کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

یادداشت :

خبرگزاری های انقلابی در خدمت صهیونیست ها

تصویر: 
لید: 
مسئولین محترم سازمان هایی که بهترین جوانان را در خدمت دارد. همان ها که در آسمان خدا، شناخته شده ترینند؛ همان ها که اغلب دل بر کف دارند و به گاه ضرورت سر بر کف می گیرند. همان ها که در نگاه و دست و زبانشان جز درستی نیست، همان ها که هر کدامشان پاسداری بصیر و صاحب نظری هوشیارند. چگونه شما مبلغ شبکه های ضد اجتماعی رژیم نجس صهیونیستی شده اید؟! آیا نشنیده اید که امام صادق (علیه السلام) فرمودند: "أَیْ مُفَضَّلُ قُلْ لِشِیعَتِنَا کُونُوا دُعَاةً إِلَیْنَا بِالْکَفِّ عَنْ مَحَارِمِ اللَّهِ". "ای مفضل! به شیعیان ما بگو مردم را به سوی ما بخوانند، به وسیله پرهیز از محرمات الهی۲". آیا شما با انتشار مطالب ارزشمند دینی در شیطان افزارهای صهیونیستی مانند تلگرام و اینستاگرام و...، مردم را به پرهیز از محرمات دعوت می کنید؟!
متن خبر: 

به گزارش جبهه اقدام؛ وَیْلٌ لِّکُلِّ أَفَّاکٍ أَثِیمٍ ﴿۷﴾ یَسْمَعُ آیَاتِ اللَّهِ تُتْلَى عَلَیْهِ ثُمَّ یُصِرُّ مُسْتَکْبِرًا کَأَن لَّمْ یَسْمَعْهَا فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِیمٍ ﴿۸﴾ وَإِذَا عَلِمَ مِنْ آیَاتِنَا شَیْئًا اتَّخَذَهَا هُزُوًا أُوْلَئِکَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِینٌ ﴿۹﴾۱

 

واى بر هر دروغزن گناه‏پیشه (۷) [که] آیات خدا را که بر او خوانده مى‏شود، مى‏شنود و باز به حال تکبر چنانکه گویى آن را نشنیده است‏، سماجت  مى‏ورزد پس او را از عذابى پردرد خبر ده (۸) و چون از نشانه‏هاى ما چیزى بداند آن را به ریشخند مى‏گیرد آنان عذابى خفت‏آور خواهند داشت.(۹) 

اهمیت پایگاه های اطلاع رسانی و تأثیر بسزایی که بر سیاستگذاری دولت ها دارند، موجب شده که به عنوان یک چالش جدید، آن هم در عصر حاضر که "عصر ارتباطات" نامیده می شود، مطرح شوند. بی گمان بزرگترین رسالت اطلاع رسانی در مورد تمامی مسائل جهان، بر دوش رسانه های جمعی است. این رسانه ها در ارتقاء فرهنگ و سطح آگاهی جامعه بیشترین نقش را ایفا می کنند. در این میان خبرگزاری ها، این رسانه های نوپدید، موج تازه ای در عرصه ی اطلاع رسانی به وجود آورده اند.

 

در کشور اسلامی ایران نیز اهمیت خبرگزاری ها تا جایی است که نمی توان نقش آنان را در ایجاد فراز و فرود های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... نادیده گرفت. تا جایی که می توان آنان را به عنوان مبلغان انقلاب اسلامی ایران در جهان معرفی کرد. مبلغانی که باید با اعمال و کردارشان،  مردم را به حق و پرهیز از گناه دعوت کنند. در این مقال، روی سخن به طور خاص با سایت ها و خبرگزاری های دولتی و حزب اللهی است. آیا مسئولین محترم این خبرگزاری ها نمی دانند که به طور مثال تلگرام، متعلق به سرویس های جاسوسی-تروریستی دولت های صهیونیستی است؟! آیا نمی دانند که صهیونیست ها با ایجاد و راه اندازی شبکه های ضد تعاملی و جاسوسی خود، با رصد و ذخیره ی کلیه اطلاعات کاربران سود کلان اقتصادی به دست می آورند؟! آیا نمی دانند که ارزش سهام این نجس افزارها به تعداد کاربرانشان است؟! آیا نمی دانند که سیاست شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی از قبیل اینستاگرام، تلگرام، وایبر، واتس اپ، فیس بوک، توئیتر و یوتیوب، جمع آوری و استفاده از اطلاعات کاربران است تا بدین وسیله سلطه خود را بر جهان بگسترانند؟!

 

از شما می پرسم؛ چگونه عالم به حقیقت هستید، ولی به آن عمل نمی کنید؟!آیا صرف ادعای ولایی بودن صرف ادعای مسلمان بودن صرف ادعای شیعه بودن کفایت میکند؟! خبرگزاری های داخلی و بالاخص آنها که به نام و نشان رسانه ی انقلابی مطرح گردیده اند اگر همانند دیگر رسانه ها وسیله رسیدن به هدف را توجیه نمایند دیگر نام انقلابی برای آنان چه معنی خواهد داشت؟!

 

مسئولین محترم سازمانی که صاحب خبرگزاری دانشجو هستید ما نامی را که سازمان شما یدک میکشد این گونه می شناسیم که در آسمان خدا شناخته شده ترینند؛ همان ها که اغلب دل بر کف دارند و به گاه ضرورت سر بر کف می گیرند. همان ها که در نگاه و دست و زبانشان جز درستی نیست، همان ها که هر کدامشان پاسداری بصیر و صاحب نظری هوشیارند. مگر نه اینکه امام خمینی(ره) فرمودند: "بسیج لشکر مخلص خداست". چگونه شما مبلغ شبکه های ضد اجتماعی رژیم نجس صهیونیستی شده اید؟! آیا نشنیده اید که امام صادق (علیه السلام) فرمودند: "أَیْ مُفَضَّلُ قُلْ لِشِیعَتِنَا کُونُوا دُعَاةً إِلَیْنَا بِالْکَفِّ عَنْ مَحَارِمِ اللَّهِ".  "ای مفضل! به شیعیان ما بگو مردم را به سوی ما بخوانند، به وسیله پرهیز از محرمات الهی۲".

آیا شما با انتشار کلیپ طنز دکتر سلام در شیطان افزارهای صهیونیستی مانند اینستاگرام و...، مردم را به پرهیز از محرمات دعوت می کنید؟!

مسئولین محترم شبکه خبری العالم! شما که اخبار کشتار مردان و زنان و کودکان را منتشر میکنید، از جمله کودکی سوری... دیدم که قلب کوچکش را خفاش صفتان دریده بودند، تنها به جرم شیعه بودن... شما که شاهد مستقیم این ظلم های بی پایان هستید، چگونه با انتشار اخبارتان در نجس افزارهای صهیونیستی، چنین سود کلانی به دشمنان اسلام و مسلمین می رسانید؟!

مسئولین محترم شبکه خبری پرس تی وی!چگونه حضور خود را به عنوان رسانه ی گویای سیاست های جمهوری اسلامی ایران که ام القرای اسلام و محور اصلی استکبار ستیزی در عالم است در جنگ افزارها اینترنتی و شبکه های ضداجتماعی و ضدتعاملی صهیونیستی توجیه می نمایید؟!

مسئولین محترم خبرگزاری های رجانیوز، فارس نیوز، تسنیم، مشرق نیوز! بدانید زمانی که مرگ فرا می رسد و پرده ها کنار می رود، آدمیان هماند برق، گذشته نیک یا بد خود را مرور می کنند؛ عالم بی عمل مثل پیکری بی روح، تازه چشم می گشاید و پشیمان می شود... نکند در زمره ی پشیمانان قرار بگیرید؟!

مسئولین محترم خبرگزاری صدا و سیما! مگر نه اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، موظفید که مردم را نسبت به مسائل مهم کشور و انقلاب و آنچه بر انقلاب و سیر آن می گذرد و دشمنی هایی که می شود و نفوذ های داخلی آن دشمنی ها آگاه کنید؟۳ آیا روشنگری در باب بد افزارهای دولت های منحوس صهیونیستی از وظایف شما نیست؟! چگونه با به رسمیت شناختن شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی، دروغ پردازان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را تبلیغ می کنید؟!

چه زیبا می فرماید خداوند بلند مرتبه: "بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْبَاطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذَا هُوَ زَاهِقٌ وَلَکُمُ الْوَیْلُ مِمَّا تَصِفُونَ".  "بلکه حق را بر باطل مى‏کوبیم و آن را فرو مى‏شکافد، آنگاه است که آن نابود مى‏گردد، و واى بر شما از توصیفى که مى‏کنید".۴

گردانی نژاد

 

 

۱- سوره جاثیه آیات ۷، ۸، ۹

۲- مستدرک الوسائل، ج ۱۲، ص

۳- (۲۲/۹/۶۸)

۴- سوره انبیاء آیه ۱۸

 

 

۱۳۹۷/۱۱/۱۳
۰
۱۵۸

نظرات بینندگان

ارسال نظر

۲ + ۴ =
Solve this simple math problem and enter the result.‎ E.g.‎ for 1+3, enter 4.‎

کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید