نویسنده: اتابکی:

قربانی عظیم! ٠٩:٤٥ - دوشنبه ٢١ دی ١٣٩٨

ملت عراق از شیعه و سنی و کرد و... همه به خوبی میدانند که اگر او نبود چه آینده تلخی در انتظارشان بود و کیست که نداند ملت و دولت سوریه با حمایت های بی دریغ او از شر نقشه های شوم جریان استکبار در امان ماندند و همچنین در افغانستان و ترکیه و... . او ضامن یکپارچگی و تمامیت ارضی کشورهای عراق، سوریه، لبنان، ترکیه و... بود و همواره نقشه های شوم دشمنان را بر باد میداد. حضرت امام خامنه‌ای با اشاره به اخلاص و فداکاری شهید سلیمانی، گفتند: "حاج قاسم بارها و بارها در معرض شهادت قرار گرفته بود اما در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد، از هیچ‌کس و هیچ چیز پروا نداشت." به همین دلیل قطعا انتقام خون سردار سلیمانی در حوزه‌ای فراملی گرفته خواهد شد. این به معنای جنگ بین ایران و آمریکا نیست. فراملی به این معناست که آمریکا هرگز نمی‌تواند به راحتی از انتقام گروه های مقاومت در منطقه و جهان فرار کند و باید تاوان سنگینی بابت این اقدام تروریستی و ناجوانمردانه خود پس دهد.

ادامه مطلب

نویسنده: محمدهادی ذوالفقاری:

وصیت‌نامه طلبه شهید مدافع حرم هادی ذوالفقاری ٢٠:١٩ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

پشت سر ولایت فقیه باشید/حجاب‌ها بوی حضرت زهرا(سللم الله علیها) نمی‌دهد؛ آن را زهرایی کنید/امام زمان علیه السلام را تنها نگذارید/دنیا رنگ گناه دارد؛ دیگر نمی‌توانم زنده بمانم/

ادامه مطلب

نویسنده: محمدحسین محمدخانی:

وصیت‌نامه شهید محمدحسین محمدخانی ٢٠:١٧ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

تو را سپاس می‌گویم و از این که توفیقم دادی که در جبهه در کنار خالصان و مخلصان راهت قدم بر دارم

ادامه مطلب

نویسنده: شهید محسن حججی:

وصیتنامه شهید محسن حججی ٢٠:١٣ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

نمیدانم چه شد که سرنوشت مرا به این راه پر عشق رساند... نمی دانم چه چیزهایی عامل آن شد... بدون شک شیر حلال مادرم، لقمه حلال پدرم و انتخاب همسرم و خیلی چیزهای دیگر در آن اثر داشته است... عمریست شب و روزم را به عشق شهادت گذرانده ام... و همیشه اعتقادم این بوده و هست که با شهادت به بالاترین درجه ی بندگی میرسم...

ادامه مطلب

نویسنده: شهید صدرزاده:

وصیت نامه شهید صدرزاده ٢٠:٠٦ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

شهید «سید مصطفی صدرزاده» که نام جهادی‏ اش سید ابراهیم بود در روز تاسوعا با جهاد و خلق حماسه با جان نثاری در راه اسلام و هدیه کردن خون پاکش در این مسیر به دیدار مولایش شتافت.

ادامه مطلب

نویسنده: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی :

وصیتنامه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ١٩:٥١ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩

خداوندا ! تو را شکرگزارم که پس از عبد صالحت خمینی عزیز، مرا در مسیر عبد صالح دیگری که مظلومیتش اعظم است بر صالحیتش، مردی که حکیم امروز اسالم و تشیّع و ایران و جهان سیاسی اسلام است، خامنه‌ای عزیز - که جانم فد جان او باد - قرار دادی.

ادامه مطلب