سخن نو آر که نو را حلاوتیست دگر:

کار تشکیلاتی آرمان گرایانه ١٦:٤١ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩

تشکیلاتی کار کردن به معنای مسئولیت پذیری، نظم، پرهیز از خود محوری، عدم تناقض در حرف و عمل و گروهی کار کردن افرادی همفکر و هم هدف است. هیچ کارمهمی در دنیا بدون تشکیلات، پیش نمی رود. انقلاب اسلامی ایران هم سال ها با هدایت و راهنمایی های رهبر کبیر انقلاب، همراه با تشکیلاتی بسیار گسترده و هدفمند پیروز شد.

ادامه مطلب

تبلیغات گسترده شیطان پرستی:

سایت های ضد توحیدی در فضای مجازی کشور ١٥:١٥ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩

و اما مهمترین مسئله ای که در مورد اینگونه سایت‌ها وجود دارد، تبلیغ گسترده فراماسونری و شیطان پرستی است. در مرحله اول اساس و فلسفه ماسون ها، رد ایمان به خدا و پرستش انسان به جای اوست، از آن جایی که هدف این سازمان، ریشه کنی ادیان یکتا پرستی در کل جهان است لذا با تبلیغ اینگونه تفکرات و تلقینات سعی دارند حتی نامی هم از خدا و دین برده نشود و فقط لذت ها و تمایلات و آرزوهای نفسانی انسان را ارضاء کنند. ماسون ها ادعا می‌کنند باید جهانی ضد اخلاق و بدون دین پی ریزی کرد، این تفکر فوق العاده گمراه کننده، باعث می شود که انسان‌ها تنها به منافع خود بیاندیشند.

ادامه مطلب

اتابکی:

ساده اندیشی ممنوع، مؤمن باید زیرک باشد. ١١:٤٧ - شنبه ٢ اسفند ١٣٩٩

جای تعجب است که عده ی کثیری از امت حزب الله نمی‌خواهند باور کنند که دشمنان ما برای نابودی ایران و اسلام هم پیمان شده و قسم خورده اند که تا به اهداف پلید خود نرسند از پای ننشینند! از روزی که صدای انقلاب و مرگ بر آمریکای ملت ایران بلند شد؛ مبارزه، شنکجه و زندان علیه این ملت با شدیدترین وجه ممکن آغاز شد. بعد از پیروزی انقلاب نیز، چند ماهی نگذشته جنگ تحمیلی آغاز شد و پس از شکست در این جنگ، دشمن جنگ نرم خود را که سالها پیش شروع کرده بود، با کمک ایادی و نیروهای نفوذی خود با شدت بیشتری فعال کرد. هر روز فتنه ای جدید برای براندازی این نظام مقدس برپا کردند و اکنون نیز با کمک ابزارهای جدید و نرم افزارهای جاسوسی و شبکه های به اصظلاح اجتماعی، با ایجاد اسلام هراسی و ایران هراسی همچنان هوشیارانه راه های مختلف براندازی نظام اسلامی ایران را امتحان میکنند بلکه به موفقیت دست یابند.

ادامه مطلب

:

قربانگاه شرف... قمار زیر پوست اینترنت ١٥:٣٦ - چهارشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٩

مسئولین دولتی! وقتی طبق آمار محققان، جیب بری 90 درصد، فساداخلاقی 10 درصد، ضرب جرح 50 درصد، طلاق 30 درصد، جرائم جنسی 15 درصد و خود کشی 5 درصد معلول قمار است؛2 براستی شما برای جلو گیری از راه اندازی قمار خانه های مجازی چه کرده اید؟ وقتی حدود 5 درصد از کسانی که برای بازی به کازینو های زیر زمینی می روند، زنان هستند، شما برای حفاظت از شرف خانواده های ایرانی و اسلامی چه اقدامی کرده اید؟! شما برای مقابله با قربانگاه های شرف چه برنامه ایی طرح ریزی کرده اید؟

ادامه مطلب

اتابکی:

با کفار دوستی نکنید! ١٧:٤٩ - شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٩

دشمنانِ تشنه به خونِ اسلام و مسلمانان هر روز نقشه ی تازه ای برای سلطه ی بیشتر بر جهان و جهانیان می کشند.... و از آنجا که تنها مزاحم جدی آنان مسلمانان و بخصوص شیعیان هستند بیشترین تمرکز خود را برای نابودی روی آنان قرار دادند... در این بین تنها کشوری که متحدا علم مبارزه با شیطان بزرگ را در دست دارد، جمهوری اسلامی ایران است.

ادامه مطلب

گردانی نژاد:

عشق کاذب! ازدواج های اینترنتی ١٤:٤٤ - جمعه ١٠ بهمن ١٣٩٩

بله! متأسفانه رشد قارچ گونه ی این سایت ها قصه ی پر غصه ای را روایت می کند از اخاذی ها ،سوء استفاده های اخلاقی ،فریب ،بی اعتمادی به همسر،هویت های جعلی و غیر واقعی ،سرقت اطلاعات شخصی و خصوصی ،انتشار محتوای منافی عفت و اخلاق و آسیب های حیثیتی و این همه نتیجه ی بی توجهی مسئولان امر به سایت های غیر مجاز همسر یابی و دوستی است و شاید پایان تلخ تشویق جوانان به ازدواج با شیوه ی وبگردی باشد ! به راستی چه کسی باید مقابل آسیب های ۳۰۰ سایت غیر مجاز همسر یابی یا به بیان دیگر دوست یابی اینترنتی را بگیرد؟! آیا مسئولین مسئول نیستند؟!

