کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

اندیشکده :
روتیتر: 
یادداشت

جهاد مجازی (دشمن را بشناس _ بخش نخست)

تصویر: 
لید: 
آیا چنین دشمنی که چنین شاخص هایی دارد به شما چنین اجازه ای می دهد؟؟؟ دشمنانی که در مسئله به اصطلاح کشف قاره ی آمریکا میلیون ها نفر از بومی های آن منطقه را به بدترین شکل ممکن قتل عام و نسل کشی کردند دشمنانی که در جنگ شمال و جنوب آمریکا چندین میلیون نفر از خودشان را کشتند و به خودشان نیز رحم نکردند...
متن خبر: 

به گزارش جبهه اقدام؛ برخی میگویند می شود با سلاح (نجس افزار) دشمن در زمین دشمن و با قواعد از قبل طراحی شده توسط دشمن علیه دشمن اقدامی کرد، این خود نشان دهنده آنست که آنها به دشمن اعتماد کرده اند که سرویس های جاسوسی_تروریستی دولت های صهیونیستی چنین فضایی را در اختیار آنان قرار داده است که بتوانند چنین کاری نمایند این نگاه خوشبینانه و البته نابخردانه ناشی از همان تاثیرات دشمن بر افکار این اشخاص است و اینکه نه دشمن و نه اهداف و برنامه های آن را نشناخته اند.

آیا به راستی چنین افرادی دشمن را می شناسند؟؟؟ دشمنی که وَلَن تَرْضَى عَنکَ الْیَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَى اللّهِ هُوَ الْهُدَى وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءهُم بَعْدَ الَّذِی جَاءکَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَکَ مِنَ اللّهِ مِن وَلِیٍّ وَلاَ نَصِیرٍ (آیه شریفه ۱۲۰ سوره مبارکه بقره) دشمنی که لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِینَ آمَنُواْ الْیَهُودَ وَالَّذِینَ أَشْرَکُواْ (آیه شریفه ۸۲ سوره مبارکه مائده) و دشمنی که وَلاَ یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّىَ یَرُدُّوکُمْ عَن دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُواْ وَمَن یَرْتَدِدْ مِنکُمْ عَن دِینِهِ فَیَمُتْ وَهُوَ کَافِرٌ فَأُوْلَئِکَ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فِی الدُّنْیَا وَالآخِرَةِ وَأُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ (آیه شریفه ۲۱۷ سوره مبارکه بقره)

آیا چنین دشمنی که چنین شاخص هایی دارد به شما چنین اجازه ای می دهد؟؟؟ دشمنانی که در مسئله به اصطلاح کشف قاره ی آمریکا میلیون ها نفر از بومی های آن منطقه را به بدترین شکل ممکن قتل عام و نسل کشی کردند دشمنانی که در جنگ شمال و جنوب آمریکا چندین میلیون نفر از خودشان را کشتند و به خودشان نیز رحم نکردند، دشمنانی که جنگ هایی مثل جنگ انگلیس و فرانسه و بعد از آن در جنگ های جهانی، صلیبی های نجس مجموعاً بیش از ۱۰۰ میلیون نفر را کشتند، و جنایت هایی مثل جنایت هیروشیما و ناکازاکی که در عرض چند صدم ثانیه ۲۲۰ هزار نفر از ژاپنی های شینتو مذهب را پودر کردند و جنایت های متعدد در ویتنام، افغانستان و عراق، و ۱۰۰ سند جنایت علیه فقط کشور و مردم خودمان (به فرموده مقام معظم رهبری) آیا به نظرتان می شود تحت مدیریت این چنین دشمنانی که هر روز در حال اجرای اعمال شیطانی خود علیه بشریت هستند و فلسطین، لبنان، سوریه، یمن، لیبی، عراق، افغانستان، ایران و... همه جا همه جا همه جا را به خاک و خون کشیده اند، فعالیت موثری در زمین اینها با ابزار اینها و با قواعد اینها ترتیب داد...؟؟؟!!!

این موضوع تا آنجا حائز اهمیت است که خداوند متعال(ج) به رسول مکرم اسلام(ص) هشدار صریحی می دهند:
 
 وَلَوْلاَ أَن ثَبَّتْنَاکَ لَقَدْ کِدتَّ تَرْکَنُ إِلَیْهِمْ شَیْئًا قَلِیلًا /// إِذًا لَّأَذَقْنَاکَ ضِعْفَ الْحَیَاةِ وَضِعْفَ الْمَمَاتِ ثُمَّ لاَ تَجِدُ لَکَ عَلَیْنَا نَصِیرًا (آیات شریفه ۷۴ و ۷۵ سوره مبارکه اسراء) و اگر لطف الهی نبود و انسانی همچون رسول گرامی اسلام (ص) نیز حتی اندکی به دشمنان متمایل می شدند عذاب در دنیا و آخرت آن هم با شدت هرچه تمام تر نصیب آن حضرت می شد. حال ما در مقابل این آیات شریفه چه مسئولیتی داریم؟؟؟ دشمن و طرح و برنامه او را بشناس...
 
سید مقداد صادقی تحلیل گر ارشد فضای مجازی

۱۳۹۷/۰۱/۰۴
۰
۳۹۸

نظرات بینندگان

ارسال نظر

۱۵ + ۵ =
Solve this simple math problem and enter the result.‎ E.g.‎ for 1+3, enter 4.‎

کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید