گردانی نژاد:

تغافل یا تجاهل؟! مسئله این است! ١٧:٠٣ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

به جرأت می توان گفت اولین فاز نفوذ دشمن در کلام کسانی نمودار شده است که خود را پیرو خط امام (ره) می دانند ولی در کمال تأسف آب به آسیاب دشمن می ریزند! همان ها که با خوش بینی کودکانه دست دوستی به سوی دشمن صهیونیستی دراز کرده اند! و در عرصه ی فضای مجازی، تنها به دنبال افزایش پهنای باند اینترنت نجس آمریکایی هستند! گویا فراموش کرده اند بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) این چنین فرموده اند که:" روابط ما با آمریکا، روابط یک مظلوم با یک ظالم است. روابط یک غارت شده با یک غارتگر است... !"2

ادامه مطلب

عمار:

اینستاگرام لنزی برای ثبت خاطرات نیست!! ١٦:١٠ - سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧

در اثنای این جریانات از هجوم شبکه های اجتماعی با خبر شدم که در میان همه ی آنها تلگرام و اینستاگرام گوی سبقت را ربوده بودند. به تلگرام سری زدم اما پس از چندماه به لطف خوبان از آن فضای متعفن خارج شدم. بماند که چطور از آنجا بیرون آمدم! قصه ی آن بسیار طولانی ست...! اما از همان اول از اینستاگرام می ترسیدم. شنیده بودم که آنجا همه آزاد هستند... هر فیلم و عکسی در آنجا به اشتراک گذاشته می شود. آخر مگر من چقدر در ایمانم راسخ هستم که بخواهم وارد این فضاها شوم و آلوده نشوم؟!! مگه میشود انسان خودش را در دریا بندازد ولی خیس نشود؟!! ممکن است غرق نشود اما قطعا خیس خواهد شد! خلاصه نرفتم.

ادامه مطلب

نویسنده: باقری:

اینستاگرام! امید غلبه تفکر یهود ٢٠:١٨ - جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧

یهود امروزه چگونه دشمنی می کند؟ اگر کمی در اوضاع اجتماعی کشورمان دقیق شویم خواهیم دید که با شیوع بی حجابی و بدحجابی و به راه انداختن چهارشنبه های سفید از یک طرف، و کمرنگ کردن اعتقادات، بی ارزش شدن و تمسخر ارزش ها از طرف دیگر؛ هجمه عظیمی را علیه انقلاب اسلامی ایران آغاز کرده اند. تا به حال فکر کرده اید چرا دشمن اولین هدفش از بین بردن حجاب و حیاست؟!! چرا با ایجاد شبهاتی از قبیل اینکه خداوند حجاب را بر بانوان واجب کرده است تا آنان را از نعمتی بزرگ محروم کند! می خواهد این ارزش دینی ما را کمرنگ کرده و از بین ببرند؟!! زیرا حجاب محکمترین سد در برابر نفوذ فرهنگ غربی است و بی حجابی بهترین دروازه ورود به آغوش تمدن غرب است.

ادامه مطلب

اتابکی:

عقیده و امنیت در خطر نابودی ١٧:٢٧ - شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧

مطمئنأ این تحلیلگران در سال های آتی جملاتی بسیار گسترده تر در مورد اینستاگرام خواهند گفت: "قدرتمندترین ابزاری که توانستیم مردم را حتی در اتاق خواب هایشان کنترل کنیم."، "در جهت منافع صهیونیزم جهانی و دولت آمریکا برای از بین بردن حرکت های مقاومت و آزادی خواهانه در جهان با استفاده از این ابزار به پیروزی های بزرگی دست یافتیم."، "اعتقادات جوانان را به اسلام و خدا و مذهب نابود کردیم و آنچه را که مد نظر ما بود _شیطان پرستی و تقویت هوا و هوس_ را جایگزین کردیم"، " اینستاگرام چشمی مسلط بر تمام جهان، تمامی رفتارها و گفتارهای شما مقابل چشمان ماست" و...!

ادامه مطلب

نویسنده: حدادی:

اینستاگرام؛ لجنزاری غیر قابل کنترل ١٤:٢١ - يکشنبه ٧ مرداد ١٣٩٧

اولین قدم برای نشر فحشا و فساد، کمرنگ کردن حجاب و عادی سازی روابط دختران و پسران است. که در نتیجه، عفت، حیا و غیرت دینی نیز از بین خواهد رفت و جامعه به سمت بی بند و باری متمایل خواهد شد. البته این پروژه سالیان زیادی ست که توسط دشمنان داخلی و خارجی در دست اجراست...!!! اما امروزه با استفاده از ابزارهای ارتباطی و رسانه ای و شبکه های اجتماعی این کار سرعت بی سابقه ای یافته و تا حدود زیادی نیز به موفقیت رسیده اند...

ادامه مطلب

نویسنده: حدادی:

نقش اینستاگرام در نابودی خانواده و جامعه ١٤:٤٧ - جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧

ینکه افراد بدون شناخت از وضعیت و نحوه برگزاری مهمانی ها در آنها شرکت می کنند، خود به نوعی آسیب زاست. اما به نمایش گذاشتن مهمانی های مختلط در فحشاخانه (اینستاگرام) تهدیدی جدی برای خانواده ها بخصوص جوانان است؛ زیرا به تدریج باعث تغییر فرهنگ ملی و مذهبی می شود. فرهنگی که با دین و خون شهدا آغشته است... این گونه مراسمات (پارتی های مختلط) به دلیل همخوانی با تمایلات غریزی جوانان و نوجوانان به محملی برای تباه کردن روح و روان آنان تبدیل شده است.

ادامه مطلب

کشاورز:

رفع فیلتر توییتر؛ خیانتی غیر قابل بخشش! ١٥:٣٢ - جمعه ٦ فروردين ١٣٩٧

نقش توئيتر در فتنه ۸۸ به حدي‌ بود که بارها وزير خارجه آمريکا به خاطر مبادله اطلاعات بين اغتشاشگران از آن تشکر کرد و حتي دولت اوباما با لغو بـرخي تحريم هاي اينترنتي عليه ايران، ايـن امکـان‌ را‌ فـراهم سـاخت کـه شورشگران بهتر و راحت تر بتوانند با هم ارتباط داشته باشند. تأثيرگذاري توئیتر تا آنجا بود که مشاور سابق امنيت‌ ملي‌ بوش نيز در مـقاله اي‌ در‌ روزنـامه "کريستين ساينس مانيتور"، به دليل نقش توئيتر در رخدادهاي پس از انتخابات، خواستار تعلق جايزه صلح نوبل به مالکان توئيتر شد.

ادامه مطلب

سید مقداد صادقی:

کانالی به اسم تلگرام صهیونیستی! / مقاله دهم ١٤:٥٤ - دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٦

تلگرام صهیونیستی خود کانالی است جهت تردد آزادانه عناصر ضدامنیتی در هر بعدی و به همین منظور شبکه ای از کانال ها را در بستر کانال شبکه ای پدید آورد.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

راز برلین و تلگرام صهیونیستی / مقاله نهم ١٩:٠٤ - جمعه ٧ مهر ١٣٩٦

این مسئله آنقدر برای دولت و دستگاه امنیتی روسیه حائز اهمیت است که از سال 2015 تا بدین روز مکرراً پاول دورف و جنگ افزار اینترنتی-صهیونیستی تلگرام(Telegram Messenger) را مستقیماً حامی تروریسم معرفی نموده و در آخرین موضع گیری در 27سپتامبر 2017(روز گذشته) نیز به صراحت بر برخورد قاطع با جنگ افزار مورد اشاره تاکید داشت.

ادامه مطلب

نویسنده: کچوئی:

تلگرام صهیونیستی عامل اخلال در استقلال و امنیت کشور ١٩:٠٥ - جمعه ٩ تير ١٣٩٦

حال جای سوال است که چرا مسئولین علی رغم اطلاع از هویت این نجس افزار صهیونیستی اجازه فعالیت همه جانبه و بدون مجوز را به آن داده اند؟؟ چرا راه نفوذ دشمن را نمی بندند؟! دولت کمونیستی چین به علت استفاده تلگرام از مخابرات رمز، این بد افزار صهیونیستی را فیلتر نمود. دولت روسیه هم در حال فشار آوردن برای فیلتر این نرم افزار است. آیا اهمیت اطلاعات و امنیت در کشورهای کمونیستی . لائیک چین و روسیه بیشتر از جمهوری اسلامی ایران است؟؟!!

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

تلگرام صهیونیستی؛ متخاصم ترین دشمن ایرانی ها! / مقاله هشتم ٢١:٢٨ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٥

اما گویا تریبون داران غش کرده به دامان صهیونیسم جهانی و سینه چاکان دلبسته ی صلیبیان پنهانی در ظاهری شبیه به مومنی ایرانی، این بار نیز در تلاشی مجددند تا دروغی بزرگ را به خورد مخاطبین خود دهند.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

دروغی به اسم تلگرام روسی / مقاله هفتم ٢٠:٣٢ - دوشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٤

پاول دروف(Pavel Durov) طبق گفته خود یک Pastafarianist محسوب می گردد. مبانی این نحله منحط و فاسد فکری و اعتقادی که به (FSM(Flying Spaghetti Monster یا "هیولای اسپاگتی پرنده" معروف می باشد، براساس نفی خداوند متعال، پیامبران الهی، خلقت و شریعت و همچنین تمسخر آنان پایه گذاری شده است. این فرقه منحرف، ضاله و ضد دین با توهینی بی شرمانه پیامبران الهی را دزدان دریایی میداند و آنان را اشخاصی معرفی میکند که از طرف خدا مامور شده اند که مردم را فریب و سرکیسه کنند!!!

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

تلگرام صهیونیستی باید فیلتر شود / مقاله ششم ١٩:٢٩ - پنج شنبه ٢ بهمن ١٣٩٤

آنچه که پرواضح است دشمن بشدت بدنبال آنست که در فتنه ای که برای آینده ترسیم کرده است از ظرفیت فضای مجازی که در فتنه 88 کمال استفاده را برد به نحو گسترده تری استفاده نماید. اگر در سال 88 تعداد تمامی کاربران ایرانی 2 میلیون نفر بود امروز طبق ادعای وزیر ارتباطات که با خرسندی و چنان افتخاری آن را اعلام داشته بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی وجود دارد که 20 میلیون طبق آمار از جنگ افزار اینترنتی تلگرام بهره می برند.حال باید دانست همانطور که بیان شد این حرکت موذیانه و شیطانی تلگرام در راستای گرفتن بازخورد ایجاد فتنه تقابل کاربران مسخ شده فضای مجازی با حاکمیت بصورت امتحانی موقت بوده است.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

آژانس امنیت ملی آمریکا موسس تلگرام صهیونیستی / مقاله پنجم ١٩:٠٨ - شنبه ٦ دی ١٣٩٤

و اینجاست که راز حمایت همه جانبه بنیاد مرزهای الکترونیکی یا همان EFF از جنگ افزار جاسوسی – صهیونیستی اینترنتی تلگرام مشخص می شود، و چرا بناینگذار UDC که بزرگترین مرکز جاسوسی الکترونیکی جهان محسوب می شود این چنین از نرم افزار تلگرام تمجید می نماید.

ادامه مطلب


2 3 صفحه بعدی >>