ادامه مطلب

گردانی نژاد:

فناوری های پوشیدنی ١٦:٣٠ - چهارشنبه ٨ بهمن ١٣٩٩

آری! برای تصمیم گیری و چگونگی واکنش در برابر دشمن باید ابتدا او را شناخت، به اهدافش پی برد و روش های او را در ضربه زدن و رسیدن به اهدافش بازشناخت همچنان که باید نقاط ضعف و قوت او را مورد مطالعه قرار داد. همان طور که رهبر معظم انقلاب می فرمایند: " باید هوشیار بود؛ و من امیدوارم که ملت ایران در شناخت دشمن اشتباه نکند. دشمن، استکبار جهانی است. دشمن، آمریکاست و دشمن، صهیونیستها هستند.۴" این مقال هشداریست به همه ی مسئولین محترم نظام جمهوری اسلامی ایران، علی الخصوص مسئولین محترم دولتی! زیرا که مولا علی علیه السلام فرمودند: "المُؤمِنُ هُوَ الکَیِّسُ الفِطن"؛ مؤمن، زیرک و باهوش است!

ادامه مطلب

پورموسوی:

کرونا و معنویت: پژوهشی در مورد "زنان در قرنطینه خانگی" ١١:٠٨ - جمعه ١٢ دی ١٣٩٩

هدف از پژوهش حاضر تاثیر ویروس کرونا بر معنویت بود و در ضمن به نحوه شرکت در مراسمات نیز اشاره شد. تعدادی از مصاحبه شوندگان این بیماری را به دید فرصت می نگریستند و تعدادی نیز به دید تهدید. افرادی که دید فرصت طلبانه داشتند این مدت را بیشتر به راز نیاز و صحبت کردن با خدا، کمک رسانی به افراد کم بضاعت، تفکر در مسائل و غیره گذراندند. برخی دیگر بیشتر به شکوه کردن از خدا، گلایه کردن از مسئولین و بی تفاوتی نسبت به مسائل سپری نمودند. نقش اعتقادات مذهبی هم در دوران سختی و هم در دوران آسانی موجب آسایش و آرامش افراد شده است و در روان شناسی التقاطی علاوه بر بعد خانوادگی، فردی، اجتماعی به بعد معنویت نیز پرداخته است و این گونه انسان کامل را توصیف می کند. و اعلام می دارد که هر یک از این ابعاد دچار لطمه شود دیگر ابعاد را تحت تاثیر قرار خواهد داد. پژوهش هایی که در این زمینه انجام شده یافت نشد اما تحقیق ریبریو و همکاران [12] و رومن و همکاران[13 ] از اهمیت مسائل معنوی و تاثیر آن بر سلامت جسمی و روانی پرده برداشته اند.

ادامه مطلب

نویسنده: گردانی نژاد:

معنویت و عرفان صهیونیستی! ١١:٣٢ - يکشنبه ٧ دی ١٣٩٩

مسلما ترویج معنویت های انزوا طلبانه و گوشه گیرانه به جهت غافل نگه داشتن مردم به خصوص شیعیان دنیا، نسبت به سیاست ها و اقدامات غیرانسانی و مستکبرانه ی دولت های صهیونیستی از رایج ترین و عین حال موثرترین این روش هاست. که در قالب راه اندازی سایت هایی خاص با عناوین مجهولی چون "علوم غریبه و انواع عرفان های منحرف و ضد اسلامی" نامگذاری شده اند. و چنان بی شرمانه در فضای مجازی، توهم معنویت را ترویج می کنند که گویا بر مسئولین محترم جمهوری اسلامی ایران نیز، صلاحیت دروغین آنان به اثبات رسیده است! متن خبر:

ادامه مطلب

نویسنده: حسینی:

درد بی درمان! ١٠:١٥ - يکشنبه ٧ دی ١٣٩٩

«شدت رابطه ي جنون و الكل، از مطالعات روانی و آمار مبتلايان به خوبی آشكار مي گردد؛ تا جایی كه دكتر پاركر آمريكایی، نيمي از حوادث جنون و روان پريشانی ها را به الكل نسبت مي دهد و معتقد است كه در كشورهای بزرگ تعداد ميخانه ها با شماره ی ديوانگان، تناسب مستقيم دارد. بنابراين نخستين ضايعه الكل از نظر روانی، همين زوال خرد و ادارك است.»۵

ادامه مطلب

نویسنده: عبادی:

