به اندازه ی تمام قرنها سختی ها و رنج ها کشیدی از دست این نابخردان خرد همه چیزدان! لحظه لحظه ای این زندگی بر تو همچن نوح، موسی و عیسی و محمد (صلوات الله علیه وآله) گذشت.

ادامه مطلب

نویسنده: شهید محمدرضا مهرپاک :

وصیت نامه شهید محمدرضا مهرپاک ٢٠:٢١ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

و حالا، رانده از هر جا، مانده از هر چیز، پشیمان از هر کار به درگاهت آمده ام، می گفتند تو به این سرزمین آشنایی در این جا دوستان زیادی داریم. می گفتند به اینجا نظری داری و من سر از پا نشناخته به اینجا آمده ام شتاب داشتم تا به اینجا برسم.

ادامه مطلب


نویسنده: شهيد محمود ناظری:

وصیتنامه شهيد محمود ناظری ١٩:٥٢ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

خدايا بارالها خودت شاهدي كه من هيچ نوع مقصدي جز دفاع از قانون اسلامي خودت ندارم و اين راهي كه من انتخاب كرده ام راهي است كه امام حسين (علیه السلام) اين راه را پيموده و علي اكبر پيموده، عباس دلاور پيموده، كليه شهيدان از صدر اسلام گرفته تا اكنون پيموده اند پس خون من از خون بقيه شهدا كه بهتر نيست لذا از درگاه ايزد منان تقاضاي شهادت در راه ستايش تو را دارم.

ادامه مطلب

نویسنده: شهیده مريم فرهانيان:

وصیتنامه شهیده مريم فرهانيان ١٩:٣٧ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

قدر اين رهبر را بدانيد و همواره پشت سر او باشيد. از امام پيروي کنيد. به پيام ها و فرمان ها و دستورات اسلامي امام توجه کنيد و سعي کنيد که از هر کلمه امام درس بگيريد.امام را تنها نگذاريد. اين هواي نفسي را که امام از آن صحبت و سعي مي کند که آن را از وجود ما بزدايد، شما هم سعي کنيد که در اين راه موفق شويد، سعي کنيد خود را بشناسيد که اگر خود را بشناسيد خدا را شناخته ايد. در هيچ کاري خدا را از ياد نبريد. همواره به ياد خدا باشيد و با هم به مهرباني رفتار کنيد.

ادامه مطلب

نویسنده: شهیده نسرین افضل :

وصیت نامه شهیده نسرین افضل ١٧:١٣ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

پروردگارا! سپاس که ما را در مبارزه با طاغوت و براندازی رژیم کفر پیشه و وابسته به شیطان بزرگ، آمریکای جهان خوار یاری فرمودی و به ما رهبری آگاه و پرتوان ارمغان نمودی تا ما را از تاریکی ها و ظلم رهانید و با ایجاد وحدت در میان مردم مسلمان و شهیدپرور، نظام جمهوری اسلامی را در این سرزمین مقدس، بنا نهاد. خداوندا! به ما توفیق عبادت و اطاعت عنایت فرموده و ما را از شر هوای نفس، محفوظ بدار.

ادامه مطلب

نویسنده: محمدهادی ذوالفقاری:

وصیت‌نامه طلبه شهید مدافع حرم هادی ذوالفقاری ٢٠:١٩ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

پشت سر ولایت فقیه باشید/حجاب‌ها بوی حضرت زهرا(سللم الله علیها) نمی‌دهد؛ آن را زهرایی کنید/امام زمان علیه السلام را تنها نگذارید/دنیا رنگ گناه دارد؛ دیگر نمی‌توانم زنده بمانم/

ادامه مطلب

نویسنده: محمدحسین محمدخانی:

وصیت‌نامه شهید محمدحسین محمدخانی ٢٠:١٧ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

تو را سپاس می‌گویم و از این که توفیقم دادی که در جبهه در کنار خالصان و مخلصان راهت قدم بر دارم

ادامه مطلب

نویسنده: شهید محسن حججی:

وصیتنامه شهید محسن حججی ٢٠:١٣ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

نمیدانم چه شد که سرنوشت مرا به این راه پر عشق رساند... نمی دانم چه چیزهایی عامل آن شد... بدون شک شیر حلال مادرم، لقمه حلال پدرم و انتخاب همسرم و خیلی چیزهای دیگر در آن اثر داشته است... عمریست شب و روزم را به عشق شهادت گذرانده ام... و همیشه اعتقادم این بوده و هست که با شهادت به بالاترین درجه ی بندگی میرسم...

ادامه مطلب

نویسنده: شهید صدرزاده:

وصیت نامه شهید صدرزاده ٢٠:٠٦ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

شهید «سید مصطفی صدرزاده» که نام جهادی‏ اش سید ابراهیم بود در روز تاسوعا با جهاد و خلق حماسه با جان نثاری در راه اسلام و هدیه کردن خون پاکش در این مسیر به دیدار مولایش شتافت.

ادامه مطلب

نویسنده: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی :

وصیتنامه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ١٩:٥١ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

خداوندا ! تو را شکرگزارم که پس از عبد صالحت خمینی عزیز، مرا در مسیر عبد صالح دیگری که مظلومیتش اعظم است بر صالحیتش، مردی که حکیم امروز اسالم و تشیّع و ایران و جهان سیاسی اسلام است، خامنه‌ای عزیز - که جانم فد جان او باد - قرار دادی.

ادامه مطلب


2 صفحه بعدی >>