کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

یادداشت :
روتیتر: 
این یادداشت در سال ۹۴ نوشته شده و طبعا آمار و ارقام مندرج، مربوط به همان سال است

تلگرام صهیونیستی باید فیلتر شود

تصویر: 
لید: 
آنچه که پر واضح است دشمن به شدت به دنبال آنست که در فتنه ای که برای آینده ترسیم کرده است از ظرفیت فضای مجازی که در فتنه ۸۸ کمال استفاده را برد به نحو گسترده تری استفاده نماید. اگر در سال ۸۸ تعداد تمامی کاربران ایرانی ۲ میلیون نفر بود، امروز طبق ادعای وزیر ارتباطات که با خرسندی و چنان افتخاری آن را اعلام داشته بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی وجود دارد که ۲۰ میلیون طبق آمار از جنگ افزار اینترنتی تلگرام بهره می برند. حال باید دانست همانطور که بیان شد این حرکت موذیانه و شیطانی تلگرام در راستای گرفتن بازخورد ایجاد فتنه تقابل کاربران مسخ شده فضای مجازی با حاکمیت به صورت امتحانی موقت بوده است.
متن خبر: 

به گزارش جبهه اقدام؛ در مورخ ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۴ خبری شگفت آور در فضای مجازی به سرعت انتشار یافت؛ مذاکره وزارت ارتباطات با مدیران جنگ افزار اینترنتی صهیونیستی متعلق به آژانس امنیت ملی آمریکا، "تلگرام"، جهت تسهیل حضور و فعالیت این ابر جاسوس در فضای مجازی کشورمان...

نجس افزاری که طبق اسناد متقن وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران و همچنین معلومات موجود که طی تحقیقات گسترده به دست آمده است، متعلق به آژانس امنیت ملی آمریکا است و سرمایه گذاران و دست های پشت پرده این پهپاد جاسوسی متخاصم که متاسفانه به خوبی در عقبه و عمق استراتژیک فضای مجازی جبهه خودی نیز نفوذ پیدا کرده است از افسران عالی رتبه یگان فوق ویژه ستاد کل فرماندهی و عملیات ارتش اسرائیل، "سایرت متکل"، یعنی میخائیل میری لاشویلی می باشد.

میخائیل میری لاشویلی در کنار نتانیاهو

متاسفانه رویکرد خائنانه برخی در برداشتن موانع حضور و فعالیت این قبیل جاسوس افزارهای نوین در داخل کشور و عدم برخورد دستگاه های مسئول علی الخصوص قوه محترم قضائیه و ضابطین عام و خاص آن با چنین جنگ افزارهای خطرناکی باعث شد تمامی تهدیدات بالقوه موجود در فضای مجازی به صورت بالفعل در این شبکه ضداجتماعی و ضدتعاملی صهیونیستی علیه امنیت ملی نظام مقدس اسلامی در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، امنیتی و اقتصادی صورت پذیرفته و شدت این تهاجم وسیع روز به روز افزایش یابد.

وزارت ارتباطات و دستگاه های انتظامی و امنیتی که باید طبق قوانین، تکالیف و وظایف ذاتی خود با مهره ی اینترنتی سرویس های جاسوسی–تروریستی دولت های صهیونیستی مانند "تلگرام" برخورد سختی را صورت می دادند تا به امروز هیچگونه عکس العملی را نسبت به تخلیه اطلاعاتی این پهپاد جنگی در فضای مجازی به خرج نداده و همچنان در مقابل چنین ابزار جرمی که بر مبنای "مخابرات رمز" عمل می نماید کاملاً منفعلند.

 

نکته حائز اهمیت آنست که موضوع مخابرات رمز و تخلیه اطلاعاتی و حضور جاسوسان سرویس های امنیتی دولت های متخاصم موضوعی نیست که به هیچ وجه بتوان از کنار آن به راحتی عبور کرد. این مسئله تا جایی حساس و حیاتی است که دولت کمونیستی چین بدون هیچگونه مماشاتی این جنگ افزار اینترنتی را فیلتر و دلیل آن را نیز استفاده از مخابرات رمز و الگوریتم های کد شده در انتقال اطلاعات و خطر امنیتی ناشی از آن اعلام می کند.

جالب آنجاست که زمانی که دادستان محترم کشور در جواب سوالی فیلترینگ این جنگ افزار صهیونیستی را بعد از بررسی در شورای عالی فضای مجازی و کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه اینترنتی، ممکن دانست، بسیاری از رسانه های ضدانقلاب و مرتبط با دولت های صهیونیستی انگلیس و آمریکا به شدت دچار تشویش و نگرانی شدند که این خود موید آنست که سرویس های جاسوسی–تروریستی این دولت ها به شدت از فیلترینگ و محدودسازی این ابرجاسوسان همیشه همراه دلواپسند. نکته ی عجیب خط خبری هماهنگ برخی رسانه های داخلی و نگرانی مشترک آنان با سایت های خبری ضدانقلاب مانند صدای شیطان بزرگ آمریکا "VOA" و رادیو سازمان تروریستی سیا "رادیو فردا" می باشد که حتی در برخی خبرگزاری های دولتی و حکومتی و همچنین انقلابی به وجود آمده و این قطعاً حاصل تاکتیک شیطانی و اغواگرایانه این نجس افزارهای صهیونیستی می باشد که بدبختانه موثر افتاده...

رادیو فردا ارگان و سخنگوی سازمان تروریستی سیا

 

سایت رسمی صدای شیطان بزرگ

 

دلواپسی بی بی سی دولت خبیث انگلیس

اما با توجه به آنکه یکی از راهکارهای نفوذ سیاسی و فرهنگی در بعد جنگ نرم در عصر حاضر، استفاده از محصولات تکنولوژی ارتباطی بوده و هست و کنترل و هدایت چنین ابزاری نیز که به سرعت رشد یافته و به صورت عمیق رخنه کرده اند در دستان جاسوس کده های جبهه باطل می باشد، صحنه گردانان این عرصه راهکاری شیطانی را در دست اقدام دارند که نمونه ی آن مسئله جدیدی است که "پاول دروف" مهره ی میدانی آنان در حال انجام آن است. پازلی که دشمنان اسلام و مسلمین طراحی کرده اند اغوا و جذب، تسخیر افکار و تغییر رفتار کاربران است و چنین پنداشته اند که زمانی که بتوانند طیف گسترده ای را با این خدعه رنگارنگ و لعاب دار تحت سلطه و سیطره خود درآورند می توانند فرمان مهندسی اجتماعی را نیز همانطور که می خواهند به هر طرفی بچرخانند. متاسفانه دستگاه های مسئول در این حوزه به خوابی عمیق فرو رفته اند و این کید شیطانی دشمن را نمی بینند. لازم به ذکر است بعد از آنی که وزارت ارتباطات با افتخار اعلام نمود که ما با تلگرام وارد مذاکره شده ایم (با پهپاد جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا)، برخی دچار توهم شدند که گویا سرویس های جاسوسی متخاصم دوست و برادرند و ما می توانیم هر خواسته ای را از این موسسه خیریه (!!!) داشته باشیم و آنان نیز با کمال میل دستورات اربابان صهیونیست خود را که از قبل هدف گذاری شده است کنار گذاشته و به فرمان ما لبیک گویند!!!

 

این چنین که مشهود است صهیونیست ها با ایجاد بازی جدید به دنبال ایجاد فشار اجتماعی از ناحیه کاربران اینترنتی نه بر دولت بلکه بر حکومتند. و هر کس در این بازی کثیف نقشی را عهده دار شده؛ دولت و برخی از افراد معلوم الحال مرتباً اعلام می دارند که سیاست ما فیلترینگ و محدودسازی نیست و بدین وسیله به دنبال کسب وجه و محبوبیت چرک با توسل به عوام فریبی شیطانی هستند. لذا در این بین حاکمیت را که وظیفه حراست و حفاظت از منافع و مصالح ملی را بر عهده دارد، به تقابل و چالش می کشانند. از طرفی دشمن با طرح پیچیده استفاده از ظرفیت اجتماعی به وجود آمده موجی را ایجاد می نماید که نارضایتی عمومی دست ساز بر محور ایجاد شکاف و درگیری داخلی را رهبری می نماید و رسانه های خبری نیز نقش سونامی مخرب را در راستای اهداف دشمنان با قبح زدایی و بی اهمیت جلوه دادن مشکلات حاد امنیتی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی که محصول و نتیجه حضور و فعالیت این نجس افزارهای صهیونیستی در فضای مجازی کشور است و همچنین تبلیغات گسترده و مدح و ستایش این ابزار جاسوسی، راه را جهت تاثیر هر چه بیشتر نفوذ و رخنه دشمن در جامعه هدف (خواص و عوام حکومت جمهوری اسلامی) به خوبی هموار می سازند. برای مثال برخی از سایت های خبری مشکوک در داخل در پی تکمیل پازل صاحبان اصلی "جنگ افزار اینترنتی صهیونیستی تلگرام" یعنی سرویس های جاسوسی–تروریستی آمریکا بوده و حتی نظام مقدس اسلامی را با ادبیات چاله میدانی تهدید به اصطلاح شورش و فتنه از سمت ۲۰ میلیون کاربر (!!!) این ابر جاسوسِ نجس نموده که باید دستگاه های مسئول در این رابطه سریعاً برخورد مقتضی را در مقابل اینگونه لغزخوانی بزک کنندگان آمریکا و عوامل آن صورت دهند.

دیتا ماینینگ

 

نقش آفرینی سایت خبری عصر ایران در راستای اهداف دشمن

در چند روز اخیر که عملیات موذیانه مهره میدانی تلگرام بر حسب دستور وارده از عوامل اطلاعاتی دشمن به مرحله اجرا درآمده شاهد بودیم که تمامی پروژه دشمن به شکل کاملاً دقیقی که در بالا ذکر شد عملیاتی شد. نکته ی مهم در این بین آنست که مدیر ظاهری تلگرام، پاول دروف (عنصر نامطلوب شناخته شده دستگاه امنیتی روسیه "FSB") که به خاطر خوش خدمتی به آمریکا در جریان کودتای اوکراین تحت تعقیب دستگاه قضایی و امنیتی روسیه می باشد در صفحه توئیتر خود ادعایی را مطرح کرد که در راستای نقشه ی شوم مذکور است. وی بیان داشت: "درخواست ایران برای جاسوسی از شهروندان را رد کردیم".

صدای شیطان بزرگ(VOA)

تلگرام صهیونیستی خلاف آنچه در ظاهر دولت یازدهم علی الخصوص وزارت ارتباطات در تبلیغات خود بیان داشته بود، ضمن آنکه خوی شیطانی خود را مطرح نمود و ایران را به درخواست دسترسی اطلاعات کاربران متهم کرد و عملاً به حمقاء و خوشبینان ثابت کرد که آمریکا و عوامل اطلاعاتی آن پست فطرت تر از آنند که در مخیله ی کسی بگنجد، عملاً طرح دیگری را نیز به موازات آن دنبال کرد که خود را در چشم کاربرانِ مسموم و اغوا شده ایرانی، یک موسسه و شرکت امین و متعهد و محافظ از حریم خصوصی معرفی نماید و این چنین بنماید که حکومت شما به دنبال اطلاعات شماست اما از ناحیه ما این اطمینان را داشته باشید که چنین کاری را نخواهیم کرد!!! و در این میان به تست کاربران متاسفانه بی شمار ایرانی این نرم افزار بپردازد و امتحان نماید که ایجاد چنین هزینه ای برای حکومت اسلامی ایران به وسیله ایجاد فتنه چه نتایجی در بر خواهد داشت.

 

باید با ظرافت خاصی دقت کرد که در این مجال یک فرصت فوق العاده به وجود آمده است که ناشی از محاسبات غلط شیاطین و سرویس های جاسوسی–تروریستی دشمنان اسلام و مسلمین است. در حال حاضر تلگرام با چنین حماقتی اولاً تخاصم خود با نظام و حاکمیت جمهوری اسلامی ایران را با صراحت نشان داد، ثانیاً طیف مذهبی و انقلابی که از ارزش بالاتری نسبت به دیگر کاربران در دیتاماینیگ و اهداف دیگر دشمن برخوردارند دچار شوک شده و باید به خود آیند و هوشیار شوند که چطور می شود که رسانه های ضدانقلاب تا این مقدار از فیلتر شدن تلگرام دچار آشفتگی شده اند و باید سریعاً در جبهه تقابل با تلگرام وارد شوند و طرح و برنامه این جاسوس اینترنتی را دچار اخلال نمایند، ثالثاً قوه محترم قضائیه، دستگاه های امنیتی همچون وزارت محترم اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در این فرصت فوق العاده باید به وظایف ذاتی خود عمل نموده و دستان سارقان اطلاعات مردم و مسئولین کشور را سریعاً قطع نمایند.

 

مشکلات و معضلاتی که در حوزه ترویج فساد و فحشا، عضو گیری گروهک های ضدانقلاب و تروریستی و ایجاد اختلاف در جامعه به وسیله شایعات و نشر اکاذیب از مدت فراگیر شدن این جنگ افزار صهیونیستی به وجود آمده قابل چشم پوشی نیست و این آسیب ها تنها با فیلترینگ اینگونه ابزار مجرمانه قابل توقف است. باید دانست اگر ولی امر مسلمین و مستضعفین جهان حضرت امام خامنه ای مذاکره با آمریکا را به علت ضررهای بی شماری که دارد و منفعت هایی که اصلاً ندارد ممنوع اعلام نموده اند قطعاً و یقیناً تسلط و سیطره و اشراف کامل اطلاعاتی دشمنان اسلام و مسلمین را نیز ممنوع می دانند؛ مسئله ای که متاسفانه به وسیله نفس حضور این جاسوس خانه های همیشه همراه در فضای مجازی ما در حال وقوع است.

 

آنچه که پرواضح است دشمن به شدت به دنبال آنست که در فتنه ای که برای آینده ترسیم کرده است از ظرفیت فضای مجازی که در فتنه ۸۸ کمال استفاده را برد به نحو گسترده تری استفاده نماید. اگر در سال ۸۸ تعداد تمامی کاربران ایرانی ۲ میلیون نفر بود امروز طبق ادعای وزیر ارتباطات که با خرسندی و چنان افتخاری آن را اعلام داشته بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی وجود دارد که ۲۰ میلیون طبق آمار از جنگ افزار اینترنتی تلگرام بهره می برند. حال باید دانست همانطور که بیان شد این حرکت موذیانه و شیطانی تلگرام در راستای گرفتن بازخورد ایجاد فتنه تقابل کاربرانِ مسخ شده فضای مجازی با حاکمیت به صورت امتحانی موقت بوده است.

 

لذا باید در ضمن تثبیت هوشیاری خود و به بصیرت بخشی و بصیرت افزایی نیز پرداخت و این را به عنوان اصلی در این برهه قلمداد کرد که ان کید الشیطان کان ضعیفا...

 

سید مقداد صادقی تحلیل گر ارشد فضای مجازی

 

۱۳۹۷/۰۱/۰۵
۰
۲۸۲

نظرات بینندگان

ارسال نظر

۷ + ۳ =
Solve this simple math problem and enter the result.‎ E.g.‎ for 1+3, enter 4.‎

کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید