کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

آخرین مطالب

یادداشت :

بندهای اسارت

تصویر: 
لید: 
اشغال سیاسی، کشتاری بی صدا، استعمار ملتها در تاریکی، به بند کشیده کشورهای آزاد، تثبیت حکومت شیطان بزرگ بر ملتها و نابودی اسلام و مسلمانان در سایه توافقنامه ها و معاهدات بین المللی. برجام، fatf، cft، 2030، توافقنامه اقلیمی پاریس و...
متن خبر: 

به گزارش جبهه اقدام؛ اشغال سیاسی، کشتاری بی صدا، استعمار ملتها در تاریکی، به بند کشیده کشورهای آزاد، تثبیت حکومت شیطان بزرگ بر ملتها و نابودی اسلام و مسلمانان در سایه توافقنامه ها و معاهدات بین المللی.

برجام، fatf، cft، 2030، توافقنامه اقلیمی پاریس و...
  خدا میداند چند توافقنامه دیگر پشت درهای بسته امضا شده و درحال اجراست و چه عوارضی در آینده به دنبال خواهد داشت...؟!!

رهبر عزیزمان هشدار دادند "این معاهدات ابتدا در اتاق های فکر قدرت های بزرگ و برای تأمین منافع و مصالح آنها پخت و پز می‌شود و سپس با پیوستن دولت های همسو یا دنباله رو یا مرعوب، شکلِ به ظاهر بین‌المللی می‌گیرد به‌گونه‌ای که اگر کشور مستقلی مانند ایران، آنها را قبول نکند او را مورد هجوم شدید قرار می‌دهند که مثلاً ۱۵۰ کشور پذیرفته اند شما چطور آن را رد می کنید؟…" 

حال مسئولان ما بنا بر چه سیاستی، بدون توجه به هشدارهای رهبری همچنان در حال اجرای دستورات و برنامه های دشمن به اسم توافقنامه های بین المللی هستند؛ خدا عالم است؟!!

آیا امضا و اجرای این توافقنامه ها که بعضا خود اقرار به مضر بودن آن کرده اید! خیانت به این ملت و انقلاب و اسلام نیست؟!!
چه جوابی برای خیانت های خود در پیشگاه الهی خواهید داشت؟!! 

 سند ۲۰۳۰ علیرغم مخالفت های حضرت آقا و علما چه سنخیتی با اسلام و روحیات این ملت مسلمان دارد که اینگونه با سماجت، دستور اجرای آن را داده اید؟!!

توافقنامه اقلیمی پاریس که سرتاسر غل و زنجیر به پای اقتصاد این کشور است چه سودی برای ایران داشت که اینگونه با افتخار و بدون مشورت با دانشمندان اقلیم شناس ایرانی آن را امضا کرده اید؟!!

وقتی کشورهایی مثل آمریکا، اروپا و اسرائیل لایحه ای به نام مبارزه با تأمین مالی تروریست ها را به دنیا عرضه میکنند و تمام کشورهای مسلمان را با تحدید تحریم، وادار به پذیرفتن آن میکنند. حتی یک بچه مسلمان در دورافتاده ترین نقطه عالم میتواند بفهمد منظور از این معاهده چیست و منظور از تروریست از نگاه آنان چه کسانی هستند؛ چطور شما توانستید آن را امضا کنید و نام مسلمان بر خود بگذارید؟!! 

 

گرچه میدانیم این صحبت ها درآنان که روحشان در اختیار شیطان است اثری ندارد... !!!

اما لااقل شما ملت عزیز و مجاهد ایران!

مراقب دستاوردهایی که با خون عزیزانتان به دست آورده اید باشید...

قطعا دست قدرتمند مولا و صاحب غائبمان با ماست...

اللهم عجل لولیک الفرج

۱۳۹۷/۱۰/۲۳
۰
۱۶۶

نظرات بینندگان

ارسال نظر

۳ + ۷ =
Solve this simple math problem and enter the result.‎ E.g.‎ for 1+3, enter 4.‎

کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

آخرین مطالب