کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

یادداشت :

تلگرام خروجی قلعه دیجیتال آژانس امنیت ملی آمریکا/ رد پای NSA در مدیریت تلگرام

تصویر: 
لید: 
ZAKA یا همان Zihuy Korbanot ASON به زبان عبری (شناسایی قربانیان حوادث) یک موسسه دولتی است و زیر نظر بخش امنیتی دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اداره می شود. از جمله فعالیت های این موسسه مخوف حضور در مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی و حتی مناطقی است که دچار حمله تروریستی شده اند.
متن خبر: 

به گزارش جبهه اقدام؛ بعد از نوشتن دو مقاله مستند و مستدل در این باره و بازخورد رسانه ای و اجتماعی آن تحقیقات خود را درباره نرم افزار صهیونیستی تلگرام ادامه داده و به دنبال زوایای دیگری از شخصیت و زندگی و مسئولیت های مدیر شرکت قلعه دیجیتال (مایکل میری لاشویلی صهیونیست) و پروژه ای مخفی به همین نام (قلعه دیجیتال) که توسط آژانس امنیت ملی آمریکا اجرا شده، پیگیری کرده و به نتایج جالب توجهی دست پیدا کردم.

در این قسمت که سومین و شاید آخرین یادداشت مستند درباره پشت پرده نرم افزار صهیونیستی تلگرام باشد اسناد تصویری قابل توجهی را در اختیار مخاطبین قرار می دهم و به این نکته تاکید می ورزم که مستندات دو قسمت گذشته و یادداشت رو به رو بر اساس کد ها و نشانه هایی در اختیار اهل تحقیق قرار گرفته که بتوانند خود نیز آن را به سهولت بدست آورند.

در سال ۱۹۹۸ دن براون (Dan Brown) نویسنده آمریکایی که کتاب رمز داوینچی او شهرت جهانی دارد اولین اثر خود را با نام قلعه دیجیتال (Digital Fortress) با موضوع نظارت دولت آمریکا از اطلاعات و داده های اینترنتی و شنود و تخلیه اطلاعاتی مردم در سطح گسترده به نگارش در آورد.

 

وی در این کتاب که آن را بر اساس پروژه قلعه دیجیتال آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) نامگذاری کرده، به شرح وقایع کاملاً مستند و واقعی در این پروژه فوق سری و امنیتی می پردازد. آنچه در اینجا می توان بیان نمود آنست که در این پروژه که رسماً توسط دولت آمریکا در سال ۲۰۰۲ با مجوز مجلس سنا اعلام عمومی گردید، دولت آمریکا نه تنها مجوز شنود و تخلیه اطلاعاتی مردم کشور خود را دارد بلکه می تواند تمامی اطلاعات ملت های جهان را نیز بر اساس قانون پیگیرد تهدیدهای امنیت ملی (Prosecution threats to national security) رصد، ذخیره و عملیاتی نماید. شخصیت اول این کتاب یک نابغه ریاضی و استاد نوشتن الگوریتم های رمزی است و باید بتواند یک ابر جاسوس سری را طرح ریزی نموده و در عین حال امنیت آمریکا و متحدان آن را نیز تضمین نماید. جالب آنست که به جز نام این پروژه که دقیقاً با نام شرکت ثبت شده تلگرام در آلمان و انگلستان همخوانی دارد، طراحی و کاربرد آن نیز در یک راستا و استفاده از شخصیت اصلی و بازیگر میدانی آن یعنی یک نابغه ریاضی که دقیقاً با مایکل میری لاشویلی که اون نیز یک استاد کار کشته علم ریاضیات می باشد موضوع را مهم و قابل تامل می نماید. موضوع جایی جالب تر می شود که درست در سال ۲۰۱۳ اطلاعاتی دال بر شنود مکالمات و تخلیه اطلاعاتی مردم در بستر اینترنت و همه وسایل ارتباطی در اروپا و بالاخص آلمان فضای عمومی و رسانه ای را دچار شوک شدیدی کرد و مدتی بعد مشخص گردید که NSA از سال ۲۰۰۲ یعنی درست زمان تصویب قانون تخلیه اطلاعاتی جهانی توسط سازمان های جاسوسی–تروریستی دولت جنایتکار آمریکا، به صورت مداوم کلیه مکالمات و ارتباطات صدراعظم آلمان را شنود و تخلیه می کرده است!

اما نکته با اهمیت در این میان آنست که طی بررسی های صورت گرفته در دستگاه های امنیتی آلمان که روزنامه بیلد (Bild) بدان اشاره نموده است، سرویس های جاسوسی آمریکا علی الخصوصNSA  با شرکت های پوششی که طی معاهدات مابین دستگاه های امنیتی دو کشور درحال فعالیت مشترک بودند، به جز جمع آوری اطلاعات از دشمنان کشورهای عضو ناتو، فعالیت های فراوانی را نیز در تخلیه اطلاعاتی روسای بیش از ۲۵ کشور هم پیمان با آمریکا و حتی مردم آن کشورها توسط همین شرکت های پوششی صورت داده اند. بیلد تاکید می نماید منابع موثق بیان داشته اند خدمات NSA در اروپا و به خصوص کشور آلمان صرفاً جهت تامین امنیت اسرائیل بوده و حتی مدیران ارشد موساد نیز بارها به دفاتر اینگونه شرکت ها رفت و آمد داشته اند. البته با توجه به آنکه آلمان، انگلیس، آمریکا و عربستان سعودی پایه گذاران اصلی دولت صهیونیستی اسرائیل در فلسطین اشغالی بوده اند این امر مسئله ی بسیار عجیبی به نظر نمی آید؛ اما حلقه گمشده ی این مهم را می توان در قلعه دیجیتال مایکل میری لاشویلی تلگرام پیدا نمود که در سال ۲۰۱۳ در آلمان و انگلیس به صورت رسمی تاسیس گردید.

