سودرسانی به دشمن:

چرا دشمنان خدا، حضور شما را تحمل میکنند؟ ١٠:١٦ - دوشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٩

آیا میدانید دشمن صهیونیست، چه رفتاری با دشمنانش دارد؟ با کمی تحقیق و بررسی، می توان سیر دشمنی کردن دشمن آمریکایی_صهیونیستی را شناخت. تفکر اصلی این دشمنان قسم خورده اینست که همه دنیا یا باید در خدمت او باشند یا حذف شوند و برای رسیدن به این هدف به طور مستقیم یا غیر مستقیم، سعی بر تطمیع و تحقیر افراد، سپس تهدید و در نهایت حذف آنان را دارد. این شیوه ایست که دشمنان اسلام و مسلمین طی قرنها همیشه اعمال کرده اند و امروزه نیز با دشمنان حقیقی و مجازی خود اینگونه برخورد می کنند.

ادامه مطلب

صدوقی:

شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی؛ راهی آسان برای دشمن پنهان ١٢:٠٤ - پنج شنبه ٩ بهمن ١٣٩٩

این قدرت شبکه هایی همچون تلگرام و اینستاگرام و... است که می تواند از یک مسئله شخصی و نه حتی قومیتی، مسئله ای امنیتی به وجود بیاورد!! "اگر شبکه های اجتماعی تاثیری نداشتند، ارتش سایبری هم وجود نداشت. و آنقدر انرژی صرف کنترل کردن شبکه های اجتماعی نمی شد..." این سخن من نیست... بلکه سخن "الک راس"، آن هم پس از راه اندازی سفارت مجازی آمریکا در ایران است!!! با این دید، باید به ورود شبکه های ضد اجتماعی در فضاها و نقش گسترده و فراگیر آنها در جنبش های سیاسی، نگاه دقیق تری کرد!... این ساده لوحی است اگر کسی تصور کند پایگاه های شبکه اجتماعی، تنها ابزارهای موبایلی و نرم افزاری ساده اند! بلکه به اعتراف خود سازندگان آنها، این نرم افزار ها، سلاح هایی هستند که ساخته شده اند تا کاری را که جنگ افزارهای بزرگ در یک جنگ تمام عیار قادر به انجامش نیستند، به راحتی و بدون سر و صدا انجام دهند!!! هیئت های اندیشه ورز با استفاده از این شبکه های _به واقع_ ضد اجتماعی، با راه اندازی کمپین های اجتماعی، تاثیر گذاری این کمپین ها را رصد می کنند، و در این بین، کو دیده بصیرت بین مسئولانه مسئولان ما؟!!!

ادامه مطلب

گردانی نژاد:

یک بام و چند هوا! ١٦:٥٠ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

اکنون باید پرسید؛ چگونه است که آن شجره ی خبیثه که طبق فرمایش بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی رحمه الله علیه "غده ی سرطانی ست و باید از بین برود" نسبت به مردم و مسئولین ایران اسلامی دلسوز و مددکار شده است؟! چگونه به شما اجازه می دهد که آزادانه در شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی به گزارش روادید روز قدس بپردازید و در همان نجس افزارها شعار استکبار ستیزی سر دهید؟!چگونه دولت منحوسی که نوزاد هجده ماهه را آتش می زند، زنان و کودکان پناه گرفته تحت پوشش سازمان ملل را قتل عام می کند و با بی رحمی شکم زنان باردار را می درد و هزاران انسان بی گناه را زنده می سوزاند و مثله می کند... اکنون خیرخواه دولت مردان ایران اسلامی شده است؟!

ادامه مطلب

موری:

هجرت از نرم افزار صهیونیستی به نرم افزار ایرانی ١٥:٥٢ - دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩

بنده از مسئولان شورای عالی فضای مجازی می خواهم، به جای پشتیبانی کردن از این جاسوسکده های دشمن، فرمان مقام معظم رهبری را که سال هاست زمین مانده، اجرا کنند و شبکه ملی اطلات را راه اندازی کرده و ما را از این اینترنت نجس آمریکایی نجات دهند. تنها در این صورت است که می توانیم با کمتر کردن وابستگی به دشمنان در این فضا، حیله ها و نقشه های آنان را نقش برآب کنیم و ادامه دهنده راه شهداء و امام عزیز باشیم. مسئولین وزارت ارتباطات! شما نیز به جای اینکه پهنای باند اینترنت را تمامأ به تلگرام و اینستاگرام صهیونیستی اختصاص دهید، به نرم افزارهای داخلی کمک کنید تا بتوانند جای این نرم افزارها را برای مردم پر کنند و از عهده نیازهای ملت به خوبی برآیند.

ادامه مطلب

نوکاریزی:

اینترنت در خدمت ابلیس! ١٢:٠٩ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩

ملت غیور ایران! اینترنت، هم اکنون بیش از آنکه در خدمت انسان ها باشد، در خدمت شیطان است و دیری نخواهد پایید که با کم کاری مسئولان و عدم نظارت دقیق آن ها، جامعه ما به تسخیر این شیطان عظیم صهیونیستی در آید!

ادامه مطلب

نویسنده: عمار:

چرا جرم و جنایت در ایران به یکباره اینچنین سهل و رایج می شود؟!! ١٥:٢٠ - سه شنبه ٩ دی ١٣٩٩

اما این روزها! چگونه است احوال جوانان و نوجوانان ما، به لطف آزادی شبکه های صهیونیستی در فضای مجازی کشورمان؟!! نوجوان معصومی که از یک طرف در حال دست و پنجه نرم کردن با طوفان‌ها و بحران‌های نوجوانیست _گاه خشمگین است و پرخاشگر، گاه گوشه‌گیر و منزوی، گاه عاشق پیشه است و گاه خبیث و بی تفاوت و غالبا در روابط اجتماعی خود به درستی «راه را از چاه» نمی شناسد_ و از طرفی دیگر فناوری‌ای با خود دارد که در هر زمان از شبانه روز، در اتاقش، در تختخواب، در کلاس و ... می‌تواند با هر کسی در هر موردی به گفتگو بنشیند و هر مطلب و کلیپی را بخواند و ببیند؟!! خصوصأ دختران نوجوان، به علت دلبستگی‌ها و وابستگی‌های عاطفی کاذب دوره نوجوانی؟!! آیا این موضوع، سبب بروز فجایع گسترده ای نمی‌شود؟! بسیاری از کارشناسان غربی استفاده از تکنولوژی خاصه شبکه های اجتماعی را برای افراد زیر ۱۸ سال مضر می‌دانند (بگذریم که جرم و جنایت و فساد و فحشاء در بین جوانانشان، جامعه آنان را سیاه کرده است). در جایی که تأثیر وسوسه‌هاى دشمنان، کودک و نوجوان و بزرگسال نمی‌شناسند و همه در معرض این خطر هستند؛ چرا باید جوانان و نوجوانان ما در دست دشمنان رها باشند؟!!

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

تسخیر تلهِ شیطان!!! ١١:٢٨ - شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨

طبق چه قانون و سنتی یک ملت باید در تله های دشمن، مبارزات انتخاباتی کند؟!! مگر در انتخابات سال 96 با توجه به تلاش شبانه روزی که کاربران انقلابی در تلگرام انجام میدادند، انتخابات به نفع خائنین به انقلاب تمام نشد؟!! کدام انسان عاقلی از یک سوراخ چند بار گزیده میشود؟!! آیا حضور حزب اللهی ها در تلگرام و اینستاگرام طی سالهای اخیر توانسته است جلوی ترویج خشونت، تحصیل مال های نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه گری و تشویق جوانان به فساد را بگیرد؟!! آیا توانسته اند جلوی دلالی دخترانی که تنها با یک پیام چند کلمه ای در دایرکت های اینستاگرامی و پیام های تلگرامی توسط باندهای فحشا به مزایده گذاشته می شوند را بگیرند؟! با روشنگری های خود در این شبکه ها، چند نفر را از منجلاب فساد نجات داده اند؟! آیا تا بحال فکر کرده اید که حضور شما در این شبکه های هدفمند صهیونیستی، ثمره ای جز بزرگتر شدن این غده چرکین و گرفتار شدن تعداد بیشتری از کاربران را نخواهد داشت؟!

ادامه مطلب

حسینی:

دشمن رحم نمی کند؛ مترسک نباشید ١٦:٤٧ - شنبه ٧ ارديبهشت ١٣٩٨

مسئولین محترم! چگونه در عین حال که شعار استکبار ستیزی سر می دهید اما در عمل به فعالیت جاسوسکده های نجس صهیونیستی مشروعیت می بخشید؟! و در کمال تأسف با آن خائنین جنایتکار هم دستی می کنید؟! دردناک است این مهر نفاق بر پرونده ی اعمالتان! چگونه است که افزایش پهنای باند اینترنت نجس آمریکایی را نوعی توسعه و پیشرفت می دانید(!) اما برای راه اندازی شبکه ی ملی اطلاعات هیچ اقدامی نمی کنید؟!

ادامه مطلب

نویسنده: کشاورز:

منافقین چه کسانی هستند؟ ١٦:٥١ - دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨

منافق. منافق کسی است که فکر و اندیشه اش یک جور می گوید، زبانش جور دیگر، درست بر ضد آن. احساسات و عواطفش در یک جهت است ولی تظاهرات ظاهریش در جهت دیگر. در دل خدا را قبول ندارد اما متظاهر به خدا پرستی است. پیغمبر را قبول ندارد، متظاهر به احترام به پیغمبر است؛ قرآن را قبول ندارد، متظاهر احترام به قرآن است؛ علی علیه السلام را قبول ندارد، متظاهر به احترام به علی علیه السلام است؛ و همین طور همه مقدسات دین. پرده ای بر روی کفر خودش کشیده است. بنابر این نفاق یعنی کفر در زیر پرده. منافق یعنی کافری که کفر خودش را در پشت پرده مخفی نگه داشته است.

ادامه مطلب

میرزائی نوش آبادی:

چرا به دشمنی دشمن ایمان نمی آورید؟!! ٢١:٠٠ - شنبه ١٨ مهر ١٣٩٧

چرا انقلابیون و مذهبی ها برای مقابله با استکبار و صهیونیسم جهانی یک رسانه واحد و متمرکز ندارند که حرف واحدی بزنند؟!! اما دشمنان یک صدا و متمرکز، برای نابودی اصل اسلام عزیز دائما وقت گذاشته و هزینه می نمایند. چرا باید دشمنان در حد اعلی در باطل خود متحد و یک صدا باشند اما ما در حق خود پراکنده و جدا باشیم؟!! ضریب نفوذ رسانه ای دشمن به خاطر انفعال جبهه خودی در این حوزه بالا رفته است چرا که اگر اتحاد کلمه در میان جبهه خودی به وجود آید بسیاری از مشکلات و سختی ها و نقشه های شوم دشمن بر طرف می شود و این دشمن است که دچار انفعال می گردد، نه اسلام. از صدر اسلام تا کنون در هر جا جبهه حق متحد و یک صدا بودند موفق و پیروز شدند و اما در هر کجا که متفق القول و یکپارچه نبودند سرانجام به شکست و نابودی مبتلا شدند. در نهایت فعالیت و حضور در زمین های طراحی شده توسط دشمن به ضرر و موجب بدبختی ماست و قطعا برای دشمن سود و منفعت بسیار زیادی دارد.

ادامه مطلب

موسی پور:

اگر مردم را به بهشت نمی برید لااقل آنها را به جهنم حواله ندهید! ١٥:٠٣ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧

دشمن بسته به شیوه ای که برای جنگ خود انتخاب می کند از ابزار متفاوتی هم استفاده می نماید؛ او در عرصه ی جنگ نرم، از کامپیوترها و صفحه کلیدها به عنوان جدیدترین صلاح ها و از فیسبوک، توئیتر، تلگرام و دیگر شبکه های ضداجتماعی به عنوان تازه ترین منابع استفاده می کند. منبع، همانطور که از نامش پیداست به عنوان یک بانک ذخیره کننده به کار می رود که اشیاء گرانبها (اطلاعات کاربران) برای حفظ و نگهداری هرچه بهتر، درون آن قرار می گیرد و در مواقع نیاز از آن ها استفاده می شود. این جاسوس کده های صهیونیستی نیز به عنوان بانک های ذخیره کننده اطلاعات در مقیاس کوچکتر، وصل به بانک اصلی ذخیره اطلاعات یعنی سازمان اطلاعات و امنیت آمریکا هستند. این جنگ افزارهای اینترنتی، دست در دست هم نه تنها به حفظ و اعتلا و قدرتمندتر شدن صهیونیسم جهانی کمک می کنند که در بیشتر شدن ظلم به کودکان بی گناه، سلطه ی هرچه بیشتر یهود در جهان و مهمتر از همه استحاله ی مسلمانان جهان و از بین بردن اسلام ناب محمدی سهم به سزایی را ایفا می کنند.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