خوزستان به کدامین دردت بگریم ؟!! ٢١:٥١ - جمعه ٦ تير ١٣٩٩

اینجا خوزستان است. خوزستان مظلوم. سرزمین نخل های سوخته، زمین تب دار، تنهای داغ و خیس عرق، سرزمین دریاقلی ها1و دریا دلان صف شکن... سالهاست که از دفاع مقدس می گذرد اما هنوز تن تب دار تو شاهد جنگ در کوچه پس کوچه هایت هست. هنوز هم در وجب به وجب خونین شهرت، صدای پای تانک ها می آید، تانکهای فقر و بیچارگی. خوزستان تو یک استان نیستی تو یک سرزمین هستی، سرزمین عشق و دلدادگی. یک سرزمین نفت خیز، مملو از ثروت ها و گنج های فراوان. سرزمینی که یک ملت را هستی می بخشد اما دستان خودش تهی است و مردمان مظلوم و دردمندش از ابتدایی ترین امکانات محروم اند .. آب، آب آب آب کارون؛ این شریان تمدن، قرن هاست از دل تو می جوشد و می خروشد و سرزمین های تشنه را سیراب می سازد اما همین آب کارون که حق طبیعی و مسلم توست از خودت دریغ می شود و همچنان مردمانت در حسرت جرعه ای آب به سر می برند! در این بحران همه گیری ویروس ناخوانده کرونا، مدتهاست ساکنانت آبی جهت آشامیدن و شست و شو ندارند!

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

شهادت؛ برای حفظ ولایت زیباست! ٠٩:٢٨ - دوشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٨

برای شهید زیباترین زمان، ساعتی است که جام شهادت را جرعه جرعه سرمیکشد و به مرگ شرافتمندانه نائل میگردد. شهید زیباترین الگو و معیار، برای تمام بشریت است. عامل بقای جوامع انسانی و تداوم ارزش هایی چون انسانیت، شرف، عدالت و آزادی است، جهاد مقدس شهید و خون پاکی که در این راه بر زمین ریخته می شود به جامعه جانی دوباره میبخشد. گسترش فرهنگ جهاد و شهادت، یعنی وادار کردن مسئولان به سازش ناپذیری در مقابل دشمن و زیر بار ظلم نرفتن و داشتن عزت نفس در برابر دشمنان. صهیونیسم جهانی که روزانه میلیونها دلار برای نابودی انقلاب اسلامی و در نهایت ملت ایران، هزینه میکند؛ دشمن بخوبی میداند که اگر فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه ای گسترش پیدا کند، کم کم خدا محوری جایگزین خود محوری در قلوب انسانها خواهد شد و جامعه ای که ملت آن خدا محور شوند قدرتمندترین ملت جهان خواهند شد و بزودی فاتحه آنان خوانده میشود.

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

41 سالگی انقلاب، بدون حاج قاسم سلیمانی! ١٠:٠٧ - يکشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٨

اکنون 41 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط حکومت های طاغوتی میگذرد. امروز نه تنها ابرقدرت‌ها در حال احتضار هستند که به فرموده مولا و مقتدای ما، امروز اسرائیل نیز در حال سقوط است. دشمنان انقلاب اسلامی از شروع انقلاب تا کنون با کینه توزی و ایجاد توطئه ها و فتنه های بیشمار همیشه درپی ضربه زدن به انقلاب اسلامی ما بودند و سعی کردند از صدور آن به دنیا جلوگیری کنند. اما آزادی خواهان جهان این انقلاب را با جان و دل پذیرفته و از آن الهام گرفته اند و اکنون این انقلاب در حال جهانی شدن است. انقلاب اسلامی ما با خون شهیدان به‌ ویژه شهید سلیمانی و ابومهدی در کنار هم، شهیدان قدس و مقاومت، جان تازه‌ای گرفت. «رزمندگان بدون مرز. رزمندگانی که هرجا نیاز باشد، آنها در آنجا حضور پیدا میکنند؛ کرامت مستضعفان را حفظ میکنند، خود را بلاگردان مقدّسات و حریم های مقدّس میکنند.»1 به همین دلیل امسال بیست و دوم بهمن دیدنی‌تر است.

ادامه مطلب

نویسنده: کچوئی:

باتقوا، انقلابی و ولایتمدار! ١٦:٣٨ - جمعه ٤ بهمن ١٣٩٨

واقعیت غیر قابل انکار اینست که فضای مجازی رها شده ما تبدیل به رسانه ای تمام عیار و جولانگاهی برای سلبریتی های نادان گشته، تا با نظرسازی و فراخوانی مردم به آشوب بر علیه جمهوری اسلامی، اقدام کنند. تنها راه مقابله با این پروژه عظیم دشمن که چند سالیست به مدد برخی خائنین و خواب آلود های غفلت زده داخلی خوب توانسته اند کنترل افکار عمومی و مهندسی اجتماعی داشته باشند؛ دو راه هست؛ 1- ایجاد هر چه زودتر شبکه ی ملی اطلاعات. 2- فیلتر کردن رسانه ها و شبکه های اجتماعی معاند. در حقیقت با کنترل و مدیریت فضای مجازی، بوسیله شبکه ملی اطلاعات، دشمنان در این امر ناکام مانده و نقشه ی راهشان به خودی خود به دلیل مسدود شدن این پل ارتباطی قوی مختل خواهد شد.

ادامه مطلب


2 صفحه بعدی >>