اتابکی:

نفوذ؛ از طریق افراد ضعیف ‌النفس! ١٧:٠٧ - سه شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٩

کشتی ها به خاطر آبهایی که در اطرافشان آنها را محاصره کرده است، غرق نمی شوند بلکه به خاطر نفوذ آب به داخل آنهاست که غرق میشوند. همه‌ی حرکاتی که دشمن در این چهل سال در مقابل ما انجام داده است پاتک انقلاب است. انقلاب، ریشه‌ی دشمن را از لحاظ سیاسی در کشور کَند، دشمن حالا مرتباً پاتک می‌کند و در هر دفعه هم شکست می‌خورد؛ اقدام می‌کند و نمی‌تواند [کارش را] پیش ببرد؛ به خاطر ایستادگی، به خاطر این سد محکم مردمی و ملی. این بار هم ملت با قدرت تمام به آمریکا و به انگلیس و به لندن‌نشین‌ها می‌گوید این دفعه هم نتوانستید، باز هم نخواهید توانست.۱

ادامه مطلب

گردانی نژاد:

کودکان قربانی خیانت برخی مسئولین... ١٦:٢٩ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

اما هدف دشمن صهیونیستی به طور خاص، ایجاد نوعی سلیقه و نیاز در افراد، علی الخصوص قشر نوجوان است! لذا در اولین گام به این عطش شدت می بخشد و با عرضه ی انواع شبکه های ضد تعاملی و صرف هزینه های گزاف، چنان نوجوان را به سمت جاسوسکده های صهیونیستی سوق می دهند؛ گویی پاسخ همه ی نیازها، کنجکاوی ها و سوالات نوجوانی در این بستر به ظاهر زیبا و البته مهلک و خطرناک نهفته است! سپس با اشاعه ی سوء فرهنگ‌ها و تحمیل نرم آن به عنوان یک فرهنگ نوین و غالب، شخصیت، رفتار، صحبت‌ها، نوع پوشش، سرگرمی ها... و در یک کلام عقاید و باورهای دینی و مذهبی نوجوان را متزلزل می سازند! و سرانجام در گام آخر با ترویج فرهنگ مادی‌ نگر و لذت‌ جو و فردگرایانه ی غربی، مبتنی بر کاهش تعلقات دینی و اخلاقی در نوجوانان، زمینه ی انحطاط و سقوط در بساط شیطان فراهم شده و هویت ملی نوجوان، تحت الشعاع تفکرات "سکولاریستی" قرار می گیرد! و این یعنی خالی کردن ذهن او از دین و مذهب ...

ادامه مطلب

کشاورز:

برقراری امنیت با همکاری گرگ ها!!! ١١:٣٧ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨

به والله! تا به امروز نیز فقط دست قدرتمند مولایمان به اذن الله، و راهنمایی های مدبرانه رهبران حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی و خون پاک هزاران شهید معصوم و مظلوم، ایران را استوار و محکم نگهداشته است نه دولتمردان آن!!!

ادامه مطلب

علیشیرزاد:

فرمان بر زمین مانده فرمانده کل قوا! ١٥:٥٨ - شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٨

جاسوسی مسئله ی تازه ای نیست؛ در هر برهه از زمان؛ این مسئله بوده و هست. اما به هر شکلی که باشد در هیچ جامعه ای مورد قبول نیست و فطرت انسان ها آن را خیانت می داند و بر این اساس است که همه ی کشورها در برابر آن قد علم می کنند. در ایران اسلامی هم طبق قانون ۵۰۱ مجازات اسلامی، "اگر نقشه ها، اسناد و تمام برنامه ها راجع به سیاست های داخلی یا خارجی کشور عالماً و عامداً در اختیار افرادی قرار بگیرد که صلاحیت دسترسی به آنها را ندارند، جاسوسی محسوب می شود که چنین جاسوسی به۱۰ سال حبس محکوم می شود." بنابراین طبق این قانون باید با هرگونه اقدام علیه امنیّت ملّی کشور برخورد شود.

ادامه مطلب

نویسنده: پورموسوی:

امنیت در فضای سایبری ١٩:٣٤ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧

نیروی هوایی آمریکا اعلام کرده است که تعدیل نیرو در این سازمان، در اثر جابه جایی بخشی از فعالیت های نیروی هوایی این کشور به بخش فرماندهی نبرد های سایبری صورت گرفته است و مجبور شده اند تا ۷۲ شغل را از بین ببرند تا فرماندهی فضایی بر نیازها و قابلیت های مورد نیاز برای حفاظت حداکثری از امنیت ملی در فضای سایبری تقویت شود. روس ها نیز برای مقابله با حملات و نفوذ های سایبری از جانب غرب بویژه آمریکا، مبادرت به ایجاد و راه اندازی یک شبکه اینترنتی دارای ضریب امنیتی بالا کرده اند.

