کلاب هاوس؛ اسلحه ی پنهان دشمن :

ظهوری پر سر و صدا در سایه ضعف‌های امنیتی! ١٩:١٤ - شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠٠

این سخن که پلتفرم‌های داخلی، چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ جذب مخاطب، توانایی رقابت با پلتفرم‌های خارجی را ندارند، اشتباه بزرگی است که از سوی بزرگ‌ترهای فضای مجازی، به خورد نیروهای تازه‌کار انقلابی داده شده‌ است. و دردناکتر اینکه استقبال جریان مذهبی باعث شد تا پلتفرم های خارجی معاند امثال تلگرام و اینستاگرام و توئیتر یا همین کلاب هاوس، رشد کرده و بر فضای مجازی ایران حاکم شوند!! متأسفانه ورود سخنرانان و شخصیتهای مذهبی و به طبع هواداران آنها به این شبکه های صهیونیستی، به بهانه در دست گرفتن زمین دشمن یا خنثی کردن توطئه های دشمن، باعث رونق این شبکه ها شده است! و این همان توهمی است که قشر مذهبی فعال، سال‌ها بر پایه آن، جوانان و نوجوانان این سرزمین را به مسلخ و قتلگاه این شبکه ها کشاندند. ای کاش این بزرگواران پیش از آنکه به سراغ شبکه آمریکایی یا صهیونیستی جدیدی بروند، گزارشی از عملکرد خود در شبکه‌های قبلی، و نتایج آن ارائه می‌دادند. به اعتقاد ما این مسئله می‌تواند به عنوان یک مطالبه از این فعالان فرهنگی مطرح شود؛ که شما طی این سالهایی که در تلگرام فعالیت کردید چند توطئه دشمن را شناسایی و خنثی کردید؟!! جلوی کدام فتنه را گرفتید؟ فتنه 96 یا 98، چند در صد با حضور شما در این شبکه ها خنثی شد؟!! اینستاگرام را حضور همین فعالان فرهنگی پررنگ کرد و کم کم به فاجعه عظیم تبدیل شد. واقعا شگفت آور است اینهمه استقبال و استقامت برخی از این بزرگواران، در بالا بردن تعداد مخاطبان این شبکه‌های تازه‌کار و کم‌اقبال!!! قشر فعال مذهبی در رونق این شبکه ها بخصوص کلاب هاوس که این روزها مطرح است، به همان اندازه سهیم هستند که آذری جهرمی و ظریف و آشنا و تتلو و دیگر سلیبریتی ها و معاندان اسلام و انقلاب سهیمند.

ادامه مطلب

اسباب اغواگرایانه دشمن صهیونیستی:

اشاره قرآن به مؤمنان عاقل و مؤمنان بی عقل! ١٧:٤٧ - يکشنبه ١ فروردين ١٤٠٠

کسانی که با بصیرت، متوجه نقشه های دشمنان اسلام و مسلمین می شوند و مراقب هستند تا پازل دشمن را تکمیل نکنند، تلنگری هستند برای کسانی که چشم بر ماهیت نرم افزار های صهیونیستی بسته اند و معتقدند در این شبکه های جاسوسی در حال مبارزه با دشمن هستند!!

ادامه مطلب

قمار آنلاین؛ رها کردن جوانان در آغوش گرگ هاست:

غده سرطانی قمار در فضای مجازی! ١٥:٥٨ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩

چرا با وجود اینکه آمارها نشان می دهد ۹۶ درصد از جرایم حوزه سایبری در تلگرام، اینستاگرام و واتس اپ صورت می گیرد، اما باز هم این جنگ افزارهای اینترنتی_صهیونیستی همچنان آزادانه در فضای مجازی کشورمان جولان می دهند و قربانی می گیرند و در مقابل، مسئولان دولتی در وزارت ارتباطات با افتخار از مقاومت خود در برابر فیلترینگ تلگرام سخن می گویند؟! و پلیس فتا همچنان هیچ برنامه ای برای مقابله با این تهدید بزرگ ندارد؟! و مسئولان شورای عالی فضای مجازی در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات تعلل می ورزند و اجازه می دهند اینچنین جوانان عزیز ما قربانی شوند؟! به راستی چرا؟...

ادامه مطلب

اتابکی:

هویت دینی در خطر نابودی ١٦:٢٤ - جمعه ١٢ دی ١٣٩٩

چرا دشمن هویت دینی و شرافت مکتبی ما را هدف قرار داده است؟! هویت دینی، انسان ها را به ارزش های اخلاقی و قوانین الهی پای بند می کند و انقلاب اسلامی و مردم انقلابی را به ستم زدایی و عدالت خواهی سوق میدهد. هویت دینی و شرافت مکتبی اجازه سازش با ابرقدرت ها را نمی دهد، پذیرفتن سلطه کفار را ننگی ابدی میداند. جمهوری اسلامی ایران نه تنها الگویی عینی و عملی از یک نظام سیاسی و اجتماعی مبتنی بر ارزش های الهی و انسانی است که بارقه امیدی برای شیفتگان فضیلت و پارسایی است. هویت دینی یعنی خون در برابر شمشیر با اقتدار و صلابت می ایستد. یعنی با ایمان و اعتقاد، به جنگ مخوف ترین تجهیزات نظامی رفتن و پیروز شدن! لذا صهیونیسم جهانی به سرکردگی آمریکا، برای نابودی این شرافت مکتبی و هویت دینی از هیچ کوششی فرو گذار نکرده و نخواهد کرد.امروزه برنامه ریزان فرهنگ غربی، سعی دارند تا هویت دینی انقلاب اسلامی ما را تضعیف کنند و بدین وسیله دیواری بلند بین دو نسل جدید و قدیم پدید آورند تا بتوانند به آسانی سیاست های شوم خود را بر این ملت عزیز تحمیل کنند و ملت ما را به صورت ابزاری در خدمت غرب در آورند .

ادامه مطلب

کشاورز:

خندق دشمنان برای انقلاب ١٧:٠٣ - جمعه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٨

و شما اعضای حقیقی و حقوقی غیر دولتی شورا! در این آشفته بازار که دم از عمل به منویات امام زده می شود و خلاف آن عمل می شود، وظیفه تان سنگین تر شده است. این سکوت شما جواب کدام عمل شایسته دولتمردان در مورد اوامر امام خامنه ای به شورای عالی فضای مجازی است؟ جواب کدام دغدغه های فرهنگی ایشان نسبت به این خاک می باشد؟ و در مقابل بحران های امنیتی و فرهنگی که فضای مجازی تحت سلطه صهیونیسم جهانی به وجود آورده است، آیا این سکوت شما می تواند در روز جزا که: «و من یعمل مثقال ذره شرا یره» است، جوابگوی خداوند عادل باشد؟

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

چرا حزب الله نباید در شبکه های صهیونیستی فعالیت کند؟! / بخش پایانی ١٤:٢٧ - چهارشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٨

دشمن اجازه موفقیت در زمین خود بر مبنای قواعد از پیش تعیین شده خود را به کسی نخواهد داد و هر جا به این نتیجه برسد که فرد یا گروهی بر اساس استاندارد های او، حرکت نکرده دست به اقدام زده و حذف می شود. این شگرد همیشگی دشمنان نجس صهیونیستی است که چند فاز را در زدن دشمنان خود دنبال می کنند؛ اول تطمیع، سپس تحقیر یا بی حیثیت کردن و در نهایت تهدید و حذف. دشمن این چند نوع برخورد را در قبال همه افراد مؤثر جبهه ی مقابل و دشمنان خود دنبال می کند؛ چه در دنیای حقیقی و چه فضای مجازی، پس اساسا نمی توان ادعای تاثیرگذاری داشت و این ادعا بیشتر به یک توهم شبیه است چرا که در عالم واقع تمام کاربران این شبکه ها به مثابه مهره های بازی مدیران آنها هستند. واقعیت اینست که مهم نیست ما چقدر خود را موثر بدانیم. بلکه مهم آن است که دشمن ما را عنصر موثر می داند یا خیر؟ که اگر مؤثر بداند قطعا با سرعت حذف خواهد کرد. به راستی این تفکر که دشمن اجازه مبارزه آزاد را در محیطی که خود مدیر و عروسک گردان آن است را به دشمنان خود می دهد، از کجا فراگیر شد؟!!

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

چرا حزب الله نباید در شبکه های صهیونیستی فعالیت کند؟! / بخش نخست ١٣:٤٤ - جمعه ٣٠ فروردين ١٣٩٨

پیش بینی و دور اندیشی های مقام معظم رهبری بسیار قابل توجه است. ایشان از ۳۰ سال پیش یعنی از سال ۱۳۶۸ با تأسیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، حضوری فعال و تأثیرگذار در فناوری اطلاعات کشور داشته‌اند. و در تمام سیاست‌های ابلاغی، به تمام حوزه‌ها و از جمله حوزه‌های فرهنگی، دولتی و قضایی همواره لزوم استفاده‌ی حداکثری از فناوری اطلاعات و ارتباطات را گوشزد کرده‌اند. و در سال ۱۳۷۷ نیز سیاست‌های شبکه‌های اطلاع‌رسانی رایانه‌ای را ابلاغ نمودند که بسیاری از بندهای آن همچنان بر زمین مانده است. جالب اینست که ایشان قبل از نخبگان و دست اندرکاران در این حوزه به اهمیت آن پی بردند و همواره توجه عمیقی به لزوم استفاده‌ی حداکثری از فناوری اطلاعات و ارتباطات داشتند.

ادامه مطلب

عمار:

این شیطان افزارها متعلق به کدام کشورهاست؟ ١٦:١٨ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧

من جوانی هستم که به تازگی متوجه پشت پرده بعضی از این نرم افزارها و شبکه های اجتماعی شدم و میخواهم همه هموطنان عزیزم هم بدانند. در حال حاضر شاهد آنیم که بسیاری از مردم بالاخص جوانان و نوجوانان، بیشترین و یا همه اوقات فراقت خود را در شبکه های به اصطلاح اجتماعی می گذرانند. از مهم ترین، پر مخاطب ترین و البته خطرناک ترین این نرم افزارها (بخوانید جنگ افزارها) می توان به تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام اشاره کرد. و اما آیا میدانید این نرم افزارها متعلق به کدام کشورهاست؟

ادامه مطلب

نویسنده: کشاورز:

باطل تحت لوای حق! ١٧:٠٤ - پنج شنبه ١٣ دی ١٣٩٧

آیا فعالیت در شبکه های صهیونیستی، رعایت تقواست؟!! آیا اجازه دادن به فعالیت دشمن در فضای مجازی جمهوری اسلامی ایران، بر باد دادن عزت و شرف و اقتدار جمهوری اسلامی نیست؟!! اینکه زمین دشمن را به بهانه تعامل با دنیا امن جلوه دهیم و جاسوسی و فتنه های او را نادیده بگیریم؛ ضامن پیروزی ماست؟!!

ادامه مطلب

نویسنده: پورموسوی:

هالووین دیگر چه صیغه ای است؟ ١٧:٠٦ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧

اسقف اعظم، "ولفگانگ هوبر" (Wolfgang Huber) رئيس شوراي ايالتي كليساهاي پروتستان آلمان، ‌آداب و رسوم هالووين را "بسيار پوچ" دانسته و مي‌گويد: «هالووين، مثل ويروسي خطرناك از آمريكا آمد و به ما تحميل شد. بعيد مي‌دانم كه به اين زودي‌ها بتوان به اين سرگرمي بي‌محتوا پايان داد.»

ادامه مطلب

نویسنده: جبهه اقدام:

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید ١٦:٥٠ - شنبه ٥ آبان ١٣٩٧

چرا؛ بی بی سی یک فیلتر شکن مخصوص فقط برای استفاده از تلگرام ارائه میدهد؟!! چرا؛ رژیم غاصب صهیونیستی در توییتر (اکانت رسمی وزارت امور خارجه اسرائیل) لینک دانلود تلگرام بدون فیلتر را منتشر میکند؟! عجیب نیست که؛ همه سران استکباری دنیا دست به دست هم داده اند تا ایرانی ها بدون تلگرام نمانند..؟!!

ادامه مطلب

نویسنده: حدادی:

دشمنان در باطل خود مستحکم اند؛ جبهه حق در شک و انفعال!! ١٠:٢٥ - جمعه ١٣ مهر ١٣٩٧

آیا مسئولان محترم مفهوم دیپلماسی را از دیدگاه رهبر انقلاب اسلامی درک کرده اند. "اگر کسی بدون ایمان و باور عمیق به اهداف، در عرصه دیپلماسی فعال باشد قطعا نمی تواند موفق شود. عرصه مانند میدان جنگ است واقعیت این است که میدان دیپلماسی عرصه پنجه انداختن است و اگر کسی بدون اعتقاد راسخ به هدف، به این کار اقدام کند یا در همان موقعیت و یا در نهایت شکست خواهد خورد." آیا تاخیر در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات کمک به صهیونیسم جهانی برای زودتر رسیدن به اهداف پلیدشان نیست!؟ چرا مسئولین فضای مجازی در جبهه خودی آنقدر پراکنده هستند که باعث تقویت دشمن می شوند!؟ زمان بیرون آمدن از این انفعال کی خواهد رسید!؟

ادامه مطلب

نویسنده: باقری:

تبادل یا تهاجم! ٢٠:٣١ - سه شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٧

در تبادل فرهنگی، هدف نابودی فرهنگ مقابل نیست. اما در تهاجم فرهنگی، هدف، تغییر فرهنگ است! به این معنا که یکی بر دیگری مسلط شود و مدام اهداف خود را به خورد دیگری دهد. اینستاگرام، تلگرام و دیگر شبکه های شیطانی تا کنون برای ما چه فوائدی داشته اند؟ و در مقابل از ما چه گرفته اند؟ آیا هدیه های تلگرام و اینستاگرام چیزی به غیر از ترویج فحشاء و فساد و رواج بی حیایی و بی عفتی بوده است؟!!

ادامه مطلب

نویسنده: حدادی:

جنگ افزارهای اینترنتی-صهیونیستی زمین های مین گذاری شده ١٧:٠٠ - دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧

حزب اللهی فقط معتقد به اسلام و تابع مکتب الله است. لذا فرامین پروردگار را دقیق و کامل اجرا می کند و کاملا پیرو ولی امر زمان خود است. اما امروزه چرا آنانکه خود را حزب اللهی می نامند، با حضور و فعالیت در جنگ افزارهای جاسوسی_صهیونیستی نسبت به مسائل اعتقادی کاملا بی تفاوت عمل می کنند؟!! چرا پایبند امر ولایت نیستند؟!! آیا حضور و فعالیت امت حزب الله در نجس افزارهای صهیونیستی نشان از موفقیت دشمن در اجرای طرح ها و نقشه های او نیست؟!

ادامه مطلب


2 3 صفحه بعدی >>