باور کنید دشمن دشمنی می کند! ١٥:٤٨ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧

برخی از افراد که با شعارهای رنگارنگ و دهان پرکنی مانند استفاده از سلاح دشمن علیه او(!!!)، تاثیرگذاری حداکثری در به اصطلاح شبکه های اجتماعی بر مخاطبین و از این دست توجیهات به غایت مسخره، حضور و فعالیت خویش را که به جز مشروعیت سازی برای دشمنان قسم خورده اسلام و بشریت، به تقویت همه جانبه آنان در حوزه های مختلف مشغولند را تکلیف تلقی نموده اند، امروز باید بدین سوال مهم پاسخ دهند که آیا صهیونیسم جهانی کی و کجا زهر خود را به جان جبهه جهانی مقاومت اسلامی نریخته است که اینان این چنین خود را به مدافع و عامل به اعانه ظالم بدل کرده اند؟! و دیگر باید چه اتفاقی صورت پذیرد، که شما به دشمنی دشمن ایمان بیاورید و از او انتظار خیر و صلاح نداشته باشید؟!

ادامه مطلب

نوسنده: صمدی:

اسب تروآ و خفتگان مست! ١٥:٥١ - يکشنبه ٥ فروردين ١٣٩٧

از چه روست که چهل میلیون ایرانی خواب‌آلود و سرخوش ترجیح داده‌اند در ازای چند استیکر و آپشن نرم افزاری (!)، دروازه‌های امنیت کل کشور را به‌سوی صهیونیست ها باز کنند تا اسب تروای دشمن دوباره کشور را بدون هزینه فتح کند و سپس سربازان از دل آن خارج شده و قتل‌عام خود را آغاز کنند؛ و بعد خشایارشاه و کوروش و سایر یاران نفوذی و مخلص خود را "کبیر" بخوانند و تاریخ ما را برای نوادگان‌مان از نو بنویسند! بله... مقدمه این داستان مدتهاست نوشته شده است! زمانی که از ترس مبارزه با دشمن، به یکباره از میان گزینه‌های خشن روی میز دشمن، گزینه مرگ آرام و بی‌‌درد "نفوذ" رای و انتخاب نهایی آنها شد!!

ادامه مطلب

نویسنده: طاهر:

جولان فحشا...مجوز نا نوشــته جهت قتل عام فرهنگــی...!!! ١٠:٣٦ - چهارشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٥

شبکه های فضای مجازی که بر اساس سیاست ها و فرهنگ مختص دولت های صهیونیستی ساخته و پرداخته شده است، با حمله ی ناجوانمردانه به فرهنگ و ارزش های جمهوری اسلامی جوانان این مرز و بوم را به مسلخگاه بی غیرتی و بی عفتی وفحشا کشانده است. پدیده ای که امروزه شاهد بروز و ظهور آن در جامعه ی اسلامی هستیم، فساد و فحشا در فضای مجازی است که تبدیل به فاجعه ی قرن بیست و یکم شده است! تا جایی که پدر خویی دختر جوان خود را به ضرب گلوله به قتل می رساند.مدیران و طراحان صهیونیستی این نجس افزارها، توانسته اند با القاء فرهنگ منحط خود مسیر انحراف فکری و عقیدتی جوانان این مرز و بوم را هموار سازند. آقایان مسئول! در آخرت چه جوابی برای کلام خداوند خواهیدداشت؟؟ إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفَاحِشَةُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لَا تَعْلَمُونَ . کسانی که دوست دارند زشتیها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکی برای آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند می‏داند و شما نمی‏دانید. (آیه۱۹سوره نور)

ادامه مطلب


2 صفحه بعدی >>