نویسنده: شهید عباس بابایی:

وصیتنامه سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی ٢١:١٤ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

ملیحه جان به خدا قسم مسلمان بودن تنها فقط به نماز و روزه نیست البته انسان باید نماز بخواند و روزه هم بگیرد . اما برگردیم سرحرف اول اگر دوستت تو را ناراحت کرد بعد پشیمان شد و به تو سلام کرد و از تو کمک خواست حتما به او کمک کن . تا میتونی به دوستانت کمک کن و به هر کسی که می شناسی و یا نمی شناسی خوبی کن. نگذار کسی از تو ناراحت بشه و برنجه. هر کسی که به تو بدی می کند حتما از او کناره بگیر و اگر روزی از کار خودش پشیمون شد از او ناراحت نشو. هرگز بخاطر مال دنیا از کسی ناراحت نشو. ملیحه جون در این دنیا فقط پاکی، صداقت ،ایمان ، محبت به مردم ، جان دادن در راه وطن ، عبادت باقی می ماند. تا می تونی به مردم کمک کن . حجاب ، حجاب را خیلی زیاد رعایت کن .

ادامه مطلب

نویسنده: شهيد جواد جليلي:

وصيت‌نامه شهيد جواد جليلي ٢١:٠٩ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

از شما مردم مسلمان و دوستان و آشنايان تقاضا مي‌كنم كه با انقلاب به حالت سستي برخورد نكنيد انقلاب هدف بزرگي را دنبال كرده است و از شما مي‌خواهم كه جلوگيري از فرزندان خود نكرده و بگذاريد راهي راه مي‌خواهند بروند و اگر كسي مانع از رفتن فرزندش به جبهه‌هاي جنگ شود به خدا قسم مسئول است. خدايا تو را شكر مي‌كنم كه به من قدرت تشخيص حق از باطل را دادي و خدايا تو را شكر مي‌كنم كه رهبرم را شناساندي كه به من چنين پدر و مادري دادي خدايا تو را شكر مي‌كنم كه مرا در ناداني نميراندي مادر عزيزم مي‌دانم كه شما را اذيت كردم و براي شما نتوانستم فرزند خوبي باشم.

ادامه مطلب

نویسنده: شهید محمد جهان آرا:

وصیت نامه شهید محمد جهان آرا ٢١:٠٢ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

خداوندا! تو خود شاهدی که من تعهد این آزادی را با گذراندن تمام وقت و هستی خویش ارج نهادم. با تمام دردها و رنج هایی که بعد از انقلاب بر جانم وارد شد صبر و شکیبایی کردم ولی این را می دانم که این سران تازه به دوران رسیده، نعمت آزادی را درک نکرده اند چون دربند نبوده اند یا در گوشه های تریاهای پاریس، لندن و هامبورگ بوده اند و یا در... و تو ای امامم! ای که به اندازه ی تمام قرنها سختی ها و رنج ها کشیدی از دست این نابخردان خرد همه چیزدان! لحظه لحظه ای این زندگی بر تو همچن نوح، موسی و عیسی و محمد (صلوات الله علیه وآله) گذشت.

ادامه مطلب

نویسنده: شهید محمدرضا مهرپاک :

وصیت نامه شهید محمدرضا مهرپاک ٢٠:٢١ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

و حالا، رانده از هر جا، مانده از هر چیز، پشیمان از هر کار به درگاهت آمده ام، می گفتند تو به این سرزمین آشنایی در این جا دوستان زیادی داریم. می گفتند به اینجا نظری داری و من سر از پا نشناخته به اینجا آمده ام شتاب داشتم تا به اینجا برسم.

ادامه مطلب


نویسنده: شهيد محمود ناظری:

وصیتنامه شهيد محمود ناظری ١٩:٥٢ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

خدايا بارالها خودت شاهدي كه من هيچ نوع مقصدي جز دفاع از قانون اسلامي خودت ندارم و اين راهي كه من انتخاب كرده ام راهي است كه امام حسين (علیه السلام) اين راه را پيموده و علي اكبر پيموده، عباس دلاور پيموده، كليه شهيدان از صدر اسلام گرفته تا اكنون پيموده اند پس خون من از خون بقيه شهدا كه بهتر نيست لذا از درگاه ايزد منان تقاضاي شهادت در راه ستايش تو را دارم.

ادامه مطلب

نویسنده: شهیده مريم فرهانيان:

وصیتنامه شهیده مريم فرهانيان ١٩:٣٧ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

قدر اين رهبر را بدانيد و همواره پشت سر او باشيد. از امام پيروي کنيد. به پيام ها و فرمان ها و دستورات اسلامي امام توجه کنيد و سعي کنيد که از هر کلمه امام درس بگيريد.امام را تنها نگذاريد. اين هواي نفسي را که امام از آن صحبت و سعي مي کند که آن را از وجود ما بزدايد، شما هم سعي کنيد که در اين راه موفق شويد، سعي کنيد خود را بشناسيد که اگر خود را بشناسيد خدا را شناخته ايد. در هيچ کاري خدا را از ياد نبريد. همواره به ياد خدا باشيد و با هم به مهرباني رفتار کنيد.

ادامه مطلب

نویسنده: شهیده نسرین افضل :

وصیت نامه شهیده نسرین افضل ١٧:١٣ - سه شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٩

پروردگارا! سپاس که ما را در مبارزه با طاغوت و براندازی رژیم کفر پیشه و وابسته به شیطان بزرگ، آمریکای جهان خوار یاری فرمودی و به ما رهبری آگاه و پرتوان ارمغان نمودی تا ما را از تاریکی ها و ظلم رهانید و با ایجاد وحدت در میان مردم مسلمان و شهیدپرور، نظام جمهوری اسلامی را در این سرزمین مقدس، بنا نهاد. خداوندا! به ما توفیق عبادت و اطاعت عنایت فرموده و ما را از شر هوای نفس، محفوظ بدار.

ادامه مطلب

نویسنده: شهید ابراهیم هادی:

وصیت نامه شهید ابراهیم هادی ١٩:٣٨ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

خدایا عشق به انقلاب اسلامی و رهبر کبیر انقلاب چنان در وجودم شعله‌ور است که اگر تکه‌تکه‌ام کنند و یا زیر سخت‌ترین شکنجه‌ها قرار گیرم، او را تنها نخواهم گذاشت.

ادامه مطلب