ادامه مطلب

نویسنده: کچوئی:

نرم افزارهای صهیونیستی مسبب آشوب ها و اغتشاشات ١٦:٥٢ - شنبه ٣ شهريور ١٣٩٧

وظیفه هر حکومتی به خصوص حکومت اسلامی، تأمین امنیت و حفظ آن است. در اهمیت امنیت همین بس که حضرت ابراهیم خلیل الله (علیه السلام) در دعاهای خود مستقیما برای امنیت مکه دعا میکردند.

ادامه مطلب

رزم آور:

آزادی بی قید و شرط عاملین اصلی فتنه و اغتشاش ١٧:٠٠ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧

امام خمینی (ره) می فرمایند: «اگر روابط تجاری با کفار موجب ترس بر حوزه اسلام شود ترک این روابط بر تمام مسلمانان واجب می شود. در اینجا فرقی میان استیلاء سیاسی یا فرهنگی و معنوی دشمن وجود ندارد. اگر روابط سیاسی که بین دولت های اسلامی و دول بیگانه بسته می شود و برقرار می گردد موجب تسلط کفار بر نفوس و بلاد و اموال مسلمانان شود یا باعث اسارت سیاسی این ها گردد، برقراری روابط حرام است و پیمان هایی که بسته می شود باطل است و بر همه مسلمین واجب است که زمام داران را راهنمایی کنند و وادارشان نمایند بر ترک روابط سیاسی این چنانی هر چند به وسیله مبارزه منفی باشد».3

ادامه مطلب

نویسنده: حدادی:

میوه های زهرآلود!!! ١٨:٤٤ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧

حقیقت روشن این است که فضای مجازی، به ویژه میوه های کشنده آن (شبکه های ضد اجتماعی-صهیونیستی) کودکان، نوجوانان و جوانان ما را یکی پس از دیگری در منجلاب گناه، فساد و فحشا گرفتار ساخته و گاهأ به کام مرگ می کشاند. هر تکنولوژی جدیدی که پا به عرصه ظهور می گذارد، متناسب با قوانین، فرهنگ و اعتقادات کشورهای مختلف، اجازه ورود به کشورها را پیدا می کند. اما در مورد ایران اسلامی اینگونه نیست! کوتاهی مسئولان ما باعث شده تا این شبکه ها و جولانگاه های فساد (تلگرام و اینستاگرام و...) آزادانه بدون هیچ منعی به فعالیت های خرابکارانه خود ادامه دهند؛ در حالیکه حضور و فعالیت آنان در فضای مجازی کشور، کاملا با قوانین و فرهنگ اسلامی ایران مغایرت دارد؟

ادامه مطلب

نویسنده: اتابکی:

خون بازی؛ هدیه تلگرام و اینستاگرام صهیونیستی به دختران دبیرستانی ١٩:٥٣ - يکشنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٧

یکی از نقشه های شوم دشمن اینست که همواره به دختران جوان و نوجوان ما تلقین کنند که شما همیشه محدود بوده‌اید -انقلاب اسلامی محدودیت آور است و خانواده ها شما را محدود کرده‌اند- به طوری که برای از بین بردن این حس محدودیت سعی می کنند وارد فضاهایی شوند که محدودیتی در آن نیست و آنان قادرند هرکاری را انجام دهند و چون حس می کنند وارد دنیای جدیدی شده اند، به راحتی از تمام آنچه که می بینند و می شنوند استقبال می کنند. مصداق بارز این فضاها نرم افزارهای ضد اجتماعی چون تلگرام و اینستاگرام هستند.

ادامه مطلب

موسی پور:

ولایت طاغوت در فضای مجازی ١٦:٤٠ - پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٦

رهبر معظم انقلاب در مراسم ارتحال امام راحل در سال 95 مؤلفه هایی را برای فرد انقلابی برشمردند، از جمله اینکه: «باید دشمن را شناخت، نقشه دشمن را فهمید و از تبعیت دشمن سرباز زد. این شاخص چهارم، این عدم تبعیت را قرآن جهاد کبیر نامیده است.» متأسفانه درعصر حاضر، یکی از راه های سلطه دشمن برکشور، بحث فضای مجازی و حاکم بودن ولایت طاغوت در این فضا است. از جمله این فضاها، تلگرام و اینستاگرام صهیونیستی است که تلگرام خود به تنهایی ضربات سختی بر پیکره ی اطلاعاتی و حقوق شهروندی کاربران ایرانی وارد نموده است. طبق محاسبات صورت گرفته از روی سرور مرکزی تلگرام، کاربران ایرانی از 23 میلیون در سال 94، اکنون به بیش از 45 میلیون کاربر رسیده است.

ادامه مطلب

لجه:

امنیت ملی بازیچه دست دشمنان نیست! ١٤:٥٩ - جمعه ١٢ آذر ١٣٩٥

آیا تا کنون فکر کرده اید که هدف اصلی از ساخت این فحشاخانه های همیشه همراه، مانند (تلگرام، واتس اپ، وایبر، اینستاگرام) که ظاهرا با منظور ایجاد محیطی جذاب و راحت برای برقراری ارتباطی سهل و رایگان با دوستان و آشنایان ایجاد شده، و در حال حاضر نیز در حال گسترش هستند، چیست؟؟؟!!! آیا به راستی حکومت هایی که حتی به زنان و کودکان مظلوم (فلسطین، یمن، افغانستان، عراق و...) رحم نمی کنند، برای کمک به ما اقدام به راه اندازی اینگونه نرم افزارهای اجتماعی به صورت رایگان نموده اند؟ آیا دلیل اصلی ایجاد این شبکه ها، رخنه در هویت فرهنگی ملت های مسلمان، بالاخص ملت مسلمان و شیعی ایران و ایجاد فاصله بین مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست؟؟؟

ادامه مطلب

:

اطلاعات قدرت می آورد! /// هشدار به مسئولان! ١٦:٢٨ - جمعه ٧ آبان ١٣٩٥

متأسفانه باید گفت دشمنان چه خوب اهميت اين ابزار را دريافته اند و چه قدرتمندانه از این ابزار برای نابودی حق استفاده می‌کنند. دشمنان صهیونیستی با كمك اين ابزار، و ساخت جنگ افزارهایی همچون تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ، توئیتر، فیس بوک و... از طرفی سعي در تغيير باورها و اعتقادات مردم و از طرفی دیگر، سعی در به دست آوردن اطلاعات در مورد جوامع مورد نظر خود را دارند. از اين رو رفته رفته با آمدن گوشي هاي اندروید و فضاي مجازي، برنامه هايي يكي پس از ديگري گوي سبقت را در جاسوسي از يكديگر ربودند. به عقيده كارشناسان، خطر كنوني فضاي مجازي يا اينترنت از خطراتي كه در بيرون از خانه فرزندان ما را تهديد مي كند بيشتر است. اينترنت فقط يك سرگرمي نيست بلكه اين امكان را به ما مي دهد تا با دنياي پيرامون خود در ارتباط باشيم

ادامه مطلب

:

برخی مسئولان: سلام این گرگ بی طمع است!!! ١٧:٣٣ - پنج شنبه ١٥ مهر ١٣٩٥

از مهمترین ابزار دشمن "تطمیع" کردن شخص می باشد تا او را از آرمان ها و ارزش های معنوی اش دور و دورتر کنند. خداوند متعال در قرآن کریم از ابزار و روش شیطان رجیم، این دشمن آشکار انسان ها می فرماید: " وَإِذْ زَيَّنَ لَهُمُ الشَّيْطَانُ أَعْمَالَهُمْ... و شیطان اعمالشان را برای آنها زینت داده است". تطمیع از سوی دشمن_همانند ابزار شیطان_ گاهی همراه با جلوه و زینت دادن امریست که با شکل های معنوی، فرهنگی، اجتماعی و اخروی در هم آمیخته شده اند.

ادامه مطلب

:

گره کار اینجاست! ١٧:٠٨ - سه شنبه ١٢ مهر ١٣٩٥

جاسوسی مسئله ی تازه ای نیست؛ در هر برهه از زمان؛ این مسئله بوده و هست. اما به هر شکلی که باشد در هیچ جامعه ای مورد قبول نیست و فطرت انسان ها آن را خیانت می داند و بر این اساس است که همه ی کشورها در برابر آن قد علم می کنند. در ایران اسلامی هم طبق قانون 501 مجازات اسلامی، "اگر نقشه ها، اسناد و تمام برنامه ها راجع به سیاست های داخلی یا خارجی کشور عالماً و عامداً در اختیار افرادی قرار بگیرد که صلاحیت دسترسی به آنها را ندارند، جاسوسی محسوب می شود که چنین جاسوسی به10 سال حبس محکوم می شود." بنابراین طبق این قانون باید با هرگونه اقدام علیه امنیّت ملّی کشور برخورد شود.

ادامه مطلب


2 صفحه بعدی >>