عمار:

اینستاگرام لنزی برای ثبت خاطرات نیست!! ١٦:١٠ - سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧

در اثنای این جریانات از هجوم شبکه های اجتماعی با خبر شدم که در میان همه ی آنها تلگرام و اینستاگرام گوی سبقت را ربوده بودند. به تلگرام سری زدم اما پس از چندماه به لطف خوبان از آن فضای متعفن خارج شدم. بماند که چطور از آنجا بیرون آمدم! قصه ی آن بسیار طولانی ست...! اما از همان اول از اینستاگرام می ترسیدم. شنیده بودم که آنجا همه آزاد هستند... هر فیلم و عکسی در آنجا به اشتراک گذاشته می شود. آخر مگر من چقدر در ایمانم راسخ هستم که بخواهم وارد این فضاها شوم و آلوده نشوم؟!! مگه میشود انسان خودش را در دریا بندازد ولی خیس نشود؟!! ممکن است غرق نشود اما قطعا خیس خواهد شد! خلاصه نرفتم.

ادامه مطلب

نویسنده: باقری:

اینستاگرام! امید غلبه تفکر یهود ٢٠:١٨ - جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧

یهود امروزه چگونه دشمنی می کند؟ اگر کمی در اوضاع اجتماعی کشورمان دقیق شویم خواهیم دید که با شیوع بی حجابی و بدحجابی و به راه انداختن چهارشنبه های سفید از یک طرف، و کمرنگ کردن اعتقادات، بی ارزش شدن و تمسخر ارزش ها از طرف دیگر؛ هجمه عظیمی را علیه انقلاب اسلامی ایران آغاز کرده اند. تا به حال فکر کرده اید چرا دشمن اولین هدفش از بین بردن حجاب و حیاست؟!! چرا با ایجاد شبهاتی از قبیل اینکه خداوند حجاب را بر بانوان واجب کرده است تا آنان را از نعمتی بزرگ محروم کند! می خواهد این ارزش دینی ما را کمرنگ کرده و از بین ببرند؟!! زیرا حجاب محکمترین سد در برابر نفوذ فرهنگ غربی است و بی حجابی بهترین دروازه ورود به آغوش تمدن غرب است.

ادامه مطلب

اتابکی:

عقیده و امنیت در خطر نابودی ١٧:٢٧ - شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧

مطمئنأ این تحلیلگران در سال های آتی جملاتی بسیار گسترده تر در مورد اینستاگرام خواهند گفت: "قدرتمندترین ابزاری که توانستیم مردم را حتی در اتاق خواب هایشان کنترل کنیم."، "در جهت منافع صهیونیزم جهانی و دولت آمریکا برای از بین بردن حرکت های مقاومت و آزادی خواهانه در جهان با استفاده از این ابزار به پیروزی های بزرگی دست یافتیم."، "اعتقادات جوانان را به اسلام و خدا و مذهب نابود کردیم و آنچه را که مد نظر ما بود _شیطان پرستی و تقویت هوا و هوس_ را جایگزین کردیم"، " اینستاگرام چشمی مسلط بر تمام جهان، تمامی رفتارها و گفتارهای شما مقابل چشمان ماست" و...!

ادامه مطلب

نویسنده: حدادی:

اینستاگرام؛ لجنزاری غیر قابل کنترل ١٤:٢١ - يکشنبه ٧ مرداد ١٣٩٧

اولین قدم برای نشر فحشا و فساد، کمرنگ کردن حجاب و عادی سازی روابط دختران و پسران است. که در نتیجه، عفت، حیا و غیرت دینی نیز از بین خواهد رفت و جامعه به سمت بی بند و باری متمایل خواهد شد. البته این پروژه سالیان زیادی ست که توسط دشمنان داخلی و خارجی در دست اجراست...!!! اما امروزه با استفاده از ابزارهای ارتباطی و رسانه ای و شبکه های اجتماعی این کار سرعت بی سابقه ای یافته و تا حدود زیادی نیز به موفقیت رسیده اند...

ادامه مطلب

نویسنده: حدادی:

نقش اینستاگرام در نابودی خانواده و جامعه ١٤:٤٧ - جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧

ینکه افراد بدون شناخت از وضعیت و نحوه برگزاری مهمانی ها در آنها شرکت می کنند، خود به نوعی آسیب زاست. اما به نمایش گذاشتن مهمانی های مختلط در فحشاخانه (اینستاگرام) تهدیدی جدی برای خانواده ها بخصوص جوانان است؛ زیرا به تدریج باعث تغییر فرهنگ ملی و مذهبی می شود. فرهنگی که با دین و خون شهدا آغشته است... این گونه مراسمات (پارتی های مختلط) به دلیل همخوانی با تمایلات غریزی جوانان و نوجوانان به محملی برای تباه کردن روح و روان آنان تبدیل شده است.

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

خرید اسلحه آسانتر از خرید نان ٢٢:٠٤ - شنبه ١٨ خرداد ١٣٩٨

رهبر معظم انقلاب می فرمایند: "یک جاهایی در دنیا خرید و فروش سلاح به خاطر منافع کمپانی‌های معروف، آزاد است؛ که [خودشان] در آن گیر کرده‌اند. الان در آمریکا سالها است -مال امروز و دیروز نیست- این بحثِ جدّی وجود دارد که آزادی خرید و فروش سلاح را چه کار بکنند. یک عدّه‌ای دلسوزند، علاقه‌مند به سرنوشت جامعه‌شان هستند، اصرار دارند جلویش گرفته بشود، یک عدّه هم با کمپانی‌های تولید سلاح، بند و بست دارند -و واقعاً یک مافیا است- مانع میشوند، نمیگذارند؛ خب آنها در آن گیر [کرده‌اند]. ما بحمدالله این مشکل را نداریم؛ در کشور ما خرید و فروش سلاح ممنوع است امّا این کار انجام میگیرد. هم در فضای مجازی اعلامِ فروش میکنند، هم آدمها میخرند و میفروشند، [هم] در فضای مجازی نشان میدهند. همین قاتل [روحانی] همدان در فضای مجازی عکس خودش را با چند سلاح انداخته و در اینستاگرام پخش کرده که من این سلاحها را دارم -چهار جورش را من دیدم؛ سلاحهای مختلف است- این یک مسئله‌ی مهمّی است، ما چرا باید اجازه بدهیم؟ این کار، کار چه کسی است؟»۲

ادامه مطلب

نویسنده: پورموسوی:

اینستاگرام مسلخ حیا و عفت ٢١:٤٠ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧

پس ای جوانان در این دنیای هرزه و آلوده غرق شوید تا دیگران به جایی برسند و این حداقل کاری است که می‌توانید انجام دهید تا دزدان و غارتگران پله های ترقی را بالا بروند و مسئولین نیز به وظایف خطیر خود نائل گردند!!!

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

تلگرام و اینستاگرام بازوان قدرتمندی در رواج شیطان پرستی ٢١:٢٨ - دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧

نجس افزارهای اینترنتی-صهیونیستی مانند تلگرام و اینستاگرام و برخی سایت های اینترنتی به خوبی از پس وظایف شیطانی خود برآمده و با فعالیت گسترده و تشویق جوانان به لذت جویی های بی حد و حصر و فراهم آوردن فضایی برای فحشا و فساد، آنان را تشویق به برقراری روابط نامشروع کرده و کم کم به سوی شیطان پرستی سوق می دهند! و در سایه لطف مسئولان به این ابزارهای جنگ نرم، هر روز دامنه فعالیت این گروه های منحرف و مرید شیطان، در جامعه بیشتر و بیشتر می شود

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی (مقاله سوم اینستاگرام):

اینستاگرام چشم سوم NSA / مقاله سوم ٢٠:٤٢ - سه شنبه ١٣ مهر ١٣٩٦

اگر فیسبوک آرزوهای دست نیافتنی سازمان های جاسوسی – تروریستی دولت صهیونیستی آمریکا را محقق ساخت، بدون شک اینستاگرام و دیگر جنگ افزارهای تحت مالکیت عنصر امنیتی این سازمان های ضدبشری(مارک زوکربرگ) ابزاری در راستای تکمیل پروژه تسلط و سلطه در گستره فضای مجازی می باشد

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی (مقاله دوم اینستاگرام):

اینستاگرام دوربین شکاری NSA / مقاله دوم ١١:٣٩ - سه شنبه ٧ آبان ١٣٩٤

ضمن آنکه نباید در واکاوی پشت پرده اینستاگرام صهیونیستی از شخصی مانند مارک کریگر(mark Krieger) نفر دوم این جنگ افزار اینترنتی صهیونیستی و دوست صمیمی کوین سیستروم به راحتی عبور کرد.وی دو سال قبل با دعوت رسمی کاخ سفید جهت تقدیر از زحمات این نجس افزار صهیونیستی که در راستای اهداف رژیم نامشروع و صهیونیستی آمریکا بسیار موفق عمل کرده است، مورد استقبال رسمی میشل اوباما(Michelle LaVaughn Robinson Obama) همسر رئیس جمهور آمریکا قرار گرفت.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی (مقاله اول اینستاگرام):

اینستاگرام دیده بان NSA , CIA / مقاله اول ١١:٠٣ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٤

نگاه استثمارگرایانه و سلطه جویانه سیستروم به کاربران فضای مجازی و ارتباطات وی با سرویس های جاسوسی-تروریستی دولت های صهیونیستی مانند آمریکا و انگلیس و همچنین مدیریت او بر اینستاگرامی که متعلق به فیسبوک و مدیرصهیونیست آن مارک زاکربرگ می باشد از طرفی دلایل بسیار کافی در تائید این ادعا است که حرص و ولع سرویس های امنیتی دولت های جهان خوار و مستکبر برای سیطره اطلاعاتی بر تمامی شئون ملت ها و دولت ها در همه ی ابعاد زندگی فردی و اجتماعی از چنان اهمیتی برخوردار است که ۱ میلیارد دلار برای خرید جنگ افزاری هزینه می نمایند که در مقایسه با رسانه های مشهور و مطرح جهان مانند نیویورک تایمز با سابقه ۱۱۶ سال قدمت که جزء تاثیرگذارترین روزنامه های دنیا محسوب می گردد ۹۶۷ میلیون دلار قیمت گذاری شده است!!!

ادامه مطلب