کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

یادداشت :
روتیتر: 
ارسالی از کاربران

رشد و پیشروی نرم افزارهای صهیونیستی

تصویر: 
لید: 
مگر نه اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری: "امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است."حال ما را چه شده است که با دستان خود تسلیم خواسته های بی رحم ترین دشمن قسم خورده تاریخ بشریت شده ایم؟! آیا فراموش کرده ایم که همین دشمنان صهیونیستی با حداکثر کمک ممکن به رژیم بعث عراق، در سال های نه چندان دور، داغ هزاران هزار جوان را بر دل خانواده هایشان نهادند؟!
متن خبر: 

به گزارش جبهه اقدام؛ ایران؛ کشوریست که اسطوره مقاومت هاست، کشوری که توپ و تانک و جنگ تحمیلی نتوانست آن را از اهداف اسلامی حتی یک قدم به عقب براند، امروزه در زیر نوازش های شوم شبکه های رنگارنگ صهیونیستی به غفلتی عمیق فرو رفته است!

و بدین صورت صاحبان شبکه های تروریستی_صهیونیستی که از رویارویی مستقیم با نظام جمهوری اسلامی مأیوس گردیدند، با تغییر تاکتیک نظامی به جنگ نرم، افکار و اعتقادات نسل جوان و نوجوان انقلاب را مورد تهاجم قرار داده اند! این تهاجم شوم با شبکه های به اصطلاح اجتماعی هم چون واتس اپ، وایبر، توئیتر، یوتیوپ، اینستاگرام، تلگرام و... آغاز شد. آری! دشمن صهیونیستی چنان به آرایش پیاده نظام شیطان پرداخته است که کمتر کسی باور می کند این جاسوسکده های صهیونیستی خطراتی به مراتب بیشتر نسبت به جنگ نظامی دارند و می بایست رعب و وحشتی دو چندان در دلها ایجاد کنند... با این اوصاف و در کمال تعجب، عده ای از مسئولین به دلایلی نامعلوم مُهر خاموشی بر لب زده اند و در مقابل دولت های صهیونیستی و در رأس آنها آمریکای جنایتکار، سر تعظیم فرود آورده اند!

این سکوت مشکوک، کار را به جایی رساند که تعداد شبکه ها و نرم افزارهای به اصطلاح اجتماعی صهیونیستی (بخوانید جنگ افزارهای صهیونیستی) با هدف جاسوسی و با رشدی قارچ گونه در طی چند سال از ۳ عدد به ۱۲۵عدد رسیده و افکار کودکان و جوانان ما را مورد هجوم قرار داده اند! این در حالی است که کشور غرب زده ای مانند کوبا که ادعای دموکراسی و آزاد اندیشی دارد، جستجوگرهای یاهو و گوگل را فیلتر کرده است! همچنین کشور کمونیستی چین نه تنها جنگ افزار اینترنتی تلگرام که تعداد زیادی از سایت های صهیونیستی از جمله گوگل را مسدود نموده است! بسیاری از کشورها، زیرکانه با تحریم نجس افزارهای صهیونیستی، ملت و فرهنگ خود را از عواقب نقشه های شوم و خودساخته حفظ کرده اند! منع سربازان رژیم منحوس و نجس اسرائیلی در نرم افزاری چون واتس اپ خود نشان از رسوایی امنیتی این نجس افزارها دارد! و نقشه های شومی که به طور خاص، به منظور تخریب فرهنگ و اعتقادات جوانان مسلمانان و در رأس آنان جوانان مسلمانِ شیعیِ ایرانی طرح ریزی شده است!

گواه این ادعا، وجود سرور تلگرام در کشور سلطنتی انگلستان است. اما روباه صفتان بریتانیایی علاوه بر اینکه در این جاسوسکده همیشه همراه صهیونیستی کاربری ندارند، با ایجاد اینترنت خانواده پسند و تجهیز آن به قفل مخصوص والدین در فضای مجازی و شبکه های اینترنتی، نظارت نا محسوسی بر کودکان و نوجوانان انگلیسی دارند.

مگر نه اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری: "امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است."حال ما را چه شده است که با دستان خود تسلیم خواسته های بی رحم ترین دشمن قسم خورده تاریخ بشریت شده ایم؟! آیا فراموش کرده ایم که همین دشمنان صهیونیستی با حداکثر کمک ممکن به رژیم بعث عراق، در سال های نه چندان دور، داغ هزاران هزار جوان را بر دل خانواده هایشان نهادند؟!

مسئولان محترم! این سکوت خفت بار را چگونه توجیه می کنید؟! آیا جز این است که ماهیت این شبکه های ضد اجتماعی و حامیان صهیونیست آنها که از افراد موثر در رژیم نامشروع و ولد حرام اسرائیل هستند، بر همگان مشخص است؟! چه درد آور است حضور بسیاری از مسئولین در نجس افزارهای صهیونیستی که به قبح شکنی و ایجاد نوعی مشروعیت دروغین منتهی شده است و نتیجه ای جز سود رسانی و تقویت اطلاعاتی و اقتصادی دشمنان صهیونیستی در پی ندارد! و چه قدر تلخ است که میدان تاخت و تاز در داخل کشور برای فعالیت جاسوسکده های صهیونیستی بسیار زیاد فراهم شده است! این در حالی است که باید حساسیت نسبت به این سارقان فرهنگ و عقیده بیشتر شود و اجازه گسترش تفکر و عقاید نجس شان سلب گردد! اما متأسفانه در حالی به این دشمنان قسم خورده صهیونیستی که مخل امنیت کشورند، اجازه فعالیت داده می شود که تولید کنندگان نرم افزارهای اجتماعیِ ایرانی با مشکلات زیاد اداری و تحمیل هزینه های مضاعف، مالیات های سنگین و موانع دیگر روبرو هستند و حتی یک سوم امکاناتی که به نرم افزارهای صهیونیستی داده می شود به آنها نمی دهند!!!

چگونه مسئولان فرمایشات مقام معظم رهبری، در ۱۰ سال گذشته، جهت ایجاد شبکه ملی اطلاعات را بر زمین گذاشته اند؟! چگونه می شود امنیت کشور اسلامی ایران کوچکترین اهمیتی برای مسئولین نداشته باشد؟! چگونه می شود که  مسئولین به جای احقاق حقوق شهروندی مردم شهید پرور ایران، با دشمن صهیونیستی هم پیمان شوند؟! و در حالی که ایجاد شبکه ی ملی اطلاعات کمتر از سه ماه زمان می برد با افزایش پهنای باند اینترنت شیطان بزرگ، بدون ارائه پیوست های لازم، و فروختن آن به دو هزار برابر قیمت به هم وطنان، راه ناکجا آباد را در پیش گرفته اند؟! و چگونه است که با کسب سودهایی کلان، پشتیبان توسعه جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی شده اند؟! و چگونه راهی را برگزیده اند که پیامدی جز اغفال و گمراهی جوانان این مرز و بوم و هموار کردن راه دشمنان قسم خورده در توسعه فرهنگ پلید غرب را ندارد؟!

مسئولین محترم! این عوام فریبی در مورد فیلترینگ شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی که متأسفانه با سکوت و حمایت خاموش شما، روز به روز میان مردم در حال انتشار است، توهین به شعور مردم ایران تلقی می شود!!! از شما انتظار می رود که هرچه سریعتر با مسدود سازی شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی، دست دشمنان اسلام و مسلمین را از فضای مجازی کشور کوتاه نموده و نظمی به این آشفته بازار فضای مجازی در مملکت اسلامی مان بدهید.

مسئولین محترم! می دانید که حفظ امنیت ملی یکی از بزرگترین وظایف شماست؛ پس باید جلوی پیشروی این جاسوس کده های همیشه همراه صهیونیستی گرفته شود تا امنیت به فضای مجازی کشورمان بازگردد. شما با عدم فیلترینگ این جنگ افزارهای اینترنتی و سودرسانی های مستمر به صاحبان آنها، در جنایات، کودک کشی ها و قتل عام های خونخوارترین دولت های دنیا سهیم هستید! نجس افزارهایی چون تلگرام که به گفته حامیان کثیف آن با عضویت هر فرد، هزینه خرید ۵۰ گلوله تأمین می شود که سینه هزاران کودک فلسطینی را می درد! به یاد داشته باشید که زمان به سرعت می گذرد! مبادا روزی فرارسد که این گلوله ها سینه کودکان ایرانی را هدف بگیرند...!!!

هیهات!...

۱۳۹۷/۰۵/۱۷
۰
۴۲۱

نظرات بینندگان

ارسال نظر

۶ + ۱۳ =
Solve this simple math problem and enter the result.‎ E.g.‎ for 1+3, enter 4.‎

کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید