من رأی میدهم:

به نشانه اعتراض، رأی نمی دهیم ١٩:٤٢ - دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠

هموطنان عزیزی که می گویند رآی نمی دهیم! آیا واقعا فکر می کنید اگر این حکومت صدمه ای ببیند دشمنان به شما اجازه می دهند که بشینید فکر کنید که چه نوع حکومتی می خواهید؟!!! میدانید حمله داعش به سوریه، درست زمانی شروع شد که دشمنان احساس کردند مردم سوریه با نظام حاکم، همراه نیستند؟ مردم سوریه هزینه های زیادی دادند تا فهمیدند امنیت گاهی با دادن سر حاصل می شود و گاهی با دادن رای. دشمن کافیست احساس کند که ملت ما با این نظام مشکل دارد. از هم اکنون آماده شده اند و پیام داده اند "شما رأی ندهید سرنگونی نظام با ما"!!!! می دانید اگر خدای ناکرده این نظام جمهوری اسلامی صدمه ای ببیند هرگز زمان به عقب برنمی گردد تا حکومت دست نشانده ای مثل پهلوی سرکار بیاید. اینبار دشمن به علت زخم هایی که از ایرانیان غیور خورده قصد نابودی کامل ایران و ایرانی را دارد. سالهاست که با صرف هزینه های هنگفت داعش را فقط برای نابودی ایران تربیت کرده است. حمام خون، قتل عام سراسری، فاجعه انسانی، نسل کشی ایرانیان بسیار بدتر از میانمار، اتفاق خواهد افتاد.

ادامه مطلب

الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا :

جنگ ما جنگ اراده است ١١:٠٧ - جمعه ٢١ خرداد ١٤٠٠

سنت الهی این است صبر و استقامت و پایداری در مسیر ارزش‌ها و اعتقادات الهی تهدیدها را تبدیل به فرصت هایی می‌کند که آثاری ابدی در جامعه اسلامی به دنبال خواهد داشت.

ادامه مطلب

امام خامنه ای حفظه الله:

دومین نامه مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپایی ١٢:٢١ - شنبه ٢ اسفند ١٣٩٩

حوادث تلخی که تروریسم کور در فرانسه رقم زد، بار دیگر مرا به گفتگو با شما جوانان برانگیخت. برای من تأسّف‌بار است که چنین رویدادهایی بستر سخن را بسازد، امّا واقعیّت این است که اگر مسائل دردناک، زمینه‌ای برای چاره‌اندیشی و محملی برای همفکری فراهم نکند، خسارت دوچندان خواهد شد. رنج هر انسانی در هر نقطه از جهان، به‌خودی‌خود برای همنوعان اندوه‌بار است. منظره‌ی کودکی که در برابر دیدگان عزیزانش جان میدهد، مادری که شادی خانواده‌اش به عزا مبدّل میشود، شوهری که پیکر بی‌جان همسرش را شتابان به سویی میبرد، و یا تماشاگری که نمیداند تا لحظاتی دیگر آخرین پرده‌ی نمایش زندگی را خواهد دید، مناظری نیست که عواطف و احساسات انسانی را برنینگیزد. هرکس که از محبّت و انسانیّت بهره‌ای برده باشد، از دیدن این صحنه‌ها متأثّر و متألّم میشود؛ چه در فرانسه رخ دهد، چه در فلسطین و عراق و لبنان و سوریه...

ادامه مطلب

امام خامنه ای حفظه الله:

پیام مهم رهبر انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی / نامه اول ١٧:٠٩ - سه شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٩

سخن من با شما درباره‌ی اسلام است و به‌طور خاص، درباره‌ی تصویر و چهره‌ای که از اسلام به شما ارائه میگردد. از دو دهه پیش به این سو ــ یعنی تقریباً پس از فروپاشی اتّحاد جماهیر شوروی ــ تلاشهای زیادی صورت گرفته است تا این دین بزرگ، در جایگاه دشمنی ترسناک نشانده شود. تحریک احساس رعب و نفرت و بهره‌گیری از آن، متأسّفانه سابقه‌ای طولانی در تاریخ سیاسی غرب دارد. من در اینجا نمیخواهم به «هراس‌های» گوناگونی که تاکنون به ملّتهای غربی القاء شده است، بپردازم. شما خود با مروری کوتاه بر مطالعات انتقادی اخیر پیرامون تاریخ، می‌بینید که در تاریخنگاری‌های جدید، رفتارهای غیر صادقانه و مزوّرانه‌ی دولتهای غربی با دیگر ملّتها و فرهنگهای جهان نکوهش شده است. تاریخ اروپا و امریکا از برده‌داری شرمسار است، از دوره‌ی استعمار سرافکنده است، از ستم بر رنگین‌پوستان و غیر مسیحیان خجل است؛ محقّقین و مورّخین شما از خونریزی‌هایی که به نام مذهب بین کاتولیک و پروتستان و یا به اسم ملیّت و قومیّت در جنگهای اوّل و دوّم جهانی صورت گرفته، عمیقاً ابراز سرافکندگی میکنند.

ادامه مطلب

کشاورز:

مطالبه گری؛ باید ها و نباید ها ١٦:٣٩ - شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٩

اینجاست که به عمق گفتمان عدالت طلبی می توان پی برد و به بطن کلام نورانی امام خامنه ای دال بر اینکه: "تنها راه نجات کشور مطالبه گری است" دست یافت و دانست که چگونه مطالبه گری باعث تقویت ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود. اینجاست که علت سرکوب کردن همراه با مخالفت شدید برخی متصدیان امر جمهوری اسلامی با گفتمان مطالبه گری مشخص می شود؛ چرا که به قدرت گفتمان مطالبه گری پی برده و خوب می دانند که اگر جلوی گفتمان عدالت و مطالبه گری گرفته نشود، ارکان و ستون های اسلام لیبرالی و اسلام آمریکایی در کشور برای همیشه نابود می گردد. لذا می بینیم که هر از چند گاهی یکی از مسئولین با خوار و ذلیل کردن مطالبه گران، بی سواد و بی شناسنامه خطاب کردن آنها سعی بر مبارزه غیر علنی با انسان های مومن، انقلابی و متعهد دارد که مبادا صدای حق طلبی آنها لرزه بر اندام لیبرال های کشور اندازد. جوانان مومن متعهد انقلابی باید با تعمق بخشیدن به تفکر اسلامی و بسیجی، بر اساس اعتقادات، وارد عرصه مطالبه گری شده و در میدان های گوناگون در مقابل ظلم ظالم و امانت داران خائن به اصول و ارزش های انقلاب و اسلام پیش بروند؛ و با بسیج کردن ذهن مردم، خواسته های حق را به گفتمان عمومی تبدیل کنند و نهایتاً این مسئولین هستند که مجبورند به مطالبات عمومی جواب بدهند.

ادامه مطلب

اتابکی:

بصیرت؛ رمز عبور از فتنه ها ١٦:٢٨ - سه شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٩

چرا افراد بی بصیرت و غافل را خداوند از چهارپایان گمراه تر میداند؟!! چه ضرورتی دارد که از بصیرت برخوردار باشیم؟ چرا اینقدر به داشتن بصیرت، سفارش شده است؟! چون «بصیرت یعنی گم نکردن راه، اشتباه نکردن راه، دچار بیراهه‌ها و کجراهه‌ها نشدن، تأثیر نپذیرفتن از وسوسه‌ی خنّاسان و اشتباه نکردن کار و هدف.»3 چون «بصیرت و روشن‌بینى، یعنى شناخت زمان، شناخت نیاز، شناخت اولویّت، شناخت دشمن، شناخت دوست، شناخت وسیله‌اى که در مقابل دشمن باید به کار برد؛4 چون تنها با بصیرت است که می‌توان از فتنه ها عبور کرد. «یک ملّتی که بصیرت دارد، مجموعه‌ی جوانان یک کشور وقتی بصیرت دارند، آگاهانه حرکت میکنند و قدم برمیدارند، همه‌ی تیغ های دشمن در مقابل آنها کند میشود. بصیرت این است. بصیرت وقتی بود، غبارآلودگی فتنه نمی تواند آنها را گمراه کند.»5 چون تنها بصیرت است که همیشه عامل جلوگیری از گمراهی است و در رویارویی با دشمن اگر بصیر نباشیم در تشخیص جبهه‌ها به خطا می‌رویم. «اگر شما تو جبهه‌ی جنگ نظامی، هندسه‌ی زمین در اختیارتان نباشد، احتمال خطاهای بزرگ هست... عرصه‌ی سیاسی عیناً همین‌جور است. اگر بصیرت نداشته باشید، دوست را نشناسید، دشمن را نشناسید، یک‌وقت می‌بینید آتش توپخانه‌ی تبلیغات شما و گفت و شنود شما و عمل شما به طرف قسمتی است که آنجا دوستان مجتمعند، نه دشمنان.»6

ادامه مطلب

اتابکی:

پاسخگویی ولایت فقیه در قبال مفاسد اقتصادی ١٦:٢١ - يکشنبه ١٢ بهمن ١٣٩٩

آیا قرار است رئیس یک حکومت در امور تمام قسمتها، ارگانها و وزارتخانه ها وارد شود و برخورد کند؟؟؟!!! کدام کشور در جهان اینچنین اداره میشود؟!! اینچنین تفکری کوچک شمردن مقام ولایت و ظلم به جایگاه رهبری نیست؟؟؟!!! اینکه همه توقع دارید ولایت فقیه در همه جایگاهها وارد شود و دخالت کند معلوم است حتی یکبار هم قانون اساسی را مطالعه نکرده اید!!!

ادامه مطلب

خطبه فدکیه:

خطبه حضرت زهرا سلام الله علیها معروف به خطبه فدکیه! ١٤:٤٥ - جمعه ٣ بهمن ١٣٩٩

ابوبکر چند روز پس از رسیدن به خلافت‌، اعلام کرد فدک، مِلک شخصی نیست و جزو بیت المال است و نباید در تملک دختر پیامبر بماند؛ به همین جهت عاملانِ فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را از فدک بیرون کرد. پس از آنکه دادخواهی فاطمه زهرا (سلام الله علیها) نزد ابوبکر بی‌نتیجه ماند، دختر پیامبر به مسجد پیامبر رفت و این خطبه را جهت روشن‌کردن ماجرا و بازپس‌گرفتن فدک خواند. فاطمه (سلام الله علیها) در این خطبه، بر مالکیتش بر فدک تصریح کرد و حق خود را در پیش روی عموم مردم، از ابوبکر طلب کند. بانوی اسلام سیّده زنان عالم (سلام الله علیها) با جمعی از زنان بنی هاشم به مسجد پیامبر (صلی الله علیه و آله) آمد تا در برابر توده های مسلمان، و سران مهاجر و انصار گفتنی ها را بگوید، و اتمام حجت کند. او بی اعتنا به «جوسازی» خاصی که شده بود، و به بهانه «غصب فدک» خطبه بسیار غرایی ایراد نمود که بسیاری از حقایق در آن افشا شد. لحن گیرای بانوی اسلام در این خطبه بیانگر این واقعیت است که او سخنوری بلیغ، و خطیبی نستوه، همتای همسرش علی (علیه السلام) بود که خطبه های او را در نهج البلاغه تداعی می کند. این خطبه تاریخی، از خطبه های معروف اهل بیت (علیهم السلام) است، و بسیاری از متعهدان شیعه فرزندان خود را همواره توصیه به حفظ این خطبه می کردند، تا با گذشت زمان گرد و غبار نسیان بر آن ننشیند، و از سوی دشمنان مغرض زیر سؤال قرار نگیرد. هم اکنون نیز سزاوار است نسل جوان برومند این حماسه بزرگ را به خاطر بسپارند و به آیندگان منتقل کنند.

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

روشنفکرنماهای راحت طلب منافق ١٦:٣٩ - سه شنبه ٩ دی ١٣٩٩

متأسفانه امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که کشورهای استعمارگر حق دارند بسیار راحت و با صدای بلند بگویند: روابط با کشوری که منافع ما را تأمین نکند نه تنها درست نیست بلکه آن کشور در دسته دشمنان ما قرار دارد. اما در مورد کشورهای ضعیفتر، متأسفانه دیپلماسی حکم میکند که هرگز از کلمه دشمن استفاده نشود!!! سال گذشته جان بولتون "سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل" در دیداری با گروهک مجاهدین خلق (منافقین)، در حالی که از برنامه های موشکی و هسته ای ایران و سیاست های حمایت از گروه های شیعی و کشورهای منطقه ابراز نگرانی میکرد گفت: رفتار و اهداف حکومت ایران به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد و به همین خاطر تنها راه حل موجود تغییر خود رژیم است ... امیدواریم در سال ۲۰۱۹ چنین اتفاقی را در تهران جشن بگیریم... انقلاب اسلامی ایران نباید به جشن ۴۰ سالگی‌اش برسد!!!

ادامه مطلب

نویسنده: حسن نژاد:

۹ دی سدی در برابر تکمیل پازل دشمن ١٤:٣٨ - سه شنبه ٩ دی ١٣٩٩

گویا دشمن فراموش کرده است که این انقلاب با خون جوانان مؤمن و با بصیرت این مرز و بوم به ثمر رسیده و خداوند حافظ این انقلاب است. بارها رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای (مدظله العالی) پرده از این پروژه ها برداشته و با تحلیلی عمیق تمامی فتنه ها را به مردم گوشزد کرده؛ تا مبادا فریب خورده و در زمین دشمن بازیچه شوند. اگر راهنمایی ها و گوشزدهای ولایت مطلقه ی فقیه نبود، نهم دی اتفاق نمی افتاد.

ادامه مطلب

جبهه اقدام:

آزادی؛ بزرگترین دروغ قرن! ١٩:٣٣ - يکشنبه ٧ دی ١٣٩٩

تا به حال فکر کرده اید یهودیانی که به خساست شهره عالم هستند، چرا اینقدر دست و دلبازانه این شبکه ها را که بعضا ماهانه ۳۰ میلیون دلار فقط، (دقت کنید فقط) ۳۰ میلیون دلار هزینه هاستینگ دارند را مجانی صرفا برای رفاه شما کاربران محترم راه اندازی کرده و در اختیار شما قرار داده اند؟؟؟!!! التماس تفکر!!!

ادامه مطلب

ملت ایران:

سلام خدا بر سربازان گمنام و نام آشنای ولایت ٠٩:٣٥ - يکشنبه ٧ دی ١٣٩٩

گمنامان آشنا، خاک پایتان توتیای چشم ما که تفسیر کردید آیه رحما بینهم و اشدد علی الکفار را.... تشکر و قدردانی از شما که همواره خویش را در برابر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئول می‌دانید و موجب عزت، اقتدار، امنیت و افتخار نظام و مردم ما هستید... ملت ما همیشه دعاگوی شما مجاهدان پرتلاش صحنه خطیر امنیت کشور هستند.

ادامه مطلب

نویسنده: جبهه اقدام انقلاب اسلامی:

آقای وزیر! راه نجاتی ندارید...! ١٥:٠٢ - جمعه ٢٨ آذر ١٣٩٩

جناب وزیر! محسن حججی اگر نور شد! چون امنیت و آرامش طفلان ما و شما را بر آرامش و امنیت فرزند خود ترجیح داد؛ نه اینکه پسرکش را در حصار امنی نگه دارد و فرزندان سرزمینش را جلوی فاحشه ها و سگان هار داعشی بیندازد. اگر بلایی که بر سر این طفل معصوم آمده بر سر فرزند شما آمده بود فضای مجازی را بر سر عاملان این بی بند و باری ها خراب نمیکردید؟!

ادامه مطلب

نویسنده: عبادی:

عالمان بی عمل! ٢١:٤١ - شنبه ٢٨ تير ١٣٩٩

آیا جوانان با همت ما که ماه ها از خواب و استراحت شان گذشتند تا موفق به ساخت یک پیام رسان بومی شوند، ارزش حمایت کردن ندارند؟ شما به جای حمایت کردن از نرم افزارهای بومی که حاصل نبوغ و تلاش و ابتکار جوانان ایرانی است از نرم افزاریی حمایت می کنید که هیچ تعلقی به ایران و ایرانی ندارد. حتی تاب عکس های شهید سلیمانی عزیز را نمی آورد!!! شما حتی در برابر اقدام گستاخانه آنها و حذف اعضای انقلابی در توئیتر و اینستاگرام و... نمی توانید عکس العملی نشان دهید؛ پس دلیل حمایت همه جانبه ی شما از این شبکه های جاسوسی چیست؟!! امروز اینستاگرام قتلگاه اعتقادات جوانان شده، کم نیستند خانواده هایی که به خاطر وجود این فضا متلاشی شدند.

ادامه مطلب


2 3 صفحه بعدی >>