کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید

یادداشت :

تلگرام و اینستاگرام بازوان قدرتمندی در رواج شیطان پرستی

تصویر: 
لید: 
نجس افزارهای اینترنتی-صهیونیستی چون تلگرام و اینستاگرام و برخی سایت های اینترنتی به خوبی از پس وظایف شیطانی خود برآمده و با فعالیت گسترده و تشویق جوانان به لذت جویی های بی حد و حصر و فراهم آوردن فضایی برای فحشا و فساد، آنان را تشویق به برقراری روابط نامشروع کرده و کم کم به سوی شیطان پرستی سوق می دهند! و در سایه لطف مسئولان به این ابزارهای جنگ نرم، هر روز دامنه فعالیت این گروه های منحرف و مرید شیطان، در جامعه بیشتر و بیشتر می شود.
متن خبر: 

به گزارش جبهه اقدام؛ "أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَيْكُمْ يَا بَنِي آدَمَ أَنْ لَا تَعْبُدُوا الشَّيْطَانَ إِنَّهُ لَكُمْ عَدُوٌّ مُبِينٌ"؛ اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شيطان را مپرستيد زيرا وى دشمن آشكار شماست؟! ﴿یس ۶۰﴾

این روزها احتمالا در خیابان ها، محافل عمومی و خصوصی، جوان هایی را با فرم و مدل خاصی از لباس و زیور آلاتی تیغ‌دار، اسکلتی و عجیب دیده باشید! اگر از آنان سوال شود معنای این تیپ جدید شما چیست؟!  بسیاری از آنان خواهند گفت: مد روز. اما این جوانان نمی دانند، اینها نشانه‌های ویژه گروه های همسو با شیطان پرستی است؛ که متأسفانه در سایه غفلت مسئولان، در قالب شبکه‌های زیرزمینی به سرعت در حال گسترش هستند. شیطان پرستی ویروسی متعفن و جهش یافته است، که در پی احساس ناامنی سران یهود، از گسترش دامنه تعالیم اسلام ناب محمدی، در آزمایشگاه های مخوف صهیونیسم جهانی ساخته و پرداخته شده است و بسیار کشنده و فراگیر است. این بار یهودیان _این لجوج ترین دشمنان اسلام_ با ابزار هنر پیشه ها، خواننده ها، سیرک بازان و رقاصه‌ها، تعالیم شیطانی خود را آغاز کرده و وقیح ترین اعمال انسانی را در جوامع مختلف به نمایش گذاشته اند و سرانجام پیروان خود را به پوچی، خود باختگی و خودکشی می رسانند.

صهیونیسم جهانی سال هاست که قصد جدی برای از بین بردن "دین" دارد؛ لذا با رواج شیطان پرستی می تواند به آسانی به هدف خود برسد. اما بهترین ابزار برای او استفاده از فضای مجازی و جنگ افزارهای اینترنتی است. در این میان نجس افزارهای اینترنتی-صهیونیستی چون تلگرام و اینستاگرام و سایت های متعدد اینترنتی به خوبی از پس وظایف شیطانی خود برآمده و با فعالیت گسترده و تشویق جوانان به لذت جویی های بی حد و حصر و فراهم آوردن فضایی برای فحشا و فساد، آنان را تشویق به برقراری روابط نامشروع کرده و کم کم به سوی شیطان پرستی سوق می دهند! و در سایه لطف مسئولان به این ابزارهای جنگ نرم، هر روز دامنه فعالیت این گروه های منحرف و مرید شیطان، در جامعه بیشتر و بیشتر می شود.

تعجب آورتر اینکه صداوسیمای جمهوری اسلامی، که آگاه سازي جوانان و خانواده ها، به خصوص در مورد گروه ها و فرقه هاي منحرف را به عهده دارد، خود مبلغ فیلم هایی است که به طور آشکار به تقدیس شیاطین و ترویج شیطان پرستی می‌پردازند؛ داستان هایی از قهرمانانی که خدا در زندگی آنان هیچ جایی ندارد، با بازیگرانی که هر کدام شکل و شمایلی عجیب و متفاوت دارند، و شخصیت هایی دارای نشانه هایی از شیطان و جن، که به جای خدا، منجی انسان ها در زمین هستند.

غفلت مسئولان تا کی و کجا؟!

چرا باید موسیقی متال، که خطرناکترین نوع از موسیقی زیرزمینی و شیطانی است، با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهادهای فرهنگی دانشگاه ها، کنسرت هایی را در دانشگاه های مختلف کشور داشته باشند؟!! یکی از بنیان گذاران مکتب کمونیست می گوید: "یکی از سریع ترین راه های نابود کردن جامعه، موسیقی است". تأثیر بسیار مخربِ موسیقی های شیطانی بر اعصاب، ذهن و شخصیت انسان ها ثابت شده و غیر قابل انکار است.۱ آیا به راستی مسئولان نمی دانند هر جایی که موسیقی متال شایع باشد، "مرزهای جغرافیایی شیطان پرستی" همانجاست؟

در زمانه ای که شیطان بی پروا خود را آشکار نموده و چهره کریه خود را در زندگی رنج آور انسان ها به نمایش گذاشته است، چرا باید مسئولان که در خوابی گران فرورفته اند، خود نیز در مسیر شیطان قدم بردارند و باعث شوند تا گروه های موسیقی شیطان پرستی با سوء استفاده از این غفلت، به ترویج عقاید ضاله خود بپردازند؟!! و البته مدیران جنگ نرم نیز با استفاده از این ابزارها، اذهان ساده و آماده جوانان ما را با تفکرات التقاطی و انحرافی پر کرده تا خود بستری مناسب و پایگاهی قوی برای پیاده کردن اهداف پلید صهیونیسم جهانی شوند. جوانان به انحراف کشیده شده در فتنه ۸۸ نمونه بارز آن هستند. اما دشمن اکنون بسیار سخت تر و قوی تر وارد میدان شده است. حال قضاوت کنید با این غول های جنگی_اینترنتی چه باید کرد؟!! آیا نباید اول با قطع بازوان قوی این هیولاهای جنگی مجازی آنان را از کار انداخت، سپس به روشنگری و سخنرانی و نوشتن کتاب پرداخت؟!!

اکنون معنای جمله "توماس فرمن" تحلیل گر سیاسی آمریکایی را به خوبی می فهمیم که می گوید: "جنگ با این دشمن (اسلام) با ارتش ممکن نیست بلکه باید در مدارس، معابد و... به رویارویی با آن پرداخت". آری! قدرت های مستکبر جهان، به خوبی می دانند که برای از بین بردن قدرت اسلام و برای رسیدن به اهداف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی خود باید از حربه های شیطانی چون اینترنت نجس آمریکایی، شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی، سند ۲۰۳۰، قرارداد توتال، رواج موسیقی های شیطانی و... استفاده کنند تا شاید بتوانند دنیای مطلوب خود را بسازند.

ملت مسلمان ایران! هشیار باشید!

یک پژوهشگر موسیقی می گوید: "به وسیله موسیقی معیارهای شنوندگان تغییر داده می شود و آن ها را با تربیت خانواده بیگانه می کند".  با موسیقی می توان به آسانی هر چیزی را به ضمیر ناخودآگاه افراد انتقال داد. موسیقی به نوعی از مواد مخدر نیز خطرناک تر است.۲ اما علی رغم ممنوع بودن موسیقی های شیطان پرستی، این نوع موسیقی ها همچنان در آموزشگاه‌های مختلف با مجوز رسمی در حال تدریس است! و انواع كتاب‌هاي آموزشي اين موسيقي ها نیز در كشور با مجوز رسمی به وفور یافت می شود! اکنون بیش از ۷۰ فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعالند و سعی دارند با رواج بی بند و باری، خوشگذرانی، خودپرستی و خون خواری(!)، خداپرستی و اعتقاد به زندگی پس از مرگ را در قلب جوانان ما نابود کنند.

چگونه می توان با این همه هجوم و آزادی فتنه گران و شیاطین، نسل آینده را خدا جو و حق طلب تربیت کرد؟!!

وظیفه نهادهای نظارتی همچون شورای عالی فضای مجازی، کارگروه مصادیق مجرمانه اینترنتی، وزارت فرهنگ و ارشاد، وزارت ارتباطات و وزارت اطلاعات آنست که به سرعت با این سایت ها و شبکه های ضد اجتماعی که مروج شیطان پرستی در بین جوانان ایرانی هستند، مقابله کنند و دستان دشمنان اسلام و مسلمین را از فضای مجازی کشورمان قطع نمایند.

لیکن اگر مسئولان ما در شورای عالی فضای مجازی، وزارت ارتباطات، وزارت ارشاد و وزارت اطلاعات، مایل به درگیری با افکار عمومی و کاهش محبوبیت خود _اگر محبوبیتی باشد_ به سببِ متهم شدن برای فیلترینگِ ابزارهای جاسوسی دشمن نیستند؛ ما خانواده ها این مهم را انجام داده و با نجات خود و فرزندانمان از چنگال این جنگ افزارهایی که کمر به نابودی ایران اسلامی بسته اند، مانع از رشد فرقه های شیطان پرستی و نابودی جوانان خود شویم.

امیدواریم جوانان عزیز ما با مسلح شدن به سلاح ایمان و اخلاق و با استفاده از قرآن به مقابله با دشمنان انسانیت و دین برخیزند و به یاد داشته باشند که قرآن كريم مي‌فرمايد: (شیطان) سلطه‌اي بر اهل ايمان و توكل كنندگان ندارد. سلطه او فقط بر كساني است كه به او دل سپرده و فرمانش را مي‌پذيرند و او را شريك پروردگارشان مي‌پندارند. (سوره نحل، آیات ۹۹ و ۱۰۰)

ریحانه سادات اتابکی

 

  1. سایت مجمع جهانی شیعه شناسی (شیطان پرستی)
  2. همان

 

۱۳۹۷/۰۱/۰۵
۰
۳۷۷

نظرات بینندگان

ارسال نظر

۵ + ۵ =
Solve this simple math problem and enter the result.‎ E.g.‎ for 1+3, enter 4.‎

کانال های ما در فضای مجازی را دنبال کنید