کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

آخرین مطالب

یادداشت :

تلاش مجدانه جهت آزادی جوجه عقاب وحشی

تصویر: 
لید: 
دستگاه های امنیتی-قضایی باید هوشیار بوده و اجازه ندهند رفع فیتلر این گنجشک آبی مجرم اما به ظاهر مظلوم توئیتر که فتنه ۸۸ نشان داد جوجه ی دو عقاب آرم سازمان جاسوسی-تروریستی CIA و آژانس امنیت ملی آمریکا NSA است باعث بحرانی دیگر گردد.
متن خبر: 

به گزارش جبهه اقدام؛ سال ۱۳۸۸ مصادف با ۲۰۰۹ میلادی فتنه ای با طرح و برنامه ای از پیش تعیین شده توسط سرویس های جاسوسی-تروریستی دولت های صهیونیستی و با مدیریت عوامل مزدور داخلی در ایران اسلامی در حال انجام است.

شفافیت حضور میدانی و پشتیبانی همه جانبه ی رژیم های صهیونیستی متخاصم با انقلاب اسلامی در فتنه گواه عزم جزم دشمنان بر از میان برداشتن این انقلاب الهی به زعم خیال خام اندیش خود دارد.

اوباما حمایت از آنچه جنبش سبز(فتنه گران) می نامید را یکی از اهداف استراتژیک آمریکا دانست.هیلاری کلینتون وزیر خارجه وقت آمریکا قطعنامه ۱۹۲۹شورای امنیت سازمان ملل را در حمایت از آنچه جنبش سبز(فتنه گران) میدانست اعلام کرد.

نتانیاهو به صراحت گروه موسوم به اصطلاح طلبان(فرماندهان میدانی فتنه ۸۸) را بزرگترین سرمایه اسرائیل(رژیم صهیونیستی) در ایران نامید.شیمون پرز آنان(اصلاح طلبان(افسادطلبان)) را نماینده اسرائیل(رژیم صهیونیستی) در جنگ با رژیم اسلامی(نظام مقدس اسلامی) می نامد.

و اعلام نظرهای متعدد دیگر از این دست که توسط مقامات دولت های صهیونیستی جهان به کرات تکرار میشد.

در این بین هیلاری کلینتون در اظهارنظری که محل بحث امروز حقیر است در اجلاس سالانه سابان فوروم(Saban Forum) واقع در موسسه بروکینگز(Brookings Institution) در تاریخ ۵ دسامبر ۲۰۱۴ بیان می دارد:

شما نمیتوانید تصور کنید ما چه کمک هایی به معترضان(فتنه گران) انجام دادیم."توئیتر"(Twitter) در زمان حوادث ۸۸ ایران(فتنه ۸۸) بدنبال دو ماه تعطیلی جهت تعمیرات بود اما ما دستور دادیم که جهت کمک به معترضان(فتنه گران) این کار انجام نشود تا آنان(فتنه گران) بتوانند از این طریق با یکدیگر ارتباط داشته باشند!!!

 

 

         مقر مرکزی موسسه بروکینگز در واشنگتن

 

 

         سابان فوروم ۲۰۱۴

 

 

هیلاری کلینتون در کنفرانس سالانه مذکور سابان فوروم(۲۰۱۴)

 

 

متن اظهارات موردنظر هیلاری کلینتون در کنفرانس سابان فوروم

وی در سال ۲۰۰۹ نیز چنین اظهاراتی را به شکلی دیگر بیان داشته بود که در فیلم پائین آن را ملاحظه خواهید کرد.

 

 

اظهارات هیلاری کلینتون در سال ۲۰۰۹

حضرت امام خامنه ای(روحی فداء) در ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۲ در جمع ۵۰ هزار نفری فرماندهان بسیجی سراسر کشور بیان داشتند: در همین زمانِ رئیس جمهور کنونى آمریکا، در فتنه‌ى ۸۸ یکى از این شبکه‌هاى اجتماعى - که میتوانست عامل فتنه و فتنه‌گران قرار بگیرد - احتیاج به تعمیر داشت؛ دولت آمریکا از او خواست تعمیراتش را عقب بیندازد؛ امیدوار بودند که بتوانند با این کارهاى رسانه‌اى و شبکه‌ى فِیسبوک و توییتر و امثال اینها، نظام جمهورى اسلامى را براندازند؛ خیالهاى احمقانه‌ى خام! لذا نگذاشتند تعمیراتش را در آن برهه انجام بدهد، گفتند تأخیر بینداز، فعلاً بِرِس به این کار واجب‌تر. همه‌ى وسائل و ابزارها را به خط کردند در مقابل نظام جمهورى اسلامى.

 

 

دیدار با ۵۰ هزار تن از فرماندهان بسیجی سراسر کشور در مصلی امام خمینی(س) تهران(۱۳۹۲)

 

 

سخنرانی روشنگرایانه ی حاج حسین شریعتمداری و اشاره به اسناد مختلف درباره فتنه ۸۸

 

نکته ی قابل تامل در این میان این است که شبکه ضداجتماعی-صهیونیستی توئیتر(Twitter) در روز ۲۱ مارس ۲۰۰۶ میلادی ایجاد شد و همانطور که در بالا ذکر نمودم فتنه ۸۸ در سال ۲۰۰۹ یعنی دقیقاً سه سال و اندی بعد از ساخت این شبکه ی ضداجتماعی ِصهیونیستی بوقوع پیوست.

 

 

سالروز بنیان گذاری و ایجاد شبکه ضداجتماعی-صهیونیستی توئیتر

آذری جهرمی وزیر ارتباطات دولت دوم حسن فریدون(روحانی) در مصاحبه با ایسنا در ۱۷ آبان ماه ۹۶ بیان میدارد: پیگیر رفع فیلتر توئیتر هستم!!!

 

 

        مصاحبه آذری جهرمی با ایسنا

موضوع جایی جالبتر می شود که ۲۱ مارس(سالروز ایجاد توئیتر صهیونیستی) ۲۰۱۸ دقیقاً مصادف با ۱ فروردین ۹۷ خواهد بود و بی شک عوام فریبان و دنباله های فتنه ۸۸ و مزدوران صهیونیسم جهانی در داخل بدنبال آنند که رفع فیلتر توئیتر را عیدی خود به مردم ایران اسلامی(حماسه سازان یوم الله ۹ دی) معرفی نمایند و از این شبکه ضداجتماعی که توسط سرویس های جاسوسسی-تروریستی رژیم های صهیونیستی اداره می گردد رفع اتهام و عملکرد فتنه گرایانه دائمی آن علی الخصوص در فتنه ۸۸ را تطهیر نموده و این بستر را آماده ی فتنه ای دیگر در سال ۱۴۰۰ و انتخابات آینده ریاست جمهوری نمایند.

 

 

 

بی شک اهل تحقیق با کمی دقت نظر خواهند دانست که همانطور که از فاصله ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ سه سال بود فاصله ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ نیز سه سال است و به نظر حقیر این نشانه ها را باید جدی گرفت و دستگاه های امنیتی-قضایی باید هوشیار بوده و اجازه ندهند رفع فیتلر این گنجشک آبی مجرم اما به ظاهر مظلوم توئیتر که فتنه ۸۸ نشان داد جوجه ی دو عقاب آرم سازمان جاسوسی-تروریستی CIA و آژانس امنیت ملی آمریکا NSA است باعث بحرانی دیگر گردد.

 

 

نظر جالب جک دورسی مدیر توئیتر صهیونیستی در رابطه با توئیتر به عنوان عامل اصلی رای آوری ترامپ

 

 

آرم آژانس جاسوسی-تروریستی امنیت ملی آمریکا(NSA)

 

 

آرم سازمان جاسوسی-تروریستی سیا(CIA)

 

والسلام علی من اتبع الهدی

 

سید مقداد صادقی تحلیل گر ارشد فضای مجازی

 

۱۳۹۷/۱۰/۰۸
۰
۴۰۷

نظرات بینندگان

ارسال نظر

۸ + ۱۱ =
Solve this simple math problem and enter the result.‎ E.g.‎ for 1+3, enter 4.‎

کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

آخرین مطالب