کشاورز:

رفع فیلتر توییتر؛ خیانتی غیر قابل بخشش! ١٥:٣٢ - جمعه ٦ فروردين ١٣٩٧

نقش توئيتر در فتنه ۸۸ به حدي‌ بود که بارها وزير خارجه آمريکا به خاطر مبادله اطلاعات بين اغتشاشگران از آن تشکر کرد و حتي دولت اوباما با لغو بـرخي تحريم هاي اينترنتي عليه ايران، ايـن امکـان‌ را‌ فـراهم سـاخت کـه شورشگران بهتر و راحت تر بتوانند با هم ارتباط داشته باشند. تأثيرگذاري توئیتر تا آنجا بود که مشاور سابق امنيت‌ ملي‌ بوش نيز در مـقاله اي‌ در‌ روزنـامه "کريستين ساينس مانيتور"، به دليل نقش توئيتر در رخدادهاي پس از انتخابات، خواستار تعلق جايزه صلح نوبل به مالکان توئيتر شد.

ادامه مطلب

نویسنده: سید مقداد صادقی:

تلاش مجدانه جهت آزادی جوجه عقاب وحشی ١٩:٥٤ - شنبه ٨ دی ١٣٩٧

دستگاه های امنیتی-قضایی باید هوشیار بوده و اجازه ندهند رفع فیتلر این گنجشک آبی مجرم اما به ظاهر مظلوم توئیتر که فتنه ۸۸ نشان داد جوجه ی دو عقاب آرم سازمان جاسوسی-تروریستی CIA و آژانس امنیت ملی آمریکا NSA است باعث بحرانی دیگر گردد.

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

توئیتر؛ رسانه ای صهیونیستی ٢٠:٢٥ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧

به گزارش پارس‌تودی؛ سایت افشاگر ویکی‌لیکس، با انتشار ویدوئی دو دقیقه‌ای اعلام کرد، اسرائیل برای رصد فعالیت‌های کاربران در شبکه‌های توئیتر و فیس‌بوک، یک مرکز فرماندهی در تل‌آویو ایجاد کرده است. این مرکز در صورت مشاهده هرگونه نظر مخالفی با رژیم صهیونیستی، شهر و کشور محل اقامت کاربر، شناسایی و برای برخورد، موضوع به مقامات امنیتی رژیم اسرائیل گزارش داده می‌شود.

ادامه مطلب

نویسنده: پورموسوی:

توئیتر کجاست؟! ٢٠:٣٥ - يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧

براستی توئیتر کجاست که در آن یک کشوری تهدید و تحقیر می‌شود و مسئولین نیز جواب آن تحقیر ها را با یک توییت پاسخ می دهند؟!!

ادامه مطلب