گردانی نژاد:

تغافل یا تجاهل؟! مسئله این است! ١٧:٠٣ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

به جرأت می توان گفت اولین فاز نفوذ دشمن در کلام کسانی نمودار شده است که خود را پیرو خط امام (ره) می دانند ولی در کمال تأسف آب به آسیاب دشمن می ریزند! همان ها که با خوش بینی کودکانه دست دوستی به سوی دشمن صهیونیستی دراز کرده اند! و در عرصه ی فضای مجازی، تنها به دنبال افزایش پهنای باند اینترنت نجس آمریکایی هستند! گویا فراموش کرده اند بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) این چنین فرموده اند که:" روابط ما با آمریکا، روابط یک مظلوم با یک ظالم است. روابط یک غارت شده با یک غارتگر است... !"2

ادامه مطلب

سید مقداد صادقی:

کانالی به اسم تلگرام صهیونیستی! / مقاله دهم ١٤:٥٤ - دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٦

تلگرام صهیونیستی خود کانالی است جهت تردد آزادانه عناصر ضدامنیتی در هر بعدی و به همین منظور شبکه ای از کانال ها را در بستر کانال شبکه ای پدید آورد.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

راز برلین و تلگرام صهیونیستی / مقاله نهم ١٩:٠٤ - جمعه ٧ مهر ١٣٩٦

این مسئله آنقدر برای دولت و دستگاه امنیتی روسیه حائز اهمیت است که از سال 2015 تا بدین روز مکرراً پاول دورف و جنگ افزار اینترنتی-صهیونیستی تلگرام(Telegram Messenger) را مستقیماً حامی تروریسم معرفی نموده و در آخرین موضع گیری در 27سپتامبر 2017(روز گذشته) نیز به صراحت بر برخورد قاطع با جنگ افزار مورد اشاره تاکید داشت.

ادامه مطلب

نویسنده: کچوئی:

تلگرام صهیونیستی عامل اخلال در استقلال و امنیت کشور ١٩:٠٥ - جمعه ٩ تير ١٣٩٦

حال جای سوال است که چرا مسئولین علی رغم اطلاع از هویت این نجس افزار صهیونیستی اجازه فعالیت همه جانبه و بدون مجوز را به آن داده اند؟؟ چرا راه نفوذ دشمن را نمی بندند؟! دولت کمونیستی چین به علت استفاده تلگرام از مخابرات رمز، این بد افزار صهیونیستی را فیلتر نمود. دولت روسیه هم در حال فشار آوردن برای فیلتر این نرم افزار است. آیا اهمیت اطلاعات و امنیت در کشورهای کمونیستی . لائیک چین و روسیه بیشتر از جمهوری اسلامی ایران است؟؟!!

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

تلگرام صهیونیستی؛ متخاصم ترین دشمن ایرانی ها! / مقاله هشتم ٢١:٢٨ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٥

اما گویا تریبون داران غش کرده به دامان صهیونیسم جهانی و سینه چاکان دلبسته ی صلیبیان پنهانی در ظاهری شبیه به مومنی ایرانی، این بار نیز در تلاشی مجددند تا دروغی بزرگ را به خورد مخاطبین خود دهند.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

دروغی به اسم تلگرام روسی / مقاله هفتم ٢٠:٣٢ - دوشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٤

پاول دروف(Pavel Durov) طبق گفته خود یک Pastafarianist محسوب می گردد. مبانی این نحله منحط و فاسد فکری و اعتقادی که به (FSM(Flying Spaghetti Monster یا "هیولای اسپاگتی پرنده" معروف می باشد، براساس نفی خداوند متعال، پیامبران الهی، خلقت و شریعت و همچنین تمسخر آنان پایه گذاری شده است. این فرقه منحرف، ضاله و ضد دین با توهینی بی شرمانه پیامبران الهی را دزدان دریایی میداند و آنان را اشخاصی معرفی میکند که از طرف خدا مامور شده اند که مردم را فریب و سرکیسه کنند!!!

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

تلگرام صهیونیستی باید فیلتر شود / مقاله ششم ١٩:٢٩ - پنج شنبه ٢ بهمن ١٣٩٤

آنچه که پرواضح است دشمن بشدت بدنبال آنست که در فتنه ای که برای آینده ترسیم کرده است از ظرفیت فضای مجازی که در فتنه 88 کمال استفاده را برد به نحو گسترده تری استفاده نماید. اگر در سال 88 تعداد تمامی کاربران ایرانی 2 میلیون نفر بود امروز طبق ادعای وزیر ارتباطات که با خرسندی و چنان افتخاری آن را اعلام داشته بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی وجود دارد که 20 میلیون طبق آمار از جنگ افزار اینترنتی تلگرام بهره می برند.حال باید دانست همانطور که بیان شد این حرکت موذیانه و شیطانی تلگرام در راستای گرفتن بازخورد ایجاد فتنه تقابل کاربران مسخ شده فضای مجازی با حاکمیت بصورت امتحانی موقت بوده است.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

آژانس امنیت ملی آمریکا موسس تلگرام صهیونیستی / مقاله پنجم ١٩:٠٨ - شنبه ٦ دی ١٣٩٤

و اینجاست که راز حمایت همه جانبه بنیاد مرزهای الکترونیکی یا همان EFF از جنگ افزار جاسوسی – صهیونیستی اینترنتی تلگرام مشخص می شود، و چرا بناینگذار UDC که بزرگترین مرکز جاسوسی الکترونیکی جهان محسوب می شود این چنین از نرم افزار تلگرام تمجید می نماید.

ادامه مطلب

نویسنده: حسن نژاد:

راز ثروت میلیاردی بنیانگذار تلگرام ٢١:٠٧ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧

بیزینس پلن یا همان طرح تجاریِ این نرم افزارها، به گونه ای طراحی شده که براساس استفاده های کاربران از آنها سوددهی می کنند؛ یعنی کاربر محور هستند. کاربران مانند کارگر خادمانه برای سیستم کار می کنند؛ حتی زحمت تبلیغات برای نرم افزار هم بر عهده کاربران است؛ هر کاربر به طور غیر مستقیم مانند ویزیتور برای سیستم عمل می کند و به معرفی سیستم و تبلیغات می پردازد. نرم افزار برای ادامه حیات خود نیز به کاربران نیاز دارد، چرا که این کاربران هستند که تولید محتوا می کنند و باعث فعال بودن شبکه می شوند. هر چقدر فعالیت در این نرم افزارها بیشتر شود، ارزش سیستم هم بالا می رود و این باعث رشد و مؤثر جلوه دادن نرم افزار می شود.

ادامه مطلب

نویسنده: میرزائی نوش آبادی:

حضور در تلگرام؛ اعانه به ظالم ٢٠:٤٧ - جمعه ٣٠ تير ١٣٩٦

کاربران فضای مجازی! به هوش باشید! به خصوص شما طلاب عزیز که طلایه داران و منبرداران و ان شاءالله سربازان حضرت حجت (علیه السلام) هستید. چگونه فکر می کنید دشمنی که از قتل عام ملت های مظلوم، چون افغانستان، سوریه، عراق، فلسطین، بحرین، یمن و دیگر کشورهای اسلامی و شیعی ابایی ندارد اینک برای راحتی مسلمانان در تبلیغ دینشان، بستری فراهم می کند تا آزادانه به تبلیغ اسلام بپردازند؟!!

ادامه مطلب

نویسنده: داوودی:

فیلترینگ تلگرام؛ تسخیر لانه جاسوسی مجازی آمریکا ٢١:١٦ - پنج شنبه ١٣ آبان ١٣٩٥

دیتا سنتر اصلی شرکت قلعه ی دیجیتال(Digital Fortress) سرمایه گذار بد افزار تلگرام در شهر کینگ واشنگتن و منطقه تاکویلا در نزدیکی سیاتل در ایالت واشنگتن آمریکا قرار دارد، مرکزی فوق سری و امنیتی... آری امروز تلگرام، لانه جاسوسی استکبار جهانی در کشور ما گسترده تر و موثرتر از هر روز در حال فعالیت است.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

قلعه دیجیتال تلگرام و مدیریت غول های جاسوسی جهان / مقاله چهارم ١٥:٢٥ - شنبه ١ آذر ١٣٩٤

دیتا سنتر اصلی شرکت نیز در شهرستان کینگ واشنگتن و منطقه تاکویلا( Tukwila) در نزدیکی سیاتل واقع شده است که این دیتا سنتر یک مرکز فوق سری وامنیتی محسوب می گردد.موضوع جالب دیگری که در این میان باید در آن تامل کرد آنست که یکی از سه دیتا سنتر قدرتمند این غول بزرگ جاسوسی مرکز مدیریت شرکت TITAN و صاحب پروژه مخفی پهپاد گوگل و فیسبوک می باشد و این نیز سندی کامل بر مدیریت در سایه NSA بوسیله شرکت قلعه دیجیتال در کنترل و همکاری با جاسوس خانه ای دیگر فضای مجازی به حساب می آید.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

تلگرام خروجی قلعه دیجیتال آژانس امنیت ملی آمریکا / مقاله سوم ١٦:٤٢ - سه شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٤

ZAKA یا همان Zihuy Korbanot ASON به زبان عبری(شناسایی قربانیان حوادث) یک موسسه دولتی و زیرنظر بخش امنیتی دفتر نخست وزیری اداره می شود، از جمله فعالیت های این موسسه مخوف حضور در مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی و حتی مناطقی است که دچار حمله تروریستی شده اند.

ادامه مطلب

نویسنده: خویی:

هشدار به مسئولین امنیتی ٢١:٢٨ - چهارشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٤

هیچ دولتی در هیچ کشوری اجازه نمی دهد که سرویس های جاسوسی-تروریستی دشمن، در کشورش آزادانه فعالیت کنند و مردم، مسئولین و دستگاهها را تخلیه اطلاعاتی نمایند. پس چگونه است که دولت جمهوری اسلامی، اجازه داده است که سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی دشمن، پروژه های گوناگون خود را در کشور اجرا کنند؟

ادامه مطلب


2 صفحه بعدی >>