الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا :

جنگ ما جنگ اراده است ١١:٠٧ - جمعه ٢١ خرداد ١٤٠٠

سنت الهی این است صبر و استقامت و پایداری در مسیر ارزش‌ها و اعتقادات الهی تهدیدها را تبدیل به فرصت هایی می‌کند که آثاری ابدی در جامعه اسلامی به دنبال خواهد داشت.

ادامه مطلب

صبر و تقوا:

تنها راه نجات! ١٧:١٦ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩

اجرای برنامه های دینی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی همه مثل دانه های تسبیحند. افرادی که خیال می کنند مؤمند اما جاهل و ساده اندیشند با اعمال و گفتار خود کمر دین را می شکنند. افرادی که عالم هستند ولی به علم خود عمل نمی کنند و به گفته ی مولا امیرالمؤمنین (علیه السلام) با شیطان مساویند! آنها نیز کمر دین را می شکنند.

ادامه مطلب

جبهه اقدام انقلاب اسلامی:

13 رجب، تولد امیرالمؤمنین علیه السلام بر همه مسلمین جهان مبارک باد ١٩:٤٩ - پنج شنبه ٧ اسفند ١٣٩٩

بانو فاطمه بنت الاسد بعد از خارج شدن از کعبه گفت: من به خانه خدا وارد شدم و از ميوه ‏هاى بهشتى و بار و برگ آنها خوردم و چون خواستم بيرون آيم هاتفى ندا كرد: "اى فاطمه نام او را على بگذار كه او على است و خداوند على الاعلى می‌فرمايد من نام او را از نام خود گرفتم و به ادب خود تأديب‌اش كردم و او را به غامض علم خود آگاه گردانيدم و اوست كه بت‌ها را در خانه من می‌شكند و اوست كه در بام خانه ‏ام اذان می‌گويد و مرا تقديس و پرستش می‌نمايد. خوشا بر كسی كه او را دوست داشته باشد و فرمانش را اطاعت كند و واى بر كسى كه با او دشمنی كرده و از او نافرمانی كند."1 و چنين افتخاري منحصر به مولا امیرالمؤمنین علیه السلام است و براي احدى از عموم افراد بشر به دست نيامده است.

ادامه مطلب

اتابکی:

مؤمنان به هوش دشمن در حال پیشروی است!!! ١١:٣٢ - سه شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٩

آرام آرام متوجه می شود دیگر نمی تواند حق را قبول کند و از حق متنفر است. با وجود اینکه حق را می بیند و می شناسد اما از آن دوری می کند چون درونش آنقدر ناراحت است که دیگر قدرت مبارزه با نفس را ندارد لذا حق را به آسانی نمی پذیرد.. عزیزان!! بدانید و آگاه باشید که بودن و فعالیت کردن در نرم افزارهای اجتماعی دشمن نیز، اولین اثراتش این است که آرام آرام حسنات و خوبی ها را در وجودتان کمرنگ می کند و بدیها را مخفیانه شکوفا می سازد... از آثار غیرقابل انکار حضور در شبکه های صهیونیستی اینکه: کم کم متوجه می شوید پرخاشگر تندخو و بی حوصله شده اید و دیگر حوصله ی عزیزانی را که قبلا برایشان با خوشرویی وقت می گذاشتید را ندارید...!!!

ادامه مطلب

اتابکی:

مشکل از دین حداقلی شروع می شود ١٦:٠٧ - جمعه ١٢ دی ١٣٩٩

وقتی فردی با لباس رسمی دین در راس امور اجرایی یک کشور قرار می گیرد یعنی در این کشور دستورات دین اجرا می شود و طاغوت در این حکومت جایی ندارد. اما آیا به راستی چنین است؟!! آیا کارگزاران و مسئولان ما همگی نمادهای فردی و اجتماعی دین را مراعات می کنند؟! آیا روح دین که عبارت است از حاکمیت مطلق الله و نفی حاکمیت طاغوت، بر ساختارهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و بین‌المللی این کشور حاکم است یا صرفا اجرای بعضی از ظواهر و مظاهر دینی است؟!!

ادامه مطلب

جبهه اقدام:

حضرت فاطمه سلام الله علیها ١٥:٠١ - دوشنبه ٨ دی ١٣٩٩

شجاعت ایشان در خطبه ی فدکیه که در مسجد خواندند با توجه به ضرباتی که خورده بودند نشان از شجاعت و دلیری ایشان است. خطبه های بسیار مهم ایشان در تاریخ نظیر ندارند. در آن روزهایی که علی (علیه السلام) نمی‌توانست دست به شمشیر ببرد، فاطمه (سلام الله علیها) از سخن شمشیری ساخت _ آتش‌ بیان و حق‌نشان _ که هم خونی ریخته نشد، و هم حقیقت را تا ابد بر لوح زمان‌ها و پیکره آبادی‌ها و مکان‌ها ثبت کرد. خطبه هایی که فاطمه (سلام الله علیها) در چند روز پایان عمر کوتاه خویش ایراد فرمودند نشان از قدرت بیان و شجاعت بی نظیر ایشان است.

ادامه مطلب

نویسنده: عبادی:

دختران و محبت ١٤:٤٨ - دوشنبه ٨ دی ١٣٩٩

آری دختران به محبت پدری نیاز دارند به یک آغوش مردانه و مطمئن که اگر مشکلی برایشان پیش آمد بدون هیچ هراسی به آغوش گرم پدر پناه برده و جلوی خطرات احتمالی گرفته شود. اما متاسفانه گاهی این چنین نیست و شاهد هستیم در بسیاری از موارد به دلیل سخت گیری بیش از حد پدران و مادران و عدم محبت در خانه، دختران جامعه ما این عنصر گم شده را در فضای مجازی یا کوچه و خیابان های نا امن جستجو می کنند و چه بسا با این کار عفت و آبروی خود را لکه دار سازند. تعدادی از این دختران، به دنبال گریز از خانه و محدودیت‌هایش هستند؛ بعضی از آنها راه و چاه را به درستی نمی دانند و با انتخاب راه اشتباه و مخرب، فرار را برقرار ترجیح می‌دهند و برچسب نامناسب دختر فراری را بر پیشانی می‌زنند. تعدادی دیگر نیز به غلط، کمبود محبتشان را با اعتیاد به روابط عاطفی و وابستگی به افراد ناشایست که بیشتر برای سوء استفاده در کمین نشسته اند، جبران می‌کنند.

ادامه مطلب

عبادی:

فتنه ای جدید! ١٤:٣٤ - دوشنبه ٨ دی ١٣٩٩

ای حرامیان بدانید! دریا با آب دهان سگ نجس نمی شود. در حالی سپاه پاسداران با صداقت کامل مسئولیت این خطا را به عهده گرفت، که اربابان قاتل شما به دسیسه بودن این حادثه اقرار کردند. شما کوردلانی که شرف را خورده و غیرت را قی کرده اید بدانید! این حادثه ی فاجعه بار، دستهای آلوده و پنهانی دارد که بزودی برملا خواهند شد و ذره های آخر آبروی شما را برباد خواهد داد. آگاه باشید که بزودی پرده ها کنار خواهد رفت و تمامی تهمت های ناروایتان همچون حبابی همراه با آبروی نداشته تان خواهد ترکید. آن زمان خواهیم گفت "قل موتو بغیظکم" بمیرید از این عصبانیت که خواهید مرد ان شاءالله.

ادامه مطلب

نویسنده: جبهه اقدام انقلاب اسلامی:

ای که دستت می رسد؛ دستی بگیر! ١١:٥٤ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨

قطعا در روزی که نه مال، نه فرزند و نه هیچ کسی جز اعمال ما به فریاد ما نخواهد رسید، انجام کارهای خیری از این دست برایمان بسیار سودمند خواهد بود، چرا که در تمامی این اقدامات، نیت فقط خداست. شاید بسیاری تصور کنند همه زندانیان به واسطه جرائم مهم و سلب آرامش از جامعه روانه زندان شده‌اند. اما اینگونه نیست، باید افکار عمومی جامعه را نسبت به نحوه زندانی شدن افراد روشن کرد. زندان جای افرادی است که امنیت و آرامش جامعه را به مخاطره می اندازند و مردم نباید محکومان جرائم غیرعمد و مالی را به چشم مجرمان سابقه دار نگاه کنند . بندگی یعنی، در کوچه پس کوچه های زندگی دست کسی را بگیری...! گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد. وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست...

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

دعا! کلید پیروزی ١١:٤٣ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨

«فقدان دعا و نیایش در میان ملتی برابر با سقوط آن ملت است، اجتماعی که احتیاج به نیایش را در خود کشته است معمولا از فساد و زوال مصون نخواهد بود، منتهی باید نیایش را پیوسته و در همه حال انجام داد تا اثر عمیق خود را در انسان همیشه حفظ کند».۲ امام علی (علیه السلام) می فرمایند: «دعا کلید پیروزی و مفتاح رستگاری است و بهترین دعا، دعائی است که از سینه پاک و قلب پرهیزگار برخیزد».۳ دعا باعث تقویت کف نفس (خودداری، خویشتنداری و پرهیزکاری) می شود. کف نفس دقیقا مانند یک ماهیچه عمل می کند و ممکن است خسته شود، این دعاست که می تواند به فرد کمک کند تا ماهیچه های کف نفس خود را تقویت کند و افرادی که هر روز دعا می کنند، نه تنها بر رفتار خود تسلط بیشتری دارند که بسیار شادتر، مهربانتر و بخشنده تر هستند و اعتماد به نفس بیشتری دارند و به راحتی میتوانند احساسات افراطی خود را کنترل کرده و از اثرات مخرب استرس و اضطراب در امان باشند و بالطبع عمر طولانی تری خواهند داشت.

ادامه مطلب

:

بصیرت در بینش معنوی ١٦:١٢ - چهارشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٧

هر محیط آموزش هایی به افراد می دهد.(خانه، محل کار، مدرسه، دانشگاه، فضای مجازی و...) این آموزش ها گاهی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم باعث ایجاد گرایشاتی در افراد می شود. دین و شرع مقدس می گوید بر اساس بینش مادی که همان گرایش ها و سلیقه های مادی است رفتار نکنید! چرا که این سلایق از محیط آموزش و تبلیغات گرفته شده در حالی که آرامش و امنیت در داشتن بینش معنوی است.

ادامه مطلب

نویسنده: جسینی:

حوزه های علمیه به پا خیزید! ٢٠:٣٤ - جمعه ٣٠ تير ١٣٩٦

اما اینکه تلگرام صهیونیستی همچنان با ۴۰ میلیون کاربر و بعد از آن اینستاگرام صهیونیستی به عنوان دومین شبکه اجتماعی محبوب، در میان کاربران ایرانی ۳۰ تا ۳۵ میلیون کاربر فعال دارد به چه معناست؟؟؟!!! آیا حوزه های علمیه می دانند که بیشترین کاربران این شبکه های ضد اجتماعی را قشر جوان و نوجوان تشکیل می دهند؟! آیا حوزه های انقلابی ما به این مهم توجه دارند که این سرویس های جاسوسی_تروریستی دولت های صهیونیستی، جولانگاهی برای اشاعه فحشا و بی بندوباری، انحرافات جنسی، ترویج خشونت و اعتیاد، ایجاد بدعت و شبهه افکنی، استحاله فرهنگی و ارزش های دینی و همچنین موجب تغییر افکار و باورهای دینی ملت مسلمان ایران، علی الخصوص جوانان شده است؟!

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

نعمت بلاها! ١٤:٢٣ - شنبه ١ شهريور ١٣٩٩

باید باطن افراد با این فرصت هایی که به آنان داده میشود آشکار شود و ثابت کنند مجاهد هستند یا صابر، کدام عقاب میشوند و کدام به درجات بالا میرسند. اما مهمتر از این، آنکه هرچه بهتر شوند و بالاتر روند امتحانات و آزمایشاتشان بالاتر و سختتر میشود. مثلا در مورد حضرت ابراهیم علیه السلام میفرماید: قَالَ أَسْلَمْتُ لِرَبِّ الْعَالَمِینَ؛ ابراهیم تسلیم محض خدا بود.6 همین تسلیم محض همیشگی او در برابر خدا بود که او را خلیل الله کرد و این درس بزرگی است.

ادامه مطلب

نویسنده: کشاورز:

صهیونیسم؛ ریشه عرفان های دروغین ١٤:٤١ - يکشنبه ٥ اسفند ١٣٩٧

بر متن عرفان های کاذب، جهان بینی و ایدئولوژی منسجم و قابل دفاعی حاکم نیست و ضعف عقیدتی حاکم بر آنها غیر قابل انکارند. بعد از انقلاب اسلامی ایران، احساس نیاز صاحبان استعمار (انگلستان خبیث و آمریکا) به این فرقه ها جهت جلوگیری از گرایش مردم جهان به سمت فقه تشیع بیشتر شد و با قدرت بیشتری به میدان آمدند. ایجاد جاذبه و دادن شخصیت در این فرقه ها از طریق وعده دادن، فرار از خودِ فعلی به خودِ آرمانی، شست و شوی مغزی، پاسخ به علاقه مندی های شخص و ساپورت محبتی و مالی صورت می پذیرد.

ادامه مطلب