در مطالب گذشته قسمت های از فعالیت های این عنصر امنیتی_نظامی که از مسئولین سایرت متکل محسوب می شود را به اطلاع رساندم اما امروز اطلاعات جدیدی از فعالیت های این عنصر جنایتکار را آشکار می نمایم.

 

ZAKA  یا همان Zihuy Korbanot ASON به زبان عبری (شناسایی قربانیان حوادث) یک موسسه دولتی است و زیر نظر بخش امنیتی دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اداره می شود. از جمله فعالیت های این موسسه مخوف حضور در مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی و حتی مناطقی است که دچار حمله تروریستی شده اند.

 

زکا در جریان زلزله بزرگ ۷ ریشتری هائیتی در سال ۲۰۱۰ اصلی ترین موسسه امداد و نجات (!!!) حاضر در آن منطقه بود که بعد از گذشت یک سال از این واقعه عظیم اسنادی به دست آمد که این به ظاهر موسسه با مجوز رسمی دولت آمریکا دست به قاچاق اعضای بدن کشته شدگان و حتی مجروحین حادثه دیده کرده و حتی داروهای سمی را به اسم داروهای درمانی وارد بدن مجروحین و حتی افراد سالم کرده اند که باعث ضعف و بعد از آن مرگ آنان شده و به این ترتیب اعضای بدن آنان را مورد استفاده قرار می دادند. رئیس این موسسه مایکل میری لاشویلی می باشد و مسئله قابل تامل در مورد زکا، به جز دفتر اصلی این موسسه که در تل آویو قرار دارد، استفاده رسمی آن از فرودگاه های آلمان و انگلیس برای پروازهای امداد و نجات (!!!) است که از نکات بسیار جالب در مورد موسسه به شمار می آید. نتانیاهو نخست وزیر جنایتکار دولت نجس صهیونیستی در دیدار از مرکز این موسسه با بیان جملاتی در مناقب مایکل میری لاشویلی این طور می گوید: "من بارها در جلسه وزیران و مسئولین کشور بیان کرده ام آقای لاشویلی سرمایه بزرگی برای امنیت اسرائیل است و ما شکرگذار (!) این سرمایه هستیم، آقای لاشویلی از برادر به من نزدیکتر است (!) او در همه ی مسایل مرتبط با امنیت اسرائیل از اینترنت و فضای مجازی تا کمک به ارتش قهرمان ما و پلیس شهری یک الگو در میان یهودیان ساکن در اسرائیل است!!! من امروز شخصاً به حضور شما رسیدم که قدردانی خود را از همه زحمات این برادر نزدیک و مهربان بیان کنم!!!"

 

 

مایکل میری لاشویلی عنصر نظامی–امنیتی و سرمایه دار صهیونیست که از فرماندهان ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی محسوب می گردد در صحنه های مختلف نظامی هم حضور پررنگی دارد. وی به عنوان مبلغ مذهبی (!!!) افسران عالی رتبه نیروهای ویژه و به عنوان یک هادی عملیات در مناطق مختلف حضور پیدا می کند. و بارها به صورت عمومی اعلام کرده است با دشمنان اسرائیل در هر جایی از جهان که باشند خواهند جنگید.

 

 

وی جزء اصلی ترین شهرک سازان و انبوه سازان صهیونیست در جهان محسوب می گردد و ساخت دفاتر مرتبط با امور امنیت داخلی در اسرائیل را نیز شخصاً به عهده گرفته است.

رئیس شاباک در کنار مایکل میری لاشویلی

 

باید توجه داشت که صهیونیست ها در قالب جذابیت های ظاهری و اغواکننده به دنبال آنند که مردم کشورها را تحت تاثیر این مزیت های مادی قرار داده و پس از جذب آنان و تسخیر افکار به تغییر رفتار آنان مشغول آیند و با استراتژی های مختلفی مانند قورباغه پخته و... نیازهای اطلاعاتی و امنیتی خود را توسط کاربران اینگونه نرم افزارها برآورده سازند. این هشداری فوری به مسئولین امنیتی و قضائی کشورمان می باشد که در قبال چنین امر مهمی مماشات به خرج نداده و تمامی تلاش خود را در جهت قطع ید ابرجاسوس اینترنتی به کار بندند. کاربران معتقد به آرمان ها و ارزش های الهی و انقلاب اسلامی نیز که این نرم افزار و یا دیگر نرم افزارهای صهیونیستی را به غلط محلی مناسب برای جنگ نرم دانسته باید از غفلت تحمیل شده توسط دشمنان خارج شده و بدانند که دشمنان قسم خورده اسلام، مسلمین و مستضعفین، همان جنایتکاران وحشی خونخواری هستند که به جنازه کشته شدگان زلزله هائیتی رحم نکرده اند چه رسد به مسلمین و...

والسلام علی من اتبع الهدی...

سید مقداد صادقی تحلیل گر ارشد فضای مجازی

 

۱۳۹۷/۰۱/۰۴
۰
۵۶۷

نظرات بینندگان

ارسال نظر

۱ + ۰ =
Solve this simple math problem and enter the result.‎ E.g.‎ for 1+3, enter 4.‎